Haideti sa ne (re)cunoastem!

Options Haideti sa ne (re)cunoastem!
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Anaida
Postat: Sunday, February 19, 2006 11:27 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/12/2006
Postari: 1855
Haideti sa facem cunostinta !
taki
Postat: Sunday, February 19, 2006 12:54 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 2/13/2006
Postari: 13501
Locatia: Printre voi!
Buna!
Eu sunt Alina, mai exact Takahashi Alina. Sunt nascuta pe 4 august 1981 in zodia Leului, care ma descrie mai mult decat o mie de cuvinte.
Am terminat liceul cu profil chimie-biologie si vroiam sa dau la stomatologie, dar in mintea mea de copil rau si pentru ca toate prietenele mele dadeau la Drept, hop si eu. Am facut 2 ani Dreptul la Universtitatea Ecologica din Bucuresti, dupa care am fugit in Japonia si aici "m-a prins" sotul meu, Takahashi Fujio, un geaman de 52 de ani.
Ne-am vazut, ne-am placut, ce ramane de facut? Asa am inchis gura tuturor celor din familie, inclusiv mie, maritandu-ma cu acest minunat om...si, uite asa, am ajuns si insarcinati. Suntem in asteptarea Sashei, fructul iubirii noastre.
In viitor nu stiu ce va fi, dar prezentul ma caracterizeaza...
Kiki
Postat: Sunday, February 19, 2006 1:18 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 36607
Locatia: In casuta cu pitici
Hi! Eu sunt Kiki, adica Cristina, mamica unui ingeras scump, David Gabriel. Sunt casatorita cu Lucian de 4 ani, momentan stau acasa cu bebe si ne consideram o familie tare fericita!! bravo :boy: bounce
g_nicoleta2000
Postat: Sunday, February 19, 2006 2:53 PM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 3898
Locatia: Bacau
Eu sunt Nicoleta, mamica de 28 de ani a Alexandrei si sotia lui Liviu.
Aveam o droaie de copilasi (150 de copacei, 3 pisici, un catel, multi pestisori) asta ca sa nu ne plicitism cumva.
Ne place la aer curat si ne-am plimba cat este lumea de lunga.
leut
Postat: Sunday, February 19, 2006 3:39 PM

Nivel: Senior

Intrat: 2/15/2006
Postari: 6678
Locatia: Galati
Asa...
Eu sunt Angelica, Leut mai precis, economist de meserie. Sunt casatorita cu Iulian un varsator sadea, am 32 de ani - nascuta fiind pe 4 august 1973; asa cum spunea si Taki - leoaica incurabila. Impreuna avem o fetita, Alexandra, doua pisici si multi, multi prieteni.
Iata ca v-am gasit si aici!sunny
AdrianaC
Postat: Sunday, February 19, 2006 4:26 PM

Nivel: ALBA CA ZAPADA

Postari: 17753
Locatia: Bucuresti
Eu sunt AdrianaC, anul acesta implinesc 33 de ani (zodia Racului) si sunt cea mai fericita mamica de cand a aparut in viata noastra si Andrei (Scorpion 100%). Ni l-am dorit cu totii, si noi si Alice, fetita mea in varsta de 4 ani si 7 luni (Rac ca si mine).

Andrei are si el deja 3 luni si este o minune de copil si cumintel foc.
Am terminat Fac de Automatica si Calculatoare, dar tare mult mi-as fi dorit sa dau la Medicina. Si acum citesc tot ce prind, mai ales pe teme de pediatrie (asta mi-ar fi placut sa fac).

Pasiuni: patinajul, pianul, medicina, cartile lui John Grisham, tricotatul si ar mai fi si altele.
miraa
Postat: Monday, February 20, 2006 3:33 PM

Intrat: 2/16/2006
Postari: 1390
Locatia: iasi
eu sunt mirabela si am 22 de ani,mamica unui print,Milan_Stefan de aproape 3 luni.nu sunt casatorita,dar impart acelasi trairi,impliniri,vise alaturi de iubirea mea...locuim in iasi,aici studiez in cadrul fac de electronica si telecomunicatii,dar deocamdata il studiez pe milan:ras:
Elia
Postat: Tuesday, February 21, 2006 10:50 AM
Nivel: Guest

Postari: 5
Eu sunt Delia, am 27 de ani, sunt mamica lui John (aproape 2 ani) si in curand a inca unui bebe, sotia lui Coleman. Eu sunt din Bucuresti, tati este din New Orleans si acum locuim in Shanghai. VA pup si imi pare bine sa va regasesc!
evelina27m
Postat: Thursday, February 23, 2006 7:56 AM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 2/22/2006
Postari: 262
Buna. Eu sunt Mihaela Evelina, am 27 ani - balanta, de profesie economist. Sunt mamica lui Marian Grabriel (8 ani) si in curand voi avea o fetita. Sunt casatorita cu Claudiu - 33 ani, un peste adorabil.
Eu sunt din Tg - Jiu, Claudiu din Bucuresti, iar acum locuim in Bucuresti.
Pasiunile mele sunt tot ce tine de domeniul economic, psihologia, masinile, calatoriile si dansul (imaginati-va o burticoasa dansand! bounce).
mihaela75
Postat: Thursday, February 23, 2006 6:53 PM

Postari: 4839
Eu sunt Mihaela, 30 de ani, fericita posesoare a unui sot ideal.( multumesc doamne ca l-ai pastrat pentru mine:ras: )si fericita posesoare a doua fete cucuiete, una de 7 ani, inca in RO. si una de 33 saptamani in burtoi.Pasiunile mele...butonatul la forum si statul degeaba:ras:
sousourel
Postat: Thursday, February 23, 2006 8:07 PM

Nivel: Senior

Intrat: 2/18/2006
Postari: 7688
mihaela75 wrote:
Eu sunt Mihaela, 30 de ani, fericita posesoare a unui sot ideal.( multumesc doamne ca l-ai pastrat pentru mine:ras: )si fericita posesoare a doua fete cucuiete, una de 7 ani, inca in RO. si una de 33 saptamani in burtoi.Pasiunile mele...butonatul la forum si statul degeaba:ras:

Bine te-am regasit, chiar ma intrebam pe unde esti!salut
mihaela75
Postat: Friday, February 24, 2006 6:55 AM

Postari: 4839
:hohot: :hohot: Nici daca ma platesc nu mai dau pe-acolo.Mai...dar cu pozele oare ce facem ca totusi sunt proprietatea noastra.Eu nu vreau sa mi le las acolonervi
Tina
Postat: Friday, February 24, 2006 7:45 AM
Nivel: Guest

Postari: 5
Buna ! Eu sunt Tina sau Tinozze pe celalat forum , am 28...29 ani , maritata din octombrie cu Adi de 39 ani, care e un sot bun in mare dar cam comod fool :hohot: ..si o avem pe Bamboocha de o luna si o saptamana.Sunt asistenta medicala de profesie.
evelina27m
Postat: Friday, February 24, 2006 9:43 AM

Nivel: Grupa mijlocie

Postari: 262
mihaela75 wrote:
:hohot: :hohot: Nici daca ma platesc nu mai dau pe-acolo.Mai...dar cu pozele oare ce facem ca totusi sunt proprietatea noastra.Eu nu vreau sa mi le las acolonervi

Eu mai intru pe-acolo doar sa ma mai enervez, din cand in cand.
Pozele am apucat de mi le-am sters. Tu nu ti le-ai sters?
Mirandolina
Postat: Friday, February 24, 2006 1:23 PM

Nivel: Ambasador

Postari: 543
Am fost destul de inspirata sa imi sterg pozele inainte de a fi suspendata. Ca tare mi-ar fi parut rau sa le ramana alora.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed