Intarzierea menstruatiei,teste de sarcina negative

Options Intarzierea menstruatiei,teste de sarcina negative
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Bby04
Postat: Thursday, September 10, 2015 8:10 PM

Nivel: Membru

Intrat: 9/10/2015
Postari: 1
Locatia: Arad
Buna ziua sunt noua aici, am 23 de ani sunt casatorita si de un an de zile incercam sa avem un copil, in urma cu 7 luni am pierdut o sarcina care s-a oprit din evolutie la 4 saptamani, am descoperit asta deoarece doctorul m-a pus sa repet analizele hcg.Mi-am facut analizele dar nu am reusit sa primesc raspunsul concret si cauza pierderii sarcinii, cica foarte multe femei pierd astfel de sarcini inainte sa afle ca sunt insarcinate.Sunt o persoana care merge regulat la ginecolog, mi-am facut toate analizele necesare si sunt perfect sanatoasa nu am avut niciodata vre-un chist nu am luat niciodata anticonceptionale si am un ciclu regulat, adica daca in calendarul meu menstrual imi arata ca astazi vine menstruatia astazi si vine...Ma aflu pe acest site deoarece am o nelamurire in legatura cu menstruatia mea si cu intarzierea ciclului meu, trebuia sa am menstratie pe 03.09.2015 si suntem in 10.09.2015 si menstruatia intarzie sa apara, mi-am facut un test de sarcina pe data de 5 si astazi dimineata am repetat inca unul si ambele au iesit negative, este cineva care a mai patit asa ceva?Sau este cineva in masura sa ma lamureasca cu ce se intampla?Mi-am facut o programare pe data de 21 luna aceasta la ginecolog deoarce doar atunci a mai fost loc disponibil si parca ard de nerabdare pana atunci...V-as fi recunoascatoare daca ati putea sa ma lamuriti cu ce se intampla...Tin sa mentionez ca nu i-au si nu am luat nici un fel de medicamente in afara de acidul folic care il iau de ceva vreme si nu am avut efecte secundare din cauza lui.O zi buna astept raspuns cat mai repede posibil
andy07
Postat: Tuesday, December 29, 2015 9:14 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 9/10/2015
Postari: 1883
Buna, Bby04!
din pacate am vazut f tarziu topicul tau
ce a fost pana la urma? sper ca bebele
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed