Hainute lucrate cu drag de mine - dina_dorina

Options Hainute lucrate cu drag de mine - dina_dorina
Subiectul anterior · Subiectul urmator
delfin
Postat: Sunday, July 10, 2011 1:46 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 6/15/2011
Postari: 1026
Locatia: cernavoda
Felicitari Crinutza,sunt minunati, poate ne inveti si pe noi ,cele care nu stim sa facem botosei crosetati.newclap newclap newclap
delfin
Postat: Thursday, July 14, 2011 8:23 PM

Intrat: 6/15/2011
Postari: 1026
Locatia: cernavoda
Buna seara, Dina , fetelor, se pare ca este liniste pe aici, ce se intampla? Dina nu ai mai lucrat nimic? Eu am facut palariute dapa modelul de la tine , nu le-am pus nicaieri, voi incerca maine si dupa aceea iti dau de veste cu rugamintea sa-mi spui parerea ta, acum insa tot dupa sfaturile tale,am facut talpa pentru un botosel, fir flavia, croseta nr.2 inox, lantisor 20 ochi,sper pentru cateva luni, am urcat in sus ,si am facut 6 randuri dar ,piciorusul scurt ,cum ai recomandat tu (nu imi amintesc acum unde),inseamna :dat dupa croseta o data si tras pri cele trei bride sau cum s-or numi o data ,te rog ajutor,nu ma mai descurc mai departe,nu vad bine modelul.
oanamaria
Postat: Sunday, July 31, 2011 10:10 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20813
Locatia: Pitesti
Dina ce mai faci?
Vacanta placuta si abia astept sa vad ce minunatii ai mai facut !pupici
dina_dorina
Postat: Sunday, July 31, 2011 1:39 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 6/28/2009
Postari: 512
Locatia: Petrosani
Buna iubitelelor !
Am revenit dupa o vacanta la tara,la ai mei (acolo ne simtim si noi,dar mai ales copiii cel mai bine).Desi am fost la relaxare (vorba vine ras ) nu am stat chiar degeaba,am mai lucrat si eu cate-ceva.Haideti ca v-arat acusica.pupici

Am facut inca un set mov cu alb,insa acesta pentru o fetita de 2 anisori.Inca il mai am si pe celalalt (din cauza neseriozitatii unora ce comanda si apoi nu le mai vor-oanamaria stie cel mai bine despre ce si despre cine vorbesc,o persoana in legatura cu care m-a atentionat insa,din pacate nu i-am dat crezare atunci)

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/185073_223299144373528_100000803338344_524677_2505360_n.jpg

Si aici ambele seturi

Am facut si 5 perechi de botosei si 5 de sandalute ras
Am cautat mult floricele mici din satin insa ceea ce am gasit nu mi-a placut si mai erau si foarte scumpe asa ca m-am gandit ca n-oi fi eu mai fraierica decat altii si le-am mesterit chiar cu manutele melesic ras

Si 10 palarioareras ras ras

Cred ca deja v-am zapacit cu atatea poze ras sic ras
Revin curand cu un set bleu cu floricele,care mie imi place fffffff mult insa mai am putin de lucru la el pupici pupici pupici

O duminica relaxanta va doresc tuturor !computerlove
Irene
Postat: Sunday, July 31, 2011 1:56 PM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 11/16/2010
Postari: 310
Locatia: Bacau
Minunate, deosebite, cu mult bun-gust si realizate impecabil; stii ca ne lasi fara cuvinte?
Kmy
Postat: Sunday, July 31, 2011 1:59 PM

Intrat: 9/13/2006
Postari: 1653
Locatia: SV
newclap Wowlove ai maini de aur, foarte frumoase toatenewclap
geanyna32
Postat: Sunday, July 31, 2011 2:00 PM

Intrat: 2/16/2010
Postari: 534
Locatia: giurgiu
wav asta numesti tu concediu,dina???? ai muncit "pe rupte"!!!! FELICITARI !!!!adevarate bijuterii creezi.

super caciulitele ,poate ai o scheme,te rog sa ma prind si eu.thankyou
Ange blanc
Postat: Sunday, July 31, 2011 2:03 PM

Intrat: 4/11/2010
Postari: 4221
Locatia: Belgique
Dina mi-a fost dor de tine si de minunatiile pe care le faci! computerlove
Ai pus ceva intaritor la talpile de la sandalute?
serarg
Postat: Sunday, July 31, 2011 2:03 PM

Intrat: 9/10/2010
Postari: 3227
Locatia: bucuresti
dina!stii parerea mea....sunt perfectebravo si imi plac mult detaliile,dar sandalutele m-au terminat
oanamaria
Postat: Sunday, July 31, 2011 2:11 PM

Doamne ce de frumuseti!love
Minunate ,impecabile.
Dina imi pare rau de incident -nici nu ma asteptam ca mi-zi zis ca a fost ok tranzactia.
roxinthya
Postat: Sunday, July 31, 2011 2:17 PM

Nivel: Senior

Intrat: 11/10/2009
Postari: 7233
Locatia: Bucuresti
ca intotdeauna ma lasi fara cuvinte newclap newclap newclap newclap newclap newclap newclap newclap newclap newclap newclap
dina_dorina
Postat: Sunday, July 31, 2011 2:18 PM

Intrat: 6/28/2009
Postari: 512
Locatia: Petrosani
Va multumesc muuuuuuuuuuuuuuuuuult,muuuuuuuuuuuuuuuult,muuuuuuuuuuuuuuult de tot.computerlove

Geanina,nu am o schema anume pentru palarii insa o sa incerc sa realizez una direct pe imagini,oricum sunt ff usor de lucrat.

Irinuta,in afara de cele roz cu alb,care sunt facute dintr-un fir de bumbac ce sta foarte batos,la celelalte am facut talpite duble insa intaritor nu am pus.Dar stau tepene si asa ras

Oana ,din pacate ai avut dreptate.Daca vrei sa afli tot ce s-a intamplat intra AICI Daca este vreo problema ca am pus link-ul rog un moderator sa-l stearga.

Va poopik pe toatecomputerlove pupici
oanamaria
Postat: Sunday, July 31, 2011 2:39 PM

Dina am citit !
Palariutele si toate cele lucrte sunt pe comanda sau pentru site?
Eu nu am mai lucrat nimic de vanzare ca n-am cui.angel
Ange blanc
Postat: Sunday, July 31, 2011 2:45 PM

Intrat: 4/11/2010
Postari: 4221
Locatia: Belgique
Dina imi pare rau pentru incidentul tau, te inteleg perfect, tocmai am trecut de doua ori prin situatii similare.
Multumesc pentru explicatia de la sandalute. computerlove
flori1972
Postat: Sunday, July 31, 2011 4:48 PM

Nivel: Senior

Intrat: 11/20/2009
Postari: 7636
dina,credema ca nu gasesc cuvinte sa apreciez exact frumusetile facute de tine newclap newclap newclap

apoi lasa ca sigur gasesti tu la cine sa dai rochitele ca sunt minunate love love nu-ti mai bate capul cu oameni de nimic pupici pupici
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed