Gravidutzele noastre dragi - 22

Options Gravidutzele noastre dragi - 22
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Nanny
Postat: Tuesday, February 4, 2014 9:54 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/2/2012
Postari: 2102
Locatia: Romania
SImonico...Felicitari!majoreta majoreta majoreta Stiam eu ca Fasolica cu A ..e cuminte si te asteapta s-o vezi! Doamne ajuta sa fie bine!iloveyou
Alina Heering
Postat: Tuesday, February 4, 2014 10:04 AM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 6/27/2013
Postari: 135
Locatia: Germania
FelicitariBravoo Bravoo Bravoo sa traiasca bebica !!!! si tu pe langa ea!!!!
elala
Postat: Tuesday, February 4, 2014 10:13 AM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 11/13/2009
Postari: 485
Locatia: bucuresti
Felicitari, Simona! Sa cresteti mari si sanatosi! DistanceKiss
mihaela-doinita
Postat: Tuesday, February 4, 2014 10:24 AM

Intrat: 11/30/2012
Postari: 139
Locatia: Slatina
felicitari simona,multa sanatate tie si fetitei taleDistanceKiss
simona83
Postat: Tuesday, February 4, 2014 1:00 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 7/23/2013
Postari: 726
MultumimDistanceKiss DistanceKiss DistanceKiss
La fel va dorim si voua, viitoarele mamici sa fie sanatoase alaturi de bebeii lor, iar vitoarele gravidute sa ni se alature curand!!Clap Clap
Din burticile mai avansate... voi de unde v-ati gasit haine de gravide? M-am uitat pe net sa imi iau 1-2 perechi de blugi/pantaloni si 2-3 bluzite, poate o rochita. Doar ca sunt horror modelele, nici bunica nu le mai poartaalcool . Cu pantalonii cred ca ma rezolv la H&M ca as putea sa si probez eventual. Dar bluze, la fel, arata groaznic. Si deja ma strang pantalonii la burta (o singura pereche de blugi imi mai vin), plus niste colanti cu care alternez. Iar sanii s-au dublat in volum iar eu deja purtam cupa E. Mi-i indes efectiv in geaca sa pot inchide fermoarul si sunt zone ale corpului meu pe care nu le pot vedea de ei. Sa imi fac Clexane-ul e o provocare...
Cand eram graviduta cu Victor era un magazin pe Mosilor dar acum nu mai e. Prin mall-uri sau undeva mai stiti?computerlove
dana_h
Postat: Tuesday, February 4, 2014 2:01 PM

Intrat: 1/14/2014
Postari: 1737
Locatia: craiova
felicitari simona Love ,sa va dea dumnezeu sanatate,fericire si colici cat mai putini coeur
capsunico stai linistita ca multor gravidute li se intampla sa mai aiba cate un hematom,si sora mea a avut,a stat in repaus total 2 sapt si s-a rezolvat,are un baietel sanatos tun.iloveyou
Alina Heering
Postat: Tuesday, February 4, 2014 9:05 PM

Intrat: 6/27/2013
Postari: 135
Locatia: Germania
simona83 wrote:
MultumimDistanceKiss DistanceKiss DistanceKiss
La fel va dorim si voua, viitoarele mamici sa fie sanatoase alaturi de bebeii lor, iar vitoarele gravidute sa ni se alature curand!!Clap Clap
Din burticile mai avansate... voi de unde v-ati gasit haine de gravide? M-am uitat pe net sa imi iau 1-2 perechi de blugi/pantaloni si 2-3 bluzite, poate o rochita. Doar ca sunt horror modelele, nici bunica nu le mai poartaalcool . Cu pantalonii cred ca ma rezolv la H&M ca as putea sa si probez eventual. Dar bluze, la fel, arata groaznic. Si deja ma strang pantalonii la burta (o singura pereche de blugi imi mai vin), plus niste colanti cu care alternez. Iar sanii s-au dublat in volum iar eu deja purtam cupa E. Mi-i indes efectiv in geaca sa pot inchide fermoarul si sunt zone ale corpului meu pe care nu le pot vedea de ei. Sa imi fac Clexane-ul e o provocare...
Cand eram graviduta cu Victor era un magazin pe Mosilor dar acum nu mai e. Prin mall-uri sau undeva mai stiti?computerlove

eu de aici mi-am luat de la H&M si C&A haine de gravide in Romania nu stiu. poti gasi haine de gravide si la AMAZON dak este in Romania sau cauta pe EBAY un sfat nu iti cumpara prea multe ptr ca esti gravida,burtica creste si mai tarziu nu mai ai ce face cu hainele si mai bn tii banutii ptr BEBICA cand vine pupici bafta la cumparaturi ras
TatyKS
Postat: Wednesday, February 5, 2014 9:41 AM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 3/1/2006
Postari: 7513
Locatia: Ro
Chiar luni ma uitam la H&M, ce hainute de gravidute frumoase au. Asa ca daca ai in orasul tau , mergi si cauta.Cheek Kiss
mirela74chris
Postat: Wednesday, February 5, 2014 10:06 AM

Nivel: Maestru

Intrat: 10/17/2009
Postari: 8595
Locatia: Constanta
Simona felicitari pentru fetita.Sa fie intr-un ceas bun.Am vazut hainute dragute de graviduta si pe la LC Waikiki.Cheek Kiss

Pupici pe burtici dragelor.Si sarcini fara probleme.Cheek Kiss
Andreea.A
Postat: Wednesday, February 5, 2014 7:35 PM

Intrat: 11/11/2013
Postari: 778
Locatia: Botosani
Blugi de gravidute, cu bata lata elastica si fara fermoar sau nasture am vazut pe la magazinele "Second Hand". Mi-am si luat o pereche, ca imi tin tare bine la spate si nu ma mai chinui cu braul. Am dat 13 lei pe ei. Acum, nu stiu daca sunteti adeptele acestor magazine, dar in Botosani sunt doua pe care le frecventez pentru ca au lucruri aproape noi si nu au preturi exagerate.
dana_h
Postat: Thursday, February 6, 2014 9:17 AM

Intrat: 1/14/2014
Postari: 1737
Locatia: craiova
6 sapt...Hilar la multe saptamaniii mugurelul meu,mami te iubeste ffff mult si abia astapta sa cresti mare sa te pot strange in brateiloveyou
Eileen
Postat: Thursday, February 6, 2014 9:35 AM

Intrat: 1/16/2013
Postari: 3201
Sarcina usoara si la termen burticutelor!!!!majoreta majoreta
aurishta
Postat: Thursday, February 6, 2014 10:54 AM

Nivel: Senior

Intrat: 3/2/2011
Postari: 5531
Locatia: Bucuresti
Bravoo Bravoo
dana_h wrote:
6 sapt...Hilar la multe saptamaniii mugurelul meu,mami te iubeste ffff mult si abia astapta sa cresti mare sa te pot strange in brateiloveyou
coeur coeur
mihaela-doinita
Postat: Thursday, February 6, 2014 11:04 AM

Intrat: 11/30/2012
Postari: 139
Locatia: Slatina
ce mai faceti burticilor? bebelusii vostri sunt ok ca al meu este tare vioi si tare mandra sunt de el...sare pe vezica mea ca pe trambulina,dar mami il iubeste mult si ma bucur tare ca il simt mereu activiloveyou va pupam pe toate
simona83
Postat: Thursday, February 6, 2014 11:40 AM

Intrat: 7/23/2013
Postari: 726
Dana, la multi ani bebelucului!!! Ce mai trece timpul... Cum te mai simti? Este cat o boaba de mazareLove Love

Mihaela, felicitari pentru bebe! Atlet il faciBig Laugh

Si noi, cu noul DPN, azi facem 13 saptamani!!!yes yes yes yes
Gata pui mic, suntem in trimestrul 2 si esti deja mare cat un kiwi.Bravoo Fratiorul tau te pupa prin burtica lui mami pentru ca a auzit ca bebelusii cresc mai bine daca primesc iubireLove . Stie ca esti fetita dar nu e dezamagit pentru ca oricum e fratiorul cel mare. E multumit ca nu trebuie sa cedeze din masinutele lui si mami i-a spus ca e cel mai important din familie in calitatea lui de frate mai mare. A decretat ca trebuie sa mergem sa iti cumparam un animal de plus cu care sa dormi, ca el magarusului lui nu il da decat cu imprumut. Big Laugh Mami inca vomita din cand in cand, ceea ce o face foarte fericita, dar as prefera sa te simt mai des lovind, facand piruete, tumbe, etc. Uite bebicul Mihaelei, are propria trambulina... pot sa folosesti ce vrei tu de acolo sa te joci. Mami nu se supara si te iubeste nespus!!!iloveyou
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed