Help....aparatul foto are nevoie de doctor.....

Options Help....aparatul foto are nevoie de doctor.....
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Mela
Postat: Thursday, June 4, 2009 12:15 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 11/19/2006
Postari: 13514
Locatia: belgia
Dya,sa-l folositi sanatosi! thumleft

aparatul meu si-a dat drumul,merge zoom-ul de n-am treaba,nu stiu de ce a fost blocat aproape o luna scratch
bulinutza
Postat: Thursday, June 4, 2009 12:29 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 10/14/2007
Postari: 3780
Locatia: intre prietene dragi...

dya, felcitari pt achizitie!

Si aparatul nostru Cannon s-a stricat si am fost tare suparata ca n-am putut face poze de cateva saptamani incoace...

Dar ieri, am fost si eu la shooping si ultima mea achizitie este un SONY DSC-S750, 7,2 Mp. Imi place tare mult cum face poze...de azi ma apuc de pozat...
Va pup si va doresc cat mai putine probleme cu ap foto!!!
computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove
Mela
Postat: Thursday, June 4, 2009 12:45 PM

Bulinutza,sa-l folosesti sanatoasa firstprize
binenteles ca o sa vrem multe poze cu burtica atat de asteptata majoreta majoreta majoreta
raly
Postat: Saturday, August 15, 2009 10:51 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25883
Locatia: M e d i a s
Vin si eu in clubul vostrusorry1 sorry1 Exact astea sunt simptomele aparatului meu,face poze cu linii si la lumina mai mare aproape nu se vede nimik!Cred ca e senzorul de lumina!plans plans plans Si numai in mai facuse 1 an!Offff!banghead banghead banghead
ingerash
Postat: Saturday, August 15, 2009 11:17 PM

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
raly wrote:
Vin si eu in clubul vostrusorry1 sorry1 Exact astea sunt simptomele aparatului meu,face poze cu linii si la lumina mai mare aproape nu se vede nimik!Cred ca e senzorul de lumina!plans plans plans Si numai in mai facuse 1 an!Offff!banghead banghead banghead

Of,raly!Ce-o fi cu aparatele astea?uff uff uff
Mela
Postat: Sunday, August 16, 2009 9:23 AM

Raly,numai un an aveai garantie la el? uff
raly
Postat: Sunday, August 16, 2009 9:10 PM

Nu stiu,inca nu am apucat sa ma uit!Cam de obicei cat se da termenul de garantie?
marivic
Postat: Sunday, August 16, 2009 10:19 PM

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13404
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
RALY,sorry sorry Noi avem 2 ani garantie la el,...acum depinde,de magazinul de unde a fost achizitionat,de firma de care a fost fabricat,etc.BAFTAthumright computerlove
Mela
Postat: Sunday, August 16, 2009 10:40 PM

majoritatea aparatelor au doi ani garantie.Raly,poate gasesti chitanta cu care l-ai luat.multa bafta pupici
raly
Postat: Sunday, August 16, 2009 11:22 PM

Am o intrebare,si pozele tale Ingeras erau tot asa cum mi se vad mie pe unde ai umblat in setari ca totusi ale tale sunt inteligibile.Ale mele daca pozez indeaproape si unde nu e l;umina multa sunt perfecte iar daca sunt catre lumina iasa albe cu totul,nu se vede nimik!Am setat aparatul acum pe reveniti la setarile din fabrica,am formatat cardul si tot nimikuff uff
ingerash
Postat: Sunday, August 16, 2009 11:31 PM

raly wrote:
Am o intrebare,si pozele tale Ingeras erau tot asa cum mi se vad mie pe unde ai umblat in setari ca totusi ale tale sunt inteligibile.Ale mele daca pozez indeaproape si unde nu e l;umina multa sunt perfecte iar daca sunt catre lumina iasa albe cu totul,nu se vede nimik!Am setat aparatul acum pe reveniti la setarile din fabrica,am formatat cardul si tot nimikuff uff

Eu momentan fac poze cu alt aparat care este tot cu defectbataus bataus bataus ,ziua face poze destul de bune,noaptea nu-l pot folosii,cu primul meu aparat fac poze noaptea hohot hohot hohot ca ziua pozele ies albe,albe si azi am avut surpriza sa vad {din joaca} ca pot filma si ne-am facut cateva filmuleteyes yes yes
raly
Postat: Tuesday, August 18, 2009 6:48 AM

Asa iasa si la mine,albe albe!Pfff...si e aceeasi marca!A meu e A 470!Dar am gasit acteleyes yes yes e in garantie,azi merg sa vad ce e cu el!dance dance dance
ingerash
Postat: Tuesday, August 18, 2009 10:07 AM

raly wrote:
Asa iasa si la mine,albe albe!Pfff...si e aceeasi marca!A meu e A 470!Dar am gasit acteleyes yes yes e in garantie,azi merg sa vad ce e cu el!dance dance dance

Al meu este A460 CANON,ce bunatate era acum folosesc camera video JVC,dar nu merge sa filmez,e defecta,dar la poze mergefirstprize
Ce bine ca ai garantiayes firstprize firstprize firstprize sa-mi spui cam cat ar costa reparatul fara garantie.Si ce a avut aparatul tau.
raly
Postat: Tuesday, August 18, 2009 11:14 PM

L-am lasat acolo au zis ca dureaza vreo 2 sapt ca l-au trim la Bucuresti!Sper sa se rezolve!Da la intanire cu ce fac poze?Cu telefonu?Offffbanghead banghead Las ca face Petro!topai topai
petro
Postat: Wednesday, August 19, 2009 6:15 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 1/31/2008
Postari: 3374
Daca nu-si uita Petro aparatul acasa hohot si in cazul asta ai voie sa ma strangi de gat sic
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed