groapa cu nisip

Options groapa cu nisip
Subiectul anterior · Subiectul urmator
michi
Postat: Tuesday, April 21, 2009 9:23 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/17/2009
Postari: 1038
Locatia: romania
Mihaela- super , ideea ta computerlove computerlove
t-mihaela
Postat: Tuesday, April 21, 2009 3:56 PM

Nivel: Senior

Intrat: 6/20/2008
Postari: 5141
A ploua ieri toata ziua de dimineata pana seara ,ploaie marunta.Groapa mea e piscina acum alcool Cred ca o sa pun o acoperitoare cand ploua rambo
Miri
Postat: Wednesday, April 22, 2009 5:23 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/26/2006
Postari: 16505
Locatia: pe o margine de lume...
Miha, buna treaba!newclap
Poate o sa pui o umbrela mare sau un pavilion, sa nu se ude nisipul cand ploua...
Cris-DL
Postat: Wednesday, April 22, 2009 5:27 PM

Intrat: 10/4/2006
Postari: 6845
Locatia: over the rainbow
Super, Miha ! Cat de curand facem si noi una thumright
marivic
Postat: Wednesday, April 22, 2009 6:45 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13404
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
Eu am facut semnele dar o sa o sap poimaine caci maine este sarbatoare mare:SF.GHEORGHE,si nu fac nimic.Asa ca Mihaela,preiau ideea ta.cool
Lilly of the valley
Postat: Thursday, April 23, 2009 10:33 AM

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
Super Miha! cool Felicitari!bravo
raly
Postat: Thursday, April 23, 2009 10:25 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25883
Locatia: M e d i a s
Si eu poate o s-o preiau daca dai Miha licentaras dar nu acuma ca acum avem de demolat,modificat...bla, bla!
Ana
Postat: Friday, April 24, 2009 8:14 AM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
Super idee Miha....cool
Anelise
Postat: Friday, April 24, 2009 8:44 AM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/4/2008
Postari: 17381
Locatia: Ro
Miha, in final a iesit super! newclap firstprize Cred ca se bucura micutii tare cand se joaca acolo. dance Si, da, e nasol cand ploua. Trebuie gasita o solutie. Ai o grija in plus, dar pentru pitici merita! thumright Te pupacesc! pupici pupici pupici
t-mihaela
Postat: Friday, April 24, 2009 7:23 PM

Raly, licenta tre s-o iau si eu de la cine a pus o poza pe net cu groapa de nisip cu colturi ca nu e ideea mea,iar ideea in general de groapa cu nisip in curte e veche ,se poarta pe aici de mult se pare dar eu nu stiam. ras .Sa stiti ca e foarte utila, ai mei cand ies afara numai acolo stau , ingroapa,dezgroapa, Daria cica a gasit comoara piratilor ingropata acolo, se uita prea mult la desene animate hohot
raly
Postat: Friday, April 24, 2009 10:22 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25883
Locatia: M e d i a s
t-mihaela wrote:
Raly, licenta tre s-o iau si eu de la cine a pus o poza pe net cu groapa de nisip cu colturi ca nu e ideea mea,iar ideea in general de groapa cu nisip in curte e veche ,se poarta pe aici de mult se pare dar eu nu stiam. ras .Sa stiti ca e foarte utila, ai mei cand ies afara numai acolo stau , ingroapa,dezgroapa, Daria cica a gasit comoara piratilor ingropata acolo, se uita prea mult la desene animate hohot

Scumpa ca de obicei!iloveyou iloveyou
carla
Postat: Thursday, August 19, 2010 10:20 PM

Intrat: 2/8/2007
Postari: 14165
Trebuie sa le fac si eu o groapa cu nisip baietilor,ca asa imi imprastie tot nisipul prin curte cat il incarca si descarca si uda si...
t-mihaela
Postat: Friday, August 20, 2010 7:09 PM

Carla sper sa reusesti performanta sa tii nisipul in groapa ca eu tot il mai adun de pe ici pe colo nervi Acum am mutat groapa pe ciment ca sa-l strang mai usor si sa nu-mi mai strice iarba .Sa o faci mare ca sa nu spuna ca n-au loc ca ai mei tot asta scuza au ca n-au loc inauntru desi e ditamai groapa duel pupici
zaza_
Postat: Friday, August 20, 2010 8:50 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/25/2008
Postari: 2187
Locatia: rm.vilcea
Cu cateii si pisicile cum se impaca goapa cu nisip? Ca asta m-a deranjat cel mai tare la gropile cu nisip din oras. Cand e joaca mai frumoasa, hop apare si dansul, ca sa nu zic, ca unele au un miros....Daca o acoperi o fi mai bine?
delfinasa
Postat: Friday, August 20, 2010 9:26 PM

Intrat: 2/13/2006
Postari: 6852
Locatia: pe-aici
Super groapa Mihaela cool. Ati muncit ceva la ea, dar a iesit foarte bine. Poti sa-i tragi o folie groasa de plastic deasupra sa nu se imprastie si il si protejeaza de mizerii, cum a sugerat zaza thumright.
Carla, spor la mesterit!albinita

Noi n-avem nevoie de groapa ca avem rauletul la marginea curtii si e nisip sa-ti pui in cap acolo. Karina pe-acolo se mai joaca cu vecinii, mai prind si pestisori mici-mici, mormoloci, broscute, mereu vine acasa plina de nisip si uda si murdara, iar toate jucariile ei de nisip unde credeti ca zac sic? Ce le-am mai cautat inainte sa plecam la beach acum 2 saptamani...ea stia sigur unde sunt...aruncate de-a lungul rauletului, unele prin boscheti, cateva insirate la nisip alcool ras.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed