Insarcinata cu o casa!

Options Insarcinata cu o casa!
Subiectul anterior · Subiectul urmator
marivic
Postat: Saturday, September 25, 2010 6:45 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13404
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
NICO yes yes yes BINE AI REVENIT!topai topai topai Chiar azi voiam sa te sun,....pupici computerlove computerlove
Maria & Mario
Postat: Sunday, September 26, 2010 6:26 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 2/13/2006
Postari: 9883
Locatia: Departe-poate prea departe
Ei, cu ce elan povestesti ....... mai mare dragul ! Sa va bucurati de noul camin , casuta mult visata ! Abia astept fotografiile , detaliile , relatarile !!! dance
computerlove
g_nicoleta2000
Postat: Tuesday, September 28, 2010 8:43 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/14/2006
Postari: 3898
Locatia: Bacau
UIte ca nu m-am tinut de cuvant cu revenitul rapid, viata la tara cu oraseni este tare complicata. Vineri dimineata a venit o fata din sat si m-a convins sa merg la ghebe. Am mers cu inima indoita, mi-e frica de padure, de cei care am sa-i intalnesc acolo, paranoica firstprize . Dupa ce am respirat ca un cal batran mergand doi km pe jos mi-am dat seaman ca sunt varza fizic, asta in conditiile in care nici macar nu fumez. Asa ca am cules 4 sacose, waw, am economisit cateva milioane ca in alti ani eram foarte generoasa in a le cumpara de pe marginea drumului.
danab
Postat: Tuesday, September 28, 2010 1:11 PM

Nivel: Senior

Intrat: 3/13/2006
Postari: 5519
Locatia: Iasington
g_nicoleta2000 wrote:
UIte ca nu m-am tinut de cuvant cu revenitul rapid, viata la tara cu oraseni este tare complicata. Vineri dimineata a venit o fata din sat si m-a convins sa merg la ghebe. Am mers cu inima indoita, mi-e frica de padure, de cei care am sa-i intalnesc acolo, paranoica firstprize . Dupa ce am respirat ca un cal batran mergand doi km pe jos mi-am dat seaman ca sunt varza fizic, asta in conditiile in care nici macar nu fumez. Asa ca am cules 4 sacose, waw, am economisit cateva milioane ca in alti ani eram foarte generoasa in a le cumpara de pe marginea drumului.

Nico, felicitari pentru mutare. Si la bloc e greu, la inceput, pana pui toate in functiune, asa ca nu te stresa.
Alex ce zice? trebuie sa fie tare incantata majoreta pupici
leut
Postat: Wednesday, September 29, 2010 2:41 PM

Nivel: Senior

Intrat: 2/15/2006
Postari: 6678
Locatia: Galati
Daaaaaaaaaaaaa? Ai fost la Sulina, si pe drumul de intoarcere n-ai gasit un oras numit Galati?uff
Spor la treaba Nico, sa-ti iasa casuta mult visata si sa fiti sanatosi! De n-ai vrut sa ma vezi, trag o fuga pana la tine, ai sa vezi!computerlove
carla
Postat: Sunday, March 6, 2011 9:32 PM

Intrat: 2/8/2007
Postari: 14165
Gata casa,Nico?
marivic
Postat: Thursday, April 21, 2011 6:51 PM

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13404
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
NICOLETA,hai si tu cu poze sa vedem ce a iesit pana la urma,.....ca nu am mai putut ajunge pe la voi;cum a fost peste iarna cu trifazicul?v-a uscat la buzunar sau a fost bine?ati fost multumiti de incalzirea prin pardoseala?Pune si tu poze sa vedem si sa ne inspiram si noi,te rooog!hearts hearts
Ana
Postat: Friday, April 22, 2011 6:35 AM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
Nico cum m-ai sunteti?gata casutza?majoreta
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed