Heeeelp!!!

Options Heeeelp!!!
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Kiki
Postat: Thursday, January 31, 2008 1:01 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 36607
Locatia: In casuta cu pitici
Mariuta, mama, acum a trecut. Nu consider o neglijenta. Poti fii 24/24 cu ochii pe fata si tot va gasi cum sa faca nazdravanii!
Asta e, bine ca nu s-a intamplat nimic. Pe viitor incuie undeva medicamentele si nu o sa mai aiba Leea de a face cu ele (cel putin nu singurica).
Pupici sa treaca sperietura! pupici
Alyna
Postat: Thursday, January 31, 2008 1:02 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/15/2006
Postari: 1320
Mariutapale pale pale pale pale pale bine ca s-a terminat cu bine...Multa sanatate lui Leeapupici pupici
Lilly of the valley
Postat: Thursday, January 31, 2008 1:07 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
Va multumesc fetelor!pupici pupici pupici Am tras o spaima sora cu moartea.pale De regula nu tin medicamente atat de aproape de indemana ei. Ii dadusem dimineata medicamentele, am spalat lingurita si am uitat siropul pe blatul din bucatarie, locul lor e intr-un dulap ffff sus. Am fost neglijenta, asta-i adevarulmaseluta
dya
Postat: Thursday, January 31, 2008 1:19 PM

Intrat: 5/12/2006
Postari: 12982
Locatia: Hunedoara
Mariuta nu mai fii atit de dura cu tine , cu niste copii nazdravani te poti astepta la orice indiferent de cit de atenta esti . Pupicei de la noi pantru Leea sa-si revina repede si pentru tine sa-ti treaca sperietura.pupici pupici pupici
katy_lumika
Postat: Thursday, January 31, 2008 1:26 PM

Nivel: Senior

Intrat: 1/14/2008
Postari: 5944
Locatia: Constanta
Uh, Mariuta, bine ca s-a rezolvat, te inteleg, am trecut si eu prin asta cu sora mea, luam niste pastile pentru inima si erau asa de frumoase ca surioara mea le-a inghitit pe toate. La ea a fost tare grav, a fost inconstienta ceva timp, cat pe'aci sa o pierdem.plans Asa ca mare atentiepupici
Pupici tie si micuteipupici pupici pupici
Fluturas
Postat: Thursday, January 31, 2008 1:51 PM

Nivel: Maestru

Intrat: 11/22/2006
Postari: 9744
Locatia: o casa,care nu este facuta de mana,ci este vesnica
mariuta,nu mai spune ca ai fost neglijenta,oricui i se poate intampla,si important este ca nu s-a intamplat nimic rau.de acum sigur nu vei mai uita sa pui la loc si leea la fel,nu va mai umbla pe acolo.pupici
mommy
Postat: Thursday, January 31, 2008 1:58 PM

Intrat: 11/18/2006
Postari: 3674
Mariuta, bine ca s-a terminat cu bine! Acum nu te mai autoacuza, se mai intampla si din-astea, bine ca nu a fost ceva mai toxic! flowers
ingerash
Postat: Thursday, January 31, 2008 2:51 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27673
Locatia: u.k.
Vai mariuta prin ce ai trecut!nervi , bine ca sa terminat ras si ca ai observat la timp. Multa sanatate si pupici fetitei pupici pupici pupici pupici Dumnezeu sa va vegheze !angel
Alina
Postat: Thursday, January 31, 2008 3:57 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 3/27/2006
Postari: 18834
Mariuta, bne ca s-a terminat cu bine. angel angel angel
Laura
Postat: Thursday, January 31, 2008 4:53 PM

Intrat: 8/8/2006
Postari: 2347
Mariuta, bine ca ati trecut cu bine de aceasta experienta neplacuta.
Lilly of the valley
Postat: Thursday, January 31, 2008 5:02 PM

Va multumesc pupici acum e bine, a papat putina supa,a fost doar putin speriata cand am mers cu ea la baie dupa ce s-a trezit.
Prima mea reactie dupa incident a fost sa-i bag degetele pe gat, m-a muscat zravan de aratator, eu i-am desclestat falcutele cu mana si in stransoare i-am tumefiat un obrajor.cry Probabil ii e frica sa nu mai repet procedura, mai ales ca si medicul de pe salvare i-a introdus un soi de palnie pe unde a turnat serpuker , bineinteles ca asistenta m-a dat afara pe usa. Andrei tocmai intrase pe usa, s-a speriat cand a venit salvarea.uff
sousourel
Postat: Thursday, January 31, 2008 8:20 PM

Intrat: 2/18/2006
Postari: 7688
Cred ca ai fost foarte speriata..cine nu ar fi fost? Bine ca s-a sfarsit totul cu bine....cat despre sentimentul de vinovatie, iti doresc sa nu te chinuie prea multa vremepupici
S.ELENA
Postat: Friday, February 1, 2008 7:13 PM

Intrat: 6/20/2007
Postari: 7308
Locatia: Printre probleme......
pale pale pale

Bine ca s-a rezolvat cu bine!!!!

Cat despre mustrarile pe care le ai......ar trebui sa incerci sa le lasi deoparte, asa cum au spus si fetele, se poate intampla uff uff uff

Bine ca acum totul e O.K.!!!!!!

Va pupam cu drag!!!!pupici pupici pupici
Lilly of the valley
Postat: Friday, February 1, 2008 7:14 PM

S.ELENA wrote:
...
Va pupam cu drag!!!!pupici pupici pupici

pupici pupici pupici
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed