Heeeelp! Copila-si baga mancare in nas!

Options Heeeelp! Copila-si baga mancare in nas!
Subiectul anterior · Subiectul urmator
delfinasa
Postat: Tuesday, September 25, 2007 2:04 PM

Nivel: Senior

Intrat: 2/13/2006
Postari: 6852
Locatia: pe-aici
alcool alcool alcool alcool alcool
delfinasa
Postat: Friday, October 5, 2007 6:21 AM

Cu scarpinatul des in nas sa culeaga "muc, mama" nu v-ati confruntat nici una? Il avem si pe-asta acum banghead nervi...nu s-a lasat cu sange ca am oprit-o la timp, dar ma doare pe mine cand o vad cum isi indeasa degetele in nas in cautarea lui muc cel mic maseluta...inceteaza daca ma uit in nasul ei si-i zic: "gata, nu mai ai nici un muc, esti curata!", dar sa si fie, ca daca nu e, trebuie curatat nasul ca reia atacul asupra mucisorilor.
Fluturas
Postat: Friday, October 5, 2007 10:26 AM

Nivel: Maestru

Intrat: 11/22/2006
Postari: 9744
Locatia: o casa,care nu este facuta de mana,ci este vesnica
ei,si darius a scos "muc" din nas si a venit sa imi arate si mie.mai baga si el degetele in nas,dar nu f tare sau f des
of,delfinasa sper sa scapati de problema asta cat mai repede
Maria & Mario
Postat: Friday, October 5, 2007 10:44 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Postari: 9883
Locatia: Departe-poate prea departe
Si Maria, cat a avut acum mucisori la nas , a mai dat cu manutza la nari, ca se tot uscau mucozitatile ..... in zona ! Si ..... triumfatoare ” Mami, mucu*!” Dar atat, nimik mai mult, si rar ! ras Se dezvata ea, Miha, nici o grija ! O fi Karina fan - nasuc ! oare pupici pupici pupici pupici
danab
Postat: Saturday, October 6, 2007 10:35 PM

Intrat: 3/13/2006
Postari: 5519
Locatia: Iasington
Miru a avut o perioada cand se tragea de buricut, ca ii placea tare mult de el. Am scapat spunandu-i ca vine lupu si-i papa buricutul, asa ca nu mai punea mana, plus ca ii dadeam maieut cu capse intre picioare, sa nu mai stea cu burtica goala.
Acum inca sta cu limbuta afara, cand se joaca sau se concentreaza, si trebuie sa-i atrag atentia sa o bage in gurita banghead (nu a mai functionat faza cu lupu, ca nu i-a mai papat buriculfool). Astept sa-i treaca de la sine, ca vine frigul acusi uff
spezam
Postat: Thursday, October 11, 2007 11:52 PM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 11/21/2006
Postari: 243
Locatia: Bucuresti
danab wrote:
Miru a avut o perioada cand se tragea de buricut, ca ii placea tare mult de el. Am scapat spunandu-i ca vine lupu si-i papa buricutul, asa ca nu mai punea mana, plus ca ii dadeam maieut cu capse intre picioare, sa nu mai stea cu burtica goala.
Acum inca sta cu limbuta afara, cand se joaca sau se concentreaza, si trebuie sa-i atrag atentia sa o bage in gurita banghead (nu a mai functionat faza cu lupu, ca nu i-a mai papat buriculfool). Astept sa-i treaca de la sine, ca vine frigul acusi uff

Sper sa nu te spoerii, insa sa stii ca e o chestiune serioasa... in sensul ca unii nu scapa nici adulti de ticul asta. Eu sunt cel mai bun exemplu. Cand ma concentrez f tare pe ceva (in special pe chestii de amanunt - gen desenat sau pictat, etc), scot varful limbii afara. Si efectiv nu-mi dau seama, pana nu-mi spune cineva. NU-ti imagina ca atunci cand scriu scot limba ca un caine, vorbesc doar de chestii de amanunt, asa cum spuneam.
Kiki
Postat: Friday, October 12, 2007 9:16 AM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 36607
Locatia: In casuta cu pitici
spezam wrote:

...NU-ti imagina ca atunci cand scriu scot limba ca un caine, vorbesc doar de chestii de amanunt, asa cum spuneam.

hohot hohot hohot Ce haioasa trebuie sa fii cand te concentrezi hohot hohot
Fluturas
Postat: Friday, October 12, 2007 10:13 AM

Nivel: Maestru

Intrat: 11/22/2006
Postari: 9744
Locatia: o casa,care nu este facuta de mana,ci este vesnica
spezam wrote:

Sper sa nu te spoerii, insa sa stii ca e o chestiune serioasa... in sensul ca unii nu scapa nici adulti de ticul asta. Eu sunt cel mai bun exemplu. Cand ma concentrez f tare pe ceva (in special pe chestii de amanunt - gen desenat sau pictat, etc), scot varful limbii afara. Si efectiv nu-mi dau seama, pana nu-mi spune cineva. NU-ti imagina ca atunci cand scriu scot limba ca un caine, vorbesc doar de chestii de amanunt, asa cum spuneam.

si eu am niste verisori care fac la fel.eu numa rad cand ii vad
delfinasa
Postat: Tuesday, November 20, 2007 3:26 AM

yes Am scapat de perioada critica dance...Nu-si mai baga nimic in nasuc, slava Domnului, si nu se mai cauta de mucisori decat rar, cand simte ca e ceva acolo. Ce usurareeee! sunny
MNiko
Postat: Tuesday, November 20, 2007 7:41 AM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Felicitari Karina ca ai renuntat la acest obicei. Pupici de la noi.pupici
Roxanel
Postat: Monday, February 4, 2008 3:34 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/13/2006
Postari: 2691
Locatia: Cararea Dragostei nr. 3
Venim si noi in aceasta categorie. Intai o aluna apoi o bucata de morcov fiert. Am aplicat o corectie in ambele cazuri. Sper sa se fii potolit. Oricum sunt cu ochii pe ea.
noemi80
Postat: Friday, May 1, 2009 2:41 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Si Mario mai are obiceiul; foarte rar sa vina si sami arate ca a scos mucuta din nas,ii eplic de fiecare data ca nu e voie
sper sa scapam de obiceiul asta
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed