Infidelitatea

Options Infidelitatea
Subiectul anterior · Subiectul urmator
shirel
Postat: Sunday, June 3, 2012 9:13 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11794
Locatia: israel
Nu stiu cum un barbat poate sa insele cand are langa el asa o familie frumoasa ,o sotie superba si o mica fetitza de abia nascuta.Ce a fost in capul lui?
Da incearca sa fii singura si totusi inconjurata de fiintze dragi dar avand-o pe micutza langa tine nici nu vei avea timp sa te gandesti prea mult,bebelusi si copii mici nu te lasa sa fii pe ganduri si trista !D-zeu sa fie cu tine draga mea!!
AdrianaC
Postat: Sunday, June 3, 2012 9:24 PM

Nivel: ALBA CA ZAPADA

Intrat: 2/12/2006
Postari: 17764
Locatia: Bucuresti
Petronela, imi pare tare rau ca trebuie sa treci prin asta... Uneori viata ne da cate un sut in fund, doar ca sa putem merge inainte...
Nici eu nu as putea trece peste asa ceva, indiferent cati copii as avea...

Cand respectul si dragostea dispar... totul incepe sa se naruie, iar o ata odata innodata, se va rupe mereu....

Acum trebuie sa fii tare pentru puiul tau, cred ca faci foarte bine ca pleci la sora ta...

Ai grija de tine si de pui !

pupici
Petronella
Postat: Sunday, June 3, 2012 9:25 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 12/14/2010
Postari: 942
Locatia: Timisoara
Nici nu credeam ca aici pe forum pot găsi persoane care mă încurajează așa de mult! Va Multumesc din suflet! Si îmi pare rău, nu am vrut sa mă plâng aici pe forum despre problemele mele, dar îmi face bine sa îmi descărca sufletul cuiva....
Marilum
Postat: Sunday, June 3, 2012 9:52 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 1/25/2011
Postari: 747
Locatia: Oradea
Bineinteles ca suntem alaturi de tine. Mie personal imi pare rau sa aud ca se intampla asa ceva.Dar trebuie sa fi tare si Dumnezeu sa te ajute sa treci cat mai usor peste aceasta grea incercare.pupici
giulia_mamik
Postat: Sunday, June 3, 2012 9:53 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/22/2010
Postari: 3091
Locatia: bacau
Offf Petronela,ce citesc eu aici?!Imi pare sincer rau!Si cand citeam cat de fericit era "domnul" ca va avea o fetita si cat de fericiti erati impreuna...
Vei gasi puterea sa mergi mai departe.Sunt sigura de asta.Chiar daca pe moment totul pare ca se naruie pe parcurs vei vedea ca nu i chiar asa.Este un soc pt tine mai ales ca ai o printesica atat de micuta dar trebuie sa ramai puternica si pe pozitie asa cum te stim noipupici computerlove
roxinthya
Postat: Sunday, June 3, 2012 9:54 PM

Nivel: Senior

Intrat: 11/10/2009
Postari: 7233
Locatia: Bucuresti
Petronela scuza-mi intrebarea indiscreta - sotzul e roman?
flori1972
Postat: Sunday, June 3, 2012 10:47 PM

Intrat: 11/20/2009
Postari: 7636
Petronela draga ,ma rog ca Dumnezeu sa-ti de-a putere s-a treci cat mai repede peste acest necaz, ca s-a poti fi o mama asa cum are nevoie copilul tau,si tu ai grija de tine ca daca tu nu ai atunci cine???pupici pupici
alimami
Postat: Sunday, June 3, 2012 11:16 PM

Intrat: 11/2/2009
Postari: 1847
Locatia: Romanica
newclap newclap Petronella. Sunt sigura ca te vei descurca si ca va va fi mult mai bine singure decat langa un mincinos. Bine ca l-ai descoperit ca sa nu trebuiasca sa il mai suporti. grup Mai bine singure decat intr-o companie nepotrivita, pt ca nu cred ca ar fi fost un tata prea grijuliu daca a fost in stare sa-ti faca asa ceva intr-o perioada atat de delicata pt tine(sarcina,nastere,lauzie). Nu are pic de respect si consideratie pt tine si eu l-as fi tratat la fel.Vitezaaaaaaaaaaaaaaaa!Asa ca newclap inca o data.
georgyana
Postat: Sunday, June 3, 2012 11:25 PM

Intrat: 12/9/2009
Postari: 4771
Locatia: constanta
Petro nu imi vine sa cred ce citesc...au spus fetele totul ..eu doar iti zic sa fi puternica si vei face fata situatiei cu timpul. Ca nimic nu e usor in viata mai ales o despartire computerlove
mirela74chris
Postat: Sunday, June 3, 2012 11:40 PM

Nivel: Maestru

Intrat: 10/17/2009
Postari: 8595
Locatia: Constanta
Petronella iti sunt alaturi.Imi pare rau ca atrebuit sa treci prin asa ceva,dar Dumnezeu e mare.Vei vedea ca are altceva mai bun pentru tine.Fruntea sus si mergi inainte.Ai pentru cine sa lupti.Un barbat care nu te respecta si nu te iubeste ,nu te merita.Ai grija de tine si de puiuta ta.Totul va fi bine,ai sa vezi.Si mai presus de orice,nu te intoarce inapoi.computerlove pupici
kali
Postat: Monday, June 4, 2012 12:04 AM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 5/27/2006
Postari: 14340
Nu stiu ce sa spun... m-am intristat foarte tare...
Fa oricum iti spune inima si cum ti se pare ok pentru tine. Bebelusa te va motiva sa mergi inainte cu capul sus, insa e bine sa fii inteleapta si sa incurajezi relatia tata-fiica pentru ca altfel va creste cu un mare handicap emotional iar tu vei suferi pentru ea mai mult decat o vei face pentru tine.
Nu stii ce iti rezerva viitorul, insa indiferent de directie, iti doresc liniste. Te simt tare inversunata si ranita... imi pare foarte rau...
Multa putere si... nu te lasa coplesita. Fa in fiecare zi ceva special doar pentru sufletul tau si canalizeaza-ti gandurile spre ceva placut. Mai ales seara, la culcare...computerlove
clalina
Postat: Monday, June 4, 2012 12:21 AM

Intrat: 10/25/2010
Postari: 1585
Locatia: italia
Vai Petronella,am ramas fara cuvinte, imi pare tare rau , unde locuieste sora ta , eu tot in italia sunt poate ne intalnim?computerlove pupici
praslea_cel_voinic
Postat: Monday, June 4, 2012 2:09 AM

Intrat: 6/19/2009
Postari: 2349
Locatia: Far, far away...
Petronella wrote:
Va Multumesc tuturor pentru incurajari! Sunte?i minunate si unice si apreciez foarte mult ca ma sustineti moral.
Am apelat la avocat si am semnat si actele pentru divor?. Oricum aici la noi , având un copil minor, divortul se acorda dupa 6 luni de gândire. Tot odata ne ofera consiliera de familie si de cuplu. Dupa 6 luni, daca nu ma razgandesc mai semnez înca o data actele si sunt divor?ata cu acte in regula. Momentan am luat decizia ca eu si fata sa locuim singure aceste luni , pana la decizia finala a divortului. Mâine merg sa ii fac pasaport feti?ei mele si plecam in Italia la una dintre Surorile mele. Am nevoie sa fiu singura, departe de el. Mama mea care înca este la noi , este socata de ceea ce a facut el.

Petronella, inainte de a pleca intereseaza-te ce iti trebuie pentru bebelusa pentru calatorie. Intreaba la consulat. Aici cel putin cere scrisoare semnata in fata notarului public si cu stampila notarului ca sotul/tatal iti da voie sa iei copilul in afara tarii si sa calatoresti pe perioada de, cu data de intoarcere pe data. Dupa cate stiu si in Europa e la fel. Ai grija de tine! computerlove pupici
bereea
Postat: Monday, June 4, 2012 8:23 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22725
Patronela, ma rog pentru tine sa-ti fie bine.E incredibil cat de prosti pot fi unii barbati! Multa putere si incredere, draga meapupici
mariana71
Postat: Monday, June 4, 2012 9:17 AM

Intrat: 10/14/2009
Postari: 5442
Locatia: italia
Petronela,sunt alaturi de tine.E strigator la cer de ceea ce ti s-a intamplatbataus .Nu s-a gandit nici macar la fetita voastra? Nici eu nu cred ca as putea ierta o infidelitate.S-ar rupe ceva in mine si oricat de mult l-as iubi nu l-as mai putea privi cu aceeasi ochi.Ai gija de tine si de fetita si drum bun spre sora ta.Iti v-a face bine plecarea asta ,sper din toata inima.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed