Incepe scoala si vreau rechizite ieftine:))

Options Incepe scoala si vreau rechizite ieftine:))
Subiectul anterior · Subiectul urmator
RimeZic
Postat: Thursday, August 21, 2014 10:33 AM

Nivel: Membru

Intrat: 8/21/2014
Postari: 2
Buna ziua pitici cu pitice:)) As vrea sa-mi spuneti daca voi ati cumparat rechizitele pentru acest an si de unde? Stiu de emag, dar cu siguranta exista magazine mai mici cu oferte mai bune ca la emag. Va multumesc
Tipic
Postat: Thursday, August 21, 2014 10:37 AM

Postari: 1
Salut, toti vrem rechizite ieftine si eu tocmai ce mi-am cumparat ,dar nu de la Emag deoarece am gasit o librarie cu o gama mult mai larga si preturi chiar mai bune ca la Emag . uite aici link-ul care l-am gasit si eu si daca cumper inainte de 1 Septembrie mai prinzi reduceri ,dupa 1 ,toate se vor scumpi
mesaj editat de moderator
RimeZic
Postat: Thursday, August 21, 2014 10:39 AM

Postari: 2
Tipic wrote:
Salut, toti vrem rechizite ieftine si eu tocmai ce mi-am cumparat ,dar nu de la Emag deoarece am gasit o librarie cu o gama mult mai larga si preturi chiar mai bune ca la Emag . uite aici link-ul care l-am gasit si eu si daca cumper inainte de 1 Septembrie mai prinzi reduceri ,dupa 1 ,toate se vor scumpi
mesaj editat de moderator

Multumesc mult tipic, am intrat sa vad despre ce este vorba si am gasit o multime de produse care sunt inca la oferta. Au o gama variata la fiecare produs, deci am de unde alege. Multumesc inca o data
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed