Gravidutzele noastre dragi - 22

Options Gravidutzele noastre dragi - 22
Subiectul anterior · Subiectul urmator
mihaela-doinita
Postat: Friday, January 31, 2014 9:28 AM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 11/30/2012
Postari: 139
Locatia: Slatina
Nanny wrote:

Ma bucur ca ai gasit..leac! Bravo!Sarcina usurica!DistanceKiss

multumesc multCheek Kiss
Anelise
Postat: Friday, January 31, 2014 10:05 AM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/4/2008
Postari: 17381
Locatia: Ro
dana_h wrote:

multumim anelise iloveyou

iloveyou
dana_h
Postat: Friday, January 31, 2014 12:16 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 1/14/2014
Postari: 1737
Locatia: craiova
ce fac gravidutele?eu am o insomnie extrema,dar pana acum nici urma de stari de rau,doar o usoara greata seara Lol .DistanceKiss burticutelor
Alina Heering
Postat: Friday, January 31, 2014 1:43 PM

Intrat: 6/27/2013
Postari: 135
Locatia: Germania
ne bucuram ca ai gasit raspunsul la problema ta. felicitari. noi santem bine adik 1000 de ori mai bn am dormit azi noapte ca un ingeras atat de bn a fost si parca asi mai dormi un pic :D dar mult mai bn fata de zilele trecute de am crezut ca dau ortul popii:)) ieri am facut 34 de saptamani off incet incet ajungem la final URAAAAA yes se misca atat de mult si fff puternic :)) fiimiu ma intreaba mereu cand ajunge bebe mic :) si ca ink o luna este prea mult timp :) e un dulce si parca asa este timpul nu mai zboara o data??? pupici la burtici si sarcina usoara
mihaela-doinita
Postat: Friday, January 31, 2014 4:27 PM

Alina Heering wrote:
ne bucuram ca ai gasit raspunsul la problema ta. felicitari. noi santem bine adik 1000 de ori mai bn am dormit azi noapte ca un ingeras atat de bn a fost si parca asi mai dormi un pic :D dar mult mai bn fata de zilele trecute de am crezut ca dau ortul popii:)) ieri am facut 34 de saptamani off incet incet ajungem la final URAAAAA yes se misca atat de mult si fff puternic :)) fiimiu ma intreaba mereu cand ajunge bebe mic :) si ca ink o luna este prea mult timp :) e un dulce si parca asa este timpul nu mai zboara o data??? pupici la burtici si sarcina usoara

o luna trece imediat...cel putin de la 3 luni mie mi se pare ca au trecut doar 3 zile...am senzatia ca timpul trece foarte repede si acus acus vine iunie cu puiutul meu drag. sarcina usoara in continuareCheek Kiss
dana_h
Postat: Friday, January 31, 2014 7:45 PM

burticile,ne marim grupul,vin ''prospaturi''yes
simona83
Postat: Friday, January 31, 2014 7:46 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 7/23/2013
Postari: 726
Hihihi... abia asteptam si noi sa ajungem cu burticile ca voi...Buddy1 Aveti grija de voi si de puiuti.

Ghiciti cine a inceput azi iar sa vomite... EUHilar . Dupa cateva zile de griji si indoieli, acum respir iar. Deci din preajma sapt 12 chiar se mai diminueaza greturile, dar slava Domnului, nu dispar de tot. La prima sarcina nici nu le bagam in seama, eram chiar mandra ca nu prea le am si acum...

Sunt momente cand stau intinsa in care am senzatia ca imi simt minunea. Stiu ca e putin probabil, chiar la al doilea copil, dar in sufletul meu sunt convinsa ca e bebe si nu cred ca va fi articol sau medic care sa ma convinga de altcevayes Sunt niste furnicaturi slabe, slabe dar cum sunt cu simturile la maximum, eu le simt.

Si de cateva zile a venit si FOAMEA. Dc intr-un moment sunt linistita si imi vad de treburi, in secunda doi tremur de foame de parca n-am mancat din 2013 si rad blidele. Tot nu vreau sa vad carnea in ochi, dar ma descurc eu hohot Si mi-e o pofta de capsuni..sper sa apare cat mai repede pe piata.

Mai am 2 zile si merg la ecooooobounce bounce bounce
Nanny
Postat: Friday, January 31, 2014 7:50 PM

Intrat: 3/2/2012
Postari: 2102
Locatia: Romania
simona83 wrote:

Mai am 2 zile si merg la ecooooobounce bounce bounce

Foooarte bine...suntem cu ochii pe tine! Daca tu simti, inseamna ca asa este.O sa fie minunat la Echo si o sa ne spuni vesti bune!DistanceKiss
dana_h
Postat: Friday, January 31, 2014 7:51 PM

eu nu am vomitat deloc pana acum,dar de mancat si eu rup,as manca incontinuu.sora-mea nu a vomitat nici macar o data in sarcina si are un baietel sanatos tun,asa ca nu ma prea stresezLol in auchan sunt capsuni,am luat eu Hilar
deyutzu
Postat: Saturday, February 1, 2014 7:41 AM

Intrat: 11/26/2013
Postari: 151
Buna burtici!Am aterizat si eu la voi in casuta,sper ca primiti prospaturisic
Dana cred ca noi vom naste cam deodata,sa ne ajute DumnezeuHands .Eu azi am 5 saptamanitopai
Va pup burtici si sarcini usoare tuturor in continuareCheek Kiss .
miriam
Postat: Saturday, February 1, 2014 8:49 AM

Intrat: 5/17/2009
Postari: 4984
Locatia: bh
Sarcini usoare burticilorcomputerlove
dana_h
Postat: Saturday, February 1, 2014 9:17 AM

deyutzu wrote:
Buna burtici!Am aterizat si eu la voi in casuta,sper ca primiti prospaturisic
Dana cred ca noi vom naste cam deodata,sa ne ajute DumnezeuHands .Eu azi am 5 saptamanitopai
Va pup burtici si sarcini usoare tuturor in continuareCheek Kiss .

bine ai venit deyutzu,si eu tot 5 sapt am si 2 zile si pe 13 feb am prima intalnire cu bb.ai facut ceva analize pana acum?
mihaela-doinita
Postat: Saturday, February 1, 2014 11:07 AM

bine ai venit deyutzu sarcina usoara!Cheek Kiss
elala
Postat: Saturday, February 1, 2014 12:54 PM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 11/13/2009
Postari: 485
Locatia: bucuresti
Bine ai venit, deyutzu!!
Alina Heering
Postat: Sunday, February 2, 2014 12:47 AM

Intrat: 6/27/2013
Postari: 135
Locatia: Germania
mihaela-doinita wrote:

o luna trece imediat...cel putin de la 3 luni mie mi se pare ca au trecut doar 3 zile...am senzatia ca timpul trece foarte repede si acus acus vine iunie cu puiutul meu drag. sarcina usoara in continuareCheek Kiss

De la inceputul sarcinii si pana acum timpul a zburat dar fiind pe ultima suta de metri stii cum e nu mai ai rabdare exact ca fiimiu NUMAI MAI VINE O DATA BEBE MIC? ink un pic numar si zilele doctorul zice ca pe 12 martie voi naste dar eu cred ca mult mai devreme asa ca asteptam cu sufletelul la gurita. ms mult sarcina usoara in continuare. pupici pe burtici pupici pupici
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed