Gravidutele noastre dragi - 14

Options Gravidutele noastre dragi - 14
Subiectul anterior · Subiectul urmator
valerrie
Postat: Wednesday, June 30, 2010 11:30 AM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 7/23/2009
Postari: 217
Locatia: Bucuresti
Si eu plang foarte usor, nu trebuie sa-mi dai prea multe argumente.
Si ma enervez tot timpul pe sotul meu, ca el e langa mine saracul.
Ieri i-am zis sa nu ma mai tina de mana, ca are pielea lipicioasa si s-a suparat.
Mai apoi i-am explicat ca nu stiu de unde-mi vin ciudateniile astea, dar... trebuie sa ma inteleaga.
Eu in ultima vreme nu prea ma simt bine, nu am mai vomat, dar , mananc totul in sila si nu am pofta de nimic.
Uff, sper sa treaca perioada asta, sa devin si eu normala din nou ras
raly
Postat: Wednesday, June 30, 2010 8:05 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25883
Locatia: M e d i a s
Melahearts hearts
zaza_
Postat: Wednesday, June 30, 2010 8:20 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/25/2008
Postari: 2187
Locatia: rm.vilcea
valerrie wrote:

Uff, sper sa treaca perioada asta, sa devin si eu normala din nou ras

Inca 222 de zile(asa zice la ticker) si gata! Sarcina usoara!flowers
Ana
Postat: Wednesday, June 30, 2010 11:18 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
Irinuca wrote:
m-am uitat ieri cred la doua filmulete cu nasterea naturala... si am plans fetelor ras dar surpriza mare e ca nu am plans de frica, ci de emotie! mi s-a parut asa frumos... bine, unghiul de filmare nu era direct spre... iesire ras astfel incat nu prea avea de ce sa ma sperii..
dar ideea e ca mai nou plang cam de la orice. desene animate, seriale comedii etc. daca ma uit indelung la stefan al meu, plang doar ca sa-i arat ca pot hohot e super distractiv sa-i observ reactia.
mai ales ca pana de curand, numara pe degete de cate ori m-a vazut plangand in 16 ani de cand ne cunoastem.
voi cum stati la acest capitol?
Irinuca si eu plangeam din orice,imi aduc aminte ca tare sensibila mai eram,saracii nostrii soti c-am au de tras o perioada buna cu noi..ras ras
shirel
Postat: Thursday, July 1, 2010 8:06 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11795
Locatia: israel
Eu nu prea plang ,deci am faze care cu adevarat ma emotioneaza dar numai imi lacrimeaza ochii nu plang si chiar nu prea am plans in nici o sarcina,pai vedeti daca eu ma uit la Mondial si nu la desene animate si filme lacrimogene ,in schimb la mine plange sotul ce nu este deajuns!sic alcool hohot hohot
sweet angel
Postat: Thursday, July 1, 2010 10:34 AM

Intrat: 1/6/2010
Postari: 4463
Locatia: italia
shirel tu tot timpul scoti cate o perla din tine. si ma faci sa radhohot
adnana1979
Postat: Thursday, July 1, 2010 5:39 PM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 6/8/2010
Postari: 355
Locatia: Italia, Ischia
Buna fetelor, ce mai faceti? Sper ca bine, pentru ca nu am mai intrat si nici nu am timp, si sincer nici dispozitia necesara, sa citesc ce s-a mai intamplat. Oricum eu sper ca macar la voi sa fie bine.
Eu am vesti proaste, plans plans plans plans plans plans plans plans , de sambata sora mea este in spital. A pierdut lichidul de la unul din bebici si luni inimioara lui a incetat sa mai bata. Dumnezeu probabil ca a avut nevoie de elangel . La ecograf duminica s-a intamplat un lucru nemaivazut, ca sa zic asa, ca pana si doctorii au izbucnit in plans. Bebicul asezat langa Ingeras, il mangaia in ultimele lui clipe de viata. Doctorita a plans in hohote, a spus ca nu a mai vazut asa ceva. Asa ca sora mea e inca in spital, bebicul e inca acolo si nu se stie ce se va intampla in continuare, noi speram ca bine.
Va doresc toate cele bune si va poop pe burtici.
koko2008
Postat: Thursday, July 1, 2010 6:10 PM

Nivel: Senior

Intrat: 1/11/2009
Postari: 5442
Locatia: romania
adnana1979 wrote:
Buna fetelor, ce mai faceti? Sper ca bine, pentru ca nu am mai intrat si nici nu am timp, si sincer nici dispozitia necesara, sa citesc ce s-a mai intamplat. Oricum eu sper ca macar la voi sa fie bine.
Eu am vesti proaste, plans plans plans plans plans plans plans plans , de sambata sora mea este in spital. A pierdut lichidul de la unul din bebici si luni inimioara lui a incetat sa mai bata. Dumnezeu probabil ca a avut nevoie de elangel . La ecograf duminica s-a intamplat un lucru nemaivazut, ca sa zic asa, ca pana si doctorii au izbucnit in plans. Bebicul asezat langa Ingeras, il mangaia in ultimele lui clipe de viata. Doctorita a plans in hohote, a spus ca nu a mai vazut asa ceva. Asa ca sora mea e inca in spital, bebicul e inca acolo si nu se stie ce se va intampla in continuare, noi speram ca bine.

Offfff imi pare tare rau cry
Irinuca
Postat: Thursday, July 1, 2010 6:24 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 1/22/2010
Postari: 923
Locatia: Acasa
Doamne adnana mi s-a ridicat pielea pe mine. Imi pare foarte rau pt sora ta. Daca asa vrea Dumnezeu...
alexandrabogdan
Postat: Thursday, July 1, 2010 8:28 PM

Intrat: 4/17/2008
Postari: 3770
Locatia: arad
adnana1979 wrote:

nu-i drept cand se intampla asa ceva......si doare atat de tare.........plans
sweet angel
Postat: Thursday, July 1, 2010 8:55 PM

adnana imi pare rau pt copilasul surorii tale .
adnana1979
Postat: Thursday, July 1, 2010 9:16 PM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 6/8/2010
Postari: 355
Locatia: Italia, Ischia
Multumesc fetelor, dar deocamdata s-a intamplat o minune. Astazi i-au facut din nou eco si inimioara inca bate. Doctora a zis ca sarcina asta e plina de minuni pentru ea. Era sigura ca bebe nu mai e si acum nu-i venea sa creada. Dar din cate stiu eu e pb cu lichidul. Si membranele nu se mai refac, dar speranta moare ultima, poate exista o minune.
alexandrabogdan
Postat: Thursday, July 1, 2010 9:27 PM

Intrat: 4/17/2008
Postari: 3770
Locatia: arad
adnana1979 wrote:
Multumesc fetelor, dar deocamdata s-a intamplat o minune. Astazi i-au facut din nou eco si inimioara inca bate. Doctora a zis ca sarcina asta e plina de minuni pentru ea. Era sigura ca bebe nu mai e si acum nu-i venea sa creada. Dar din cate stiu eu e pb cu lichidul. Si membranele nu se mai refac, dar speranta moare ultima, poate exista o minune.

Doamne ajuta sa fie bine. sa ne ti la curent
shirel
Postat: Thursday, July 1, 2010 9:42 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11795
Locatia: israel
Adnana,doamne ajuta numai sa nu fi ramas totusi cu probleme .Ne rugam tare pentru ei !computerlove computerlove computerlove Sa ne tii la curent si asteptam numai vesti bune!!computerlove computerlove
sweet angel
Postat: Thursday, July 1, 2010 10:19 PM

ma bucur ca bebe traieste , sper sa il ajute dumnezeu sa supravietuiasca .
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed