help

Options help
Subiectul anterior · Subiectul urmator
adelam85
Postat: Tuesday, February 16, 2016 3:35 PM

Nivel: Membru

Intrat: 2/16/2016
Postari: 6
buna fetelor sunt noua pe aici dar sper sa ma ajutati,desi sunt in perioada fertila si am simptome de ovulatie(mucus,sini sensibili etc.)testul de ov.imi iese negativ a 2 zi,mentionez ca ultimul ciclu31.01.2016(29-30zile)e posibil sa nu fie avut ovulatie?nustiu ce sa credoare ,vrem tare un bebe,suntem in a doua luna de incercari
andy07
Postat: Tuesday, February 16, 2016 4:05 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 9/10/2015
Postari: 1883
Buna,
daca ai facut teste doar ieri si azi, e posibil sa fi fost pozitiv alaltaieri si chiar sa ovulezi azi. sa stii ca testul iti iese pozitiv inainte cu o zi doua de ovulatie. temperatura ti-ai masurat-o?
daca mai ai intrebari sau vrei sa scrii ce ai tu chef :) scrie in clubul aspirantelor, acolo scriem toate, adica aici http://forum.7p.ro/clubul-aspirantelor---44.aspx?g=posts&t=17529&p=24

adelam85
Postat: Tuesday, February 16, 2016 4:34 PM

Nivel: Membru

Intrat: 2/16/2016
Postari: 6
salut [quote=andy07]Buna,
daca ai facut teste doar ieri si azi, e posibil sa fi fost pozitiv alaltaieri si chiar sa ovulezi azi. sa stii ca testul iti iese pozitiv inainte cu o zi doua de ovulatie. temperatura ti-ai masurat-o?
daca mai ai intrebari sau vrei sa scrii ce ai tu chef :) scrie in clubul aspirantelor, acolo scriem toate, adica aici http://forum.7p.ro/clubul-aspirantelor---44.aspx?g=posts&t=17529&p=24

ms mult,nu mam gindit la asta dupa calendarul ov.imi iese ov.pe 15,oricum ms de raspunssalut
andy07
Postat: Tuesday, February 16, 2016 5:18 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 9/10/2015
Postari: 1883
cu placere! sa stii ca e f probabil sa fi ovulat ieri sau azi, de obicei in ziua ovulatiei testele de ov ies negative :)
daca ai bebelit, stai linistita, dar si mai mult pt linistea ta, mai bebeleste 2-3 zile :)
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed