Imbulzeala la romani

Options Imbulzeala la romani
Subiectul anterior · Subiectul urmator
carla
Postat: Thursday, July 19, 2012 9:49 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 2/8/2007
Postari: 14165
Ca sa ajung la scoala trebuie sa trec prin piata.MOOOOR!!!!Toata lumea e pe strada!Am impresia cateodata ca numai eu lucrez,toti sunt buluc in centru toata ziua,mai ales cei de la tara
giulia_mamik
Postat: Thursday, July 19, 2012 10:05 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/22/2010
Postari: 3091
Locatia: bacau
Azi la Kaufland m am nimerit cand se bagase reducere la banane-pretul era de 2,49.Fereasca Dumnezeu!Parca nu mai vazuse lumea banane,asa se ingramadeau!!!banghead banghead Si maine-poimaine le arunca la gunoi acasa,ca se strica pe caldurile astea
banghead banghead .De asta nu ne vedem si noi "calzi" odata...maseluta
TatyKS
Postat: Friday, July 20, 2012 8:16 AM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 3/1/2006
Postari: 7513
Locatia: Ro
Eu ma amuz copios cand vad la TV deschideri de magazine cu multe oferte hohot ... era unu odata, impartea bormasine cocotat pe rafturi ... aveai n-aveai nevoie luaihohot ... sau cu tigai .. Doamne fereste !

Vorba Clarei, e prea multa lume pe strazi dimineata , la pranz , oricand ... oare cand mai muncesc? Si daca nu muncesc ce fac pe strazi, de unde au bani sa tot umble ? O enigma ras

Giulia , ras pai subit le-a venit poftahohot
oanamaria
Postat: Friday, July 20, 2012 7:44 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20813
Locatia: Pitesti
hohot plans Cam asa sunt situatiile astea!Mi-e rusine de rusinea lor -stau ore intregi la cozi ,se calaca-n picioare si apoi pleaca acasa multi fara sa fii cumparat nimic .
koko2008
Postat: Saturday, July 21, 2012 7:58 AM

Nivel: Senior

Intrat: 1/11/2009
Postari: 5441
Locatia: romania
Multi sunt pensionari.....care se vaita ca au pensii mici sic
carla
Postat: Saturday, July 21, 2012 9:56 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 2/8/2007
Postari: 14165
Si mama e pensionara dar nu face din astea.Cand statea la bloc,tricota,facea prajituri,dulceturi,siropuri,etc+documentare foarte mare:retete,...,acum s-a mutat la tara si are alte treburi:gaini,putina agricultura,flori muuulte,...deci eu raman la concluzia ca e din cauza lipsei de ocupatie care vine in primul rand din lipsa de educatie (asa a facut si mama si matusa si vecina,....)
koko2008
Postat: Saturday, July 21, 2012 10:45 AM

Nivel: Senior

Intrat: 1/11/2009
Postari: 5441
Locatia: romania
N am zis ca toti pensionarii....doar unii fara ocupatie cum zici sic
victoria1
Postat: Saturday, July 21, 2012 8:34 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Nu numai la cumparaturi se inbulzesc:nervi
Eram intro zi an statia de autobus,eram vreo 5 oameni, nu multi.Am urcat eu cu Robert si in spatele nostru era o "DOAMNA"cu doua sacose pline cu cumparaturi, si sa izbit repede spre scaun de mia dat copilul jos din picioaretunete , ca sa stea o statie pe scaun.banghead Ami venea so string de gatbataus tunete Dar ............
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed