Gravidutele noastre dragi - 14

Options Gravidutele noastre dragi - 14
Subiectul anterior · Subiectul urmator
valerrie
Postat: Thursday, June 24, 2010 10:27 AM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 7/23/2009
Postari: 217
Locatia: Bucuresti
Sa te auda Dumnezeu Shirel, ca eu vreau fetita.pupici, ce bine ar fi. Accept si sa vomit, daca e fetita hohot .
Doamne, esti plina de energie, nu stiu de unde ai atata.ras
Pana acum sunt bine azi, sper sa nu ma apuce pe la serviciu, ca nu am facut urat si pe aici pana acum, hohot , dar nu se stie niciodata. Eu credeam ca n-o sa vomit deloc pe perioada sarcinii...hohot , si ia uite-ma.
Eu daca as fi fost in locul sotului meu, ma apuca sila, pale , dar el sta langa mine, imi aduce apa, etc.
shirel
Postat: Thursday, June 24, 2010 10:43 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11795
Locatia: israel
valerrie wrote:
Sa te auda Dumnezeu Shirel, ca eu vreau fetita.pupici, ce bine ar fi. Accept si sa vomit, daca e fetita hohot .
Doamne, esti plina de energie, nu stiu de unde ai atata.ras
Pana acum sunt bine azi, sper sa nu ma apuce pe la serviciu, ca nu am facut urat si pe aici pana acum, hohot , dar nu se stie niciodata. Eu credeam ca n-o sa vomit deloc pe perioada sarcinii...hohot , si ia uite-ma.
Eu daca as fi fost in locul sotului meu, ma apuca sila, pale , dar el sta langa mine, imi aduce apa, etc.

Stai mai ai rabdare ca ii aupca si pe ei sila dupa cativa ani de casnicie hohot hohot ,voi sunteti la inceput ,al meu cu toata dragostea lui stie ca este ceva normal asa ca nici nu se mai apropie de toaleta cand ma aude vomitand pot sa si cad cu capul inautru el nu stie nimic!sic ras
mirela74chris
Postat: Thursday, June 24, 2010 12:18 PM

Nivel: Maestru

Intrat: 10/17/2009
Postari: 8595
Locatia: Constanta
Si eu pe aici!Shirel sa te tina starea de azi si sa fie tot asa de acum incolo...cu buna dispozitie si muuulta energie ca ai nevoie cand astepti a 3-a minune!
Valerie ai putina rabdare si o sa treaca.Eu cand aveam greturi dimineata am fost sfatuita sa imi iau cativa covrigei sarati sau biscuiti si sa ii am la indemana,sa rontai cativa inainte de a ma da jos din pat.Si a mers...!Poate si la tine merge....
Mela,Irinuca,Sweet si celelalte gravidute va doresc sarcina usoara in continuare.Pupici pe burtici.pupici pupici pupici
Mela
Postat: Thursday, June 24, 2010 12:28 PM

Intrat: 11/19/2006
Postari: 13514
Locatia: belgia
Mirela,multumim,esti o draguta ca citesti pe-aici computerlove
valerrie
Postat: Thursday, June 24, 2010 12:46 PM

Mirela multumesc pentru sfat, o sa fac asa, sa vad daca e bine.pupici Intr-adevar, dupa ce fac urat prin baie, trebuie sa inghit ceva sa-mi treaca. ras Foarte ciudat. Auzi, sa mananci dupa ce vomiti, numai la noi se poate intampla.hohot
sweet angel
Postat: Thursday, June 24, 2010 2:02 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 1/6/2010
Postari: 4463
Locatia: italia
valerie si eu dupa ce vomit trebuie sa manc ceva dulce sa se duca gustul amar.
Mela
Postat: Thursday, June 24, 2010 2:44 PM

Lia,tu cum te simti azi? computerlove
Fluturas
Postat: Thursday, June 24, 2010 2:51 PM

Nivel: Maestru

Intrat: 11/22/2006
Postari: 9744
Locatia: o casa,care nu este facuta de mana,ci este vesnica
shirel wrote:

Stai mai ai rabdare ca ii aupca si pe ei sila dupa cativa ani de casnicie hohot hohot ,voi sunteti la inceput ,al meu cu toata dragostea lui stie ca este ceva normal asa ca nici nu se mai apropie de toaleta cand ma aude vomitand pot sa si cad cu capul inautru el nu stie nimic!sic ras

hohot hohot hohot parca vorbesti de al meu.cat de grijuliu era la darius si cat de "nepasator" parea la lukas.
Mela
Postat: Thursday, June 24, 2010 2:56 PM

al meu n-a fost acasa la primele doua sarcini,il vedeam doar in weekenduri,asa ca acum traieste momentul,e tare grijuliu,in noaptea cand am varsat nici n-a putut dormi cum trebuie ras
adnana1979
Postat: Thursday, June 24, 2010 3:52 PM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 6/8/2010
Postari: 355
Locatia: Italia, Ischia
Fetelor nu imi place sa aud ca nu va simtiti chiaar bine, dar oricum sarcina e o minune in sine. Va poop pe burtici si va doresc sarcina usoara , fara greturi si sa va gasiti hainute frumoase.
sweet angel
Postat: Thursday, June 24, 2010 8:37 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 1/6/2010
Postari: 4463
Locatia: italia
mela computerlove cum te gandesti tu la mine.
azi am stat f mult in pat bebe de dimineata a fost inca agitat cred ca de ieri, de la plimbarica prea lunga , a dormit toata ziua si acum isi cauta un loc cum sa stea in burtica dar se pare ca nu il gaseste. il simt cum se foieste , se intoarce.computerlove
in afara de scurgere nu ma deranjeaza nimic, chiar daca voi spuneti ca o aveti si voi si e normala , dar imi pare ca e multa. si la lama nu e nimic , si urina a iesit bine.
shirel
Postat: Thursday, June 24, 2010 9:40 PM

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11795
Locatia: israel
Eu acuma m-am intors acasa am petrecut o seara frumoasa la mare cu verisorii lui Yohanan si copii din Canada sunt moarta de oboseala dar ma simpt foarte bine.Doamne oare am scapat de greturi si moleseala ,ca simpt in mine energia pe care o ai in trimestru al doilea al sarcinii!
Mirela,ce frumos ca te gandesti si la noi!computerlove computerlove

Fluturas ,aaaa hohot hohot si al tau este la fel mai,mai ce si cu barbatii astia dar sunt ai nostri si au partiile lor mult mai bune nu-i asa sic ras de asta-i si iertam noi si nu-i bagam in seama!

Mela,la tine Mircea in sfarsit incepe sa fie sensibil,bravo lui cred ca putin il si mustra constiintza ca nu a fost alaturi de tine la primele sarcini!

Valerrie,Mirela are dreptate numai ca la mine de data asta nu a functionat nu cu covrigi cu nimic,ce sa mai vorbesc de mancat dupa ce vomitam imi era frica fiindca nu dura un minut si eram inapoi in aclasi loc.Insuportabila perioada am mai avut!banghead banghead

Lia,multi pupici si tie nu te-am uitat la tine chiar ma gandesc zilnic sa stii,burtica iubita si cat te si inteleg !!computerlove computerlove
Mela
Postat: Thursday, June 24, 2010 9:58 PM

Shirel,n-as vrea sa-l munstre constiinta,daca nu s-ar fi intamplat asa n-am fi avut ce avem acum,n-am fi azi aici,tot pentru noi,pentru familie s-a sacrificat...ce conteaza acum,ce ma bucura si ma linisteste e siguranta ca Lara,Mi si Alexandra cresc avandu-l si pe tati alaturi coeur
valerrie
Postat: Friday, June 25, 2010 8:27 AM

Am facut poza.ras
Mela
Postat: Friday, June 25, 2010 9:14 AM

Valerrie,pai sa te vedem daca ai facut pozica majoreta
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed