Gravidutzele noastre cu care ne mandrim - 2

Options Gravidutzele noastre cu care ne mandrim - 2
Subiectul anterior · Subiectul urmator
danab
Postat: Tuesday, July 8, 2008 9:06 AM

Nivel: Senior

Intrat: 3/13/2006
Postari: 5519
Locatia: Iasington
coeur coeur Felicitari Miru! Sa fie fetita sanatoasa si cuminte!
Si mie mi-a iesit indicere IR mare pe la 28 de saptamani, ca s-a intors si era obosita. Am facut o ecografie la 3 zile si revenise in parametrii normali. Priobabil a fost mai agitata bebelusa. love1
Laura
Postat: Tuesday, July 8, 2008 9:07 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 8/8/2006
Postari: 2347
Wow, Miru love ce fericita trebuie sa fii angel Vei fi mamica de baietel si fetita floare2 Nimic nu-i mai minunat decat sa fii o mamica fericita!
Vreau si eu barza care livreaza fetite angel ..Miru, poate o trimiti si prin Iasi sic
mommy
Postat: Tuesday, July 8, 2008 1:17 PM

Intrat: 11/18/2006
Postari: 3674
Dana, multumesc! pupici hearts Mi-a facut 2 masuratori pt IR si au iesit foarte diferite: 0.97 si 0.69, cam mari, deci am impresia ca rezultatele au depins si de presiunea exercitata pe moment pe artera ombilicala.
Laura, multumesc! pupici hearts La mine a venit barza care livreaza surprize... bounce sic
Andreea&Ariana
Postat: Tuesday, July 8, 2008 2:40 PM

Intrat: 3/23/2007
Postari: 3801
Locatia: langa comorile mele
Miru,felicitari pentru fetita!Sarcina usoara in continuare si un bebelus sanatos!Pupici dulci pe burtica! pupici pupici pupici
Cand va aud cum povestiti de bebelusii din burtica,ma faceti sa imi mai doresc si eu unul cat mai repede!Dar cum nu se poate,e prea devreme,inghit in sec si ma bucur pentru voi! dance dance
Kiki
Postat: Tuesday, July 8, 2008 10:57 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 36607
Locatia: In casuta cu pitici
Miru, felicitari pentru fetita!
Ce fericita esti! majoreta majoreta majoreta majoreta
dya
Postat: Tuesday, July 8, 2008 11:11 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 5/12/2006
Postari: 12982
Locatia: Hunedoara
Miru felicitari pentru fetitza si sarcina usoara in continuare.pupici pupici pupici
shirel
Postat: Tuesday, July 8, 2008 11:29 PM

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11795
Locatia: israel
Miru ce fericita trebuie sa fii.Superb un baietel si o fetitza!Ce mindru are sa fie Mihaitza cu surioara lui!dance dance
Felicitari si sarcina usoara in continuare!pupici pupici pupici
ana78
Postat: Wednesday, July 9, 2008 12:52 AM

Nivel: Membru

Intrat: 1/12/2008
Postari: 88
Buna mamici sunt sora lui ana78 si ma rugat sa va transmit ca este bine atat ea cat si David un grasun de 3,800kg si 51cm apgar 9, nu a mai putut vb cu voi deoarce sau mutat la casuta lor si nu au net dar o sa isi puna cat mai repede o sa va povesteasca ea mai multe va pupa dulce si ma multumeste pt sustinere computerlove coeur
dya
Postat: Wednesday, July 9, 2008 7:41 AM

Intrat: 5/12/2006
Postari: 12982
Locatia: Hunedoara
ana78 wrote:
Buna mamici sunt sora lui ana78 si ma rugat sa va transmit ca este bine atat ea cat si David un grasun de 3,800kg si 51cm apgar 9, nu a mai putut vb cu voi deoarce sau mutat la casuta lor si nu au net dar o sa isi puna cat mai repede o sa va povesteasca ea mai multe va pupa dulce si ma multumeste pt sustinere computerlove coeur

Wooow sa traiasca micutul grasunelmajoreta majoreta majoreta , sa fie sanatos si papacios iar la mami felicitari si recuperare rapida si mult laptic pentru David.pupici pupici pupici computerlove computerlove computerlove
Felicitari si tie matusico si sa nu uitam sa-l felicitam si pe tati.newclap newclap newclap computerlove
Anelise
Postat: Wednesday, July 9, 2008 7:48 AM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/4/2008
Postari: 17381
Locatia: Ro
Ana, felicitari pentru baietel!!! yes yes yes topai coeur coeur coeur pupici pupici pupici

Recuperare rapida si un bebel sanatos si mancacios!
Mela
Postat: Wednesday, July 9, 2008 8:19 AM

Intrat: 11/19/2006
Postari: 13514
Locatia: belgia
Ana,felicitari pentru baietel yes angel
Fluturas
Postat: Wednesday, July 9, 2008 8:50 AM

Nivel: Maestru

Intrat: 11/22/2006
Postari: 9744
Locatia: o casa,care nu este facuta de mana,ci este vesnica
ana,felicitari pentru grasunel.recuperare rapida iti doresc si asteptam sa revii cu vesti si poze despre voi
Kiki
Postat: Wednesday, July 9, 2008 9:16 AM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 36607
Locatia: In casuta cu pitici
ana78 wrote:

Multumim pentru vesti!

Felicitari, Ana, pentru grasunel! Recuperare rapida si mult laptic pentru pitic! computerlove
Alina
Postat: Wednesday, July 9, 2008 9:30 AM

Nivel: SAFIR

Intrat: 3/27/2006
Postari: 18834
Ana, firstprize firstprize firstprize firstprize firstprize .
Lilly of the valley
Postat: Wednesday, July 9, 2008 9:42 AM

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
ana78 wrote:

recuperare rapida mamicii! felicitari pentru bondarel! sa fiti sanatosi!

Miru felicitari! Ce fericita trebuie sa fiimajoreta majoreta majoreta
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed