Haine pentru gravide

Options Haine pentru gravide
Subiectul anterior · Subiectul urmator
danab
Postat: Thursday, June 24, 2010 11:35 AM

Nivel: Senior

Intrat: 3/13/2006
Postari: 5519
Locatia: Iasington
shirel wrote:

Ti-am spus mie mi se face pofta de burtica numai cand le vad expuse in vitrina!
Subscriu! sunt superbe!
roxinthya
Postat: Friday, June 25, 2010 9:28 AM

Intrat: 11/10/2009
Postari: 7196
Locatia: Bucuresti
Shirel sunt parca facute pentru tine! Exact stilul tau plin de viata!
Prima oara am crezut ca tu esti in poze!
cute_babies_of_mine
Postat: Friday, June 25, 2010 10:14 AM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 4/4/2006
Postari: 8978
Locatia: Piatra Neamt, Romania
Shirel, frumoase, intr-adevar!
Irinuca, iti trimit PM cu un site de la noi cu hainute cat de cat acceptabile.
sweet angel
Postat: Friday, June 25, 2010 10:32 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 1/6/2010
Postari: 4463
Locatia: italia
sa va arat si eu niste haine de gravidute , ca la inceputul sarcinii ma gandeam si eu sa cumpar haine de gravida si rochie pt nunta, dar am reusit de mi-am cumparat un tricou si o pereche de pant , daca nu am voie sa ies din casa nici nu are rost sa mai cumpar si asa in casa ma simt mai bine in pant de trening .
si la cate kg am pus unele din ele chiar ar sta caraghios pe mine.

sweet angel attached the following image(s):
225x169_40fac59645665c9122051868045202.jpg 436_6089[1].jpg 611-2.jpg haine%20gr%203.jpg haine%20gr%204.jpg jeans_gravide_sever__45639.jpg jeans-taglio-dritto-con-cintura-regolabile.jpg untitled.bmp vestito-morbido-che-si-adatta-alle-forme.jpg

danab
Postat: Friday, June 25, 2010 12:22 PM

Intrat: 3/13/2006
Postari: 5519
Locatia: Iasington
Eu, pe multe din astea le-as purta si fara sa fiu gravina, sweet-angel love
Irinuca
Postat: Friday, June 25, 2010 12:28 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 1/22/2010
Postari: 923
Locatia: Acasa
a 3-a si a 8-a sunt super frumoase . oricum, m-as imbraca cu toate ras
sweet angel
Postat: Friday, June 25, 2010 1:20 PM

si mie mi-au placut dar daca la nunta nu mai merg , nu are rost sa mai imi iau rochie . si pantaloni la cat ies sunt de ajuns cei pe care ii am.
e adevarat ca unele le poti purta si fara sa fi insarcinata.
shirel
Postat: Friday, June 25, 2010 1:59 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11748
Locatia: israel
rochitele sau bluzele gem plic care se inchid parte peste parte sunt superbe mereu si te si subtiaza (cine are nevoie )!Mi-au placut toate! love love
sweet angel
Postat: Friday, June 25, 2010 2:02 PM

inseamna ca nu am gusturi rele sic
delfinasa
Postat: Thursday, March 31, 2011 6:06 PM

Intrat: 2/13/2006
Postari: 6852
Locatia: pe-aici
Burticilor, cu ce v-ati innoit garderoba?
misha
Postat: Thursday, March 31, 2011 9:36 PM

Intrat: 3/12/2006
Postari: 3527
Eu am avut noroc cu vreo doua pulovere pe care le-am putut purta (si inca mai pot ras )pana acum.Apoi imi mai daduse si cumnata mea doua rochite pe care le-am combinat perfect cu maletute, iar mai nou mi-am luat o rochita tricotata care desi e marimea S se muleaza perfect si pe burtica si sunt sigura ca o voi putea purta si dupa ce nasc. Ca pantaloni am avut o pereche de blugi cu care m-am imbracat de vreo cateva ori si in rest am purtat colanti trimisi de mama (vatuiti si foarte elastici cu care inca ma impac de minune).
Sincer, nu am avut chef sa investesc in haine pe care stiu ca nu le mai pot purta dupa aceea. Ma voi rasfata eu dupa nastere, sunt sigura!Acum imi cam plang ochii ca sunt reduceri peste tot, dar cum nu stiu daca si cum imi vor veni dupa ce nasc prefer sa mai astept.
delfinasa
Postat: Friday, April 1, 2011 4:02 PM

Intrat: 2/13/2006
Postari: 6852
Locatia: pe-aici
Prima sarcina am facut-o in trening, capris de gravidute si pantaloni scurti ca stateam acasa si vroiam sa ma simt cat de poate de confortabil tot timpul.
Ce am prin garderoba obisnuita ca si pulovere, bluze, sunt destul de largute sau elastice si le port purta in sarcina.
Acum mi-am cumparat doar pantaloni pentru serviciu. Cand se mai incalzeste o sa imi iau si niste camasute tot pentru serviciu.
Voi mai purtati tocuri? Eu mai port niste ghetute cu toc de 5cm mai lat, dar alternez si fara toc. Asta acum, la jumatea sarcinii, ca mai incolo sigur trec pe flats. Am inteles ca e chiar bine sa porti in sarcina un pic de toc (sa nu fie cui) pentru ca te ajuta la alinierea coloanei, pastrarea mai buna a echilibrului si nu mai ai asa dureri de spate.
anatanase
Postat: Tuesday, October 11, 2011 9:40 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Dragi mamici, ma bag si eu in seama cu voi, dar poate pot sa va ajut...eu pe timpul sarcinii, a trebuie sa lucrez pana aproape de termen si fiind avocata, intalnirile cu clientii nu-mi permiteau sa ma duc in blucgi sau trening:(...asa ca apelam la doua site-uri...unul din state, dar dureaza cam mult sa vina produsele www.maternalamerica.com si platesti vama la posta:(...sau mai este unul la noi www.mamaboutique.ro..hainutele sunt ok, oricum altceva fata de ce se gaseste...sper sa va ajute.Spor la cumparaturi!
Petronella
Postat: Wednesday, October 26, 2011 9:23 AM

Nivel: Ambasador

Intrat: 12/14/2010
Postari: 938
Locatia: Timisoara
Am gasit si eu un site cu hainute pentru gravidute . Incerc sa pun pozele.

Petronella attached the following image(s):
larged.jpg largeq.jpg large19.jpg large18.jpg large17.jpg large16.jpg large15.jpg large14.jpg large13.jpg large12.jpg large11.jpg large10.jpg large9.jpg large8.jpg large7.jpg large4.jpg large6.jpg large5.jpg large3.jpg large 2.jpg large.jpg 807lila268.jpg

ingerash
Postat: Wednesday, October 26, 2011 9:49 AM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27673
Locatia: u.k.
Eu am cautat sa cumpar haine de gravida care sa mearga si dupa nastere,bluzite cu cordon,tunici,cu bretelute...pantaloni cu talie joasa,blugi din care in mod sigur ajung sa fac alte chesti din ei(geanta,diverse flori ornamentale)sunt marimi mari,3-4 nr.fata de marimea measic
Tocuri nu am purtat...interdictie de la moasa...din cauza varicelor.M-am obisnuit fara toc.
Abia astept sa vina bebe si sa revin la normal si sper sa nu raman cu varicele si sa mai pot purta fuste,rochiuff
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed