Gravidutele noastre dragi - 14

Options Gravidutele noastre dragi - 14
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Mela
Postat: Thursday, July 1, 2010 11:16 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 11/19/2006
Postari: 13514
Locatia: belgia
Adnana,sa dea Domnul ca totul sa fie bine cu sora ta si copilasii ei angel

eu am avut pofta pe crveti in seara asta,am mancat vreo 10 si acuma mi-e o greata alcool uf,cine m-o fi pus? de cand sunt gravi abia de suport mirosul de peste,musai mi-a fost sa mananc acuma seara banghead
Ana
Postat: Friday, July 2, 2010 6:31 AM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
Adnana sa auzim de bine!!hearts hearts hearts
si azi Dumnezeu mai face minuni,angel angel
shirel
Postat: Friday, July 2, 2010 8:04 AM

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11795
Locatia: israel
Mela,pofta de creveti am avut si eu dar am mancat numai doi ca noi nu avem voie religios si dupa carnatul de porc sper sa nu stric relatiile mele cele bune cu Doamne ,doamne asa ca incerc sa ma limitez la putin!sic
Dar tu hohot hohot hohot ai facut exact ce am facut si eu ieri nu stiu daca cineva stie ce sunt aleea cnafe (prajituri cu branza arabesti ,o delicatesa )si ati mancat vreodata dar ieri mi s-a facut o pofta mie imi plac la nebunie ,mi-am cumpara un kg si am mancat jumatate alcool alcool alcool doamne cum m-am simtit pe urma brrrr asta este noi exageram cateodata dar ce este cel mai ciudat ca eu nu am avut obsesia asta in celelalte sarcini acuma eu sunt bolnava ,cred ca as fi in stare sa iau omului si mancarea din mana daca as vedea ceva care vreau si imi este pofta.Am ajuns sa fiu obsesiva!banghead banghead hohot
Irinuca
Postat: Friday, July 2, 2010 8:12 AM

Nivel: Ambasador

Intrat: 1/22/2010
Postari: 923
Locatia: Acasa
Mela creveti? cry de ce-mi faci tu pofte dintr-astea de la 8 dimineata..... si placinte cu branza shirel? cu ce v-am gresit fetelor? daca scrieti si ca mancati paine goala, tot o vreau hohot prin luna a 4-a am plans dupa sandwich-ul cuiva...
dar recuperez eu la pranz ras
valerrie
Postat: Friday, July 2, 2010 8:21 AM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 7/23/2009
Postari: 217
Locatia: Bucuresti
Adnana, ne rugam pentru sora ta sa fie bine bebe, si ca Bunul Dumnezeu sa-i tina in viata pe toti. O sa fie un luptator bebeul , o sa vedeti pupici angel
Mie nu-mi este pofta de astea, ca nu suport mirosul de peste.
Aseara am facut cornulete cu gem si era sa dau foc la bucatarie, ca a curs gemul din ele, si a inceput sa se coaca gemul in tava si a iesit fum, intelegeti voi.
mirela74chris
Postat: Friday, July 2, 2010 9:09 AM

Nivel: Maestru

Intrat: 10/17/2009
Postari: 8595
Locatia: Constanta
Pupacim burticile!Sarcina usoara si satisfaceti-va toate poftele,fiti rasfatate si iubite in fiecare clipa.pupici pupici
Adnana ii tinem pumnii si ne rugam pt surioara ta si puisorii ei.Sanatate multa.
Mela
Postat: Friday, July 2, 2010 5:41 PM

Mirela,multumim computerlove

Shirel
,chiar n-am stiut ca nu puteti manca crevete Wow regula asta se aplica doar la fructele de mare,creveti,calamar&co sau si la peste?
shirel
Postat: Friday, July 2, 2010 7:09 PM

Mela wrote:
Mirela,multumim computerlove

Shirel
,chiar n-am stiut ca nu puteti manca crevete Wow regula asta se aplica doar la fructele de mare,creveti,calamar&co sau si la peste?

Avem si pesti pe care nu-i putem manca ,tot ce nu are solzi si nu are aripi ,pe langa fructele de mare binenteles care ne sunt complect interzise.Dar crezi ca m-am putut abtine imi plac tare creveti si sunt innebunita dupa calamari!Auleoou ce pofta mi-am facut!banghead banghead banghead In schimb nu imi este pofta de nimic dulce chiar nimic numai de fructe binenteles!!

Mirela ,esti asa de dragutza cu noi ,sa inteleg ca tare ai vrea sa fii in situatia noastra!!sic Stiu ca nu mai vrei dar poti visa!computerlove computerlove

Sarcina usoara fetelor si mancati tot ce va este pofta ,macar acum sa ne saturam si noi ca si asa toata viatza suntem in diete!
alexandrabogdan
Postat: Friday, July 2, 2010 9:01 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 4/17/2008
Postari: 3770
Locatia: arad
vai mi-ati amintit de o faza....eram prin luna a 4-a cred si povestea cineva ce sandwich a mancat ea in dimineatza aia....asa pofta mi s-a facut ca saraca fata a merrs acasa si mi-a adus si mie ce a mancat ea. hohot si o alta pofta turbata am avut o data pe cola....toata am tremurat pana mi-am pus in pahar.
mirela74chris
Postat: Friday, July 2, 2010 9:09 PM

Nivel: Maestru

Intrat: 10/17/2009
Postari: 8595
Locatia: Constanta
shirel wrote:

Mirela ,esti asa de dragutza cu noi ,sa inteleg ca tare ai vrea sa fii in situatia noastra!!sic Stiu ca nu mai vrei dar poti visa!computerlove computerlove

Shirel am admirat intotdeauna femeile insarcinate.Iar mie sarcinile mi-au priit.Mai frumoasa si mai radioasa ca atunci cand eram insarcinata nu am fost niciodata.Si am fost o rasfatata atunci ca si acum de sotul meu.Nu am avut greturi prea dese si nici pofte.M-am bucurat de sarcini cu toata fiinta mea si din tot sufletul.
Am avut si o experienta nefericita pe care nu o doresc niciunei femei,dar Dumnezeu a avut grija de noi si ne-a daruit si baietelul.Mai mult nu imi doresc decat sa fim sanatosi,ca restul stim cum sa reusim sa realizam.
Ador copii,mai ales cand sunt mici,dar am hotarat ca in Romania e greu sa oferi copiilor atat cat ai dori.De crescut se cresc usor,dar cand vor fi mari...ce vor face ?(sorry de offtopic,m-am cam intins)
pupici pe burtici si la mamici.
sweet angel
Postat: Friday, July 2, 2010 11:49 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 1/6/2010
Postari: 4463
Locatia: italia
eu de cand sunt insarcinata imi este pofta de saworma( nu stiu daca e scris corect). as manca zilnic. si e asa de mult de lucru la ea................
Irinuca
Postat: Saturday, July 3, 2010 10:33 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 1/22/2010
Postari: 923
Locatia: Acasa
fetelor aveti idee daca FDana a nascut? vad ca e prima in lista si eu nu stiu nimic de ea!
Mela
Postat: Sunday, July 4, 2010 10:37 AM

Lia si eu am pofta pe shaorma,am in apropiere un restaurant libanez,mamaaa,ce buna o fac essen

Irinuca,eu una nu stiu nimic de Fdana...pentru mine tu esti cap de lista pupici

oare ce mai fac Teea si Madalina?

Alexandra,asteptam vesti si de la tine computerlove pe cand urmatorul eco?

Shirel,Lia iloveyou iloveyou

Oana,tu cum mai esti? computerlove

Valerrie,ai scapat de greturi?

sarcina usoara si la termen sa fie pentru toate gravidutele gravida
adnana1979
Postat: Sunday, July 4, 2010 11:22 AM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 6/8/2010
Postari: 355
Locatia: Italia, Ischia
Buna.

Sora mea a pierdut bebele astazi dimineata. plans plans plans plans plans plans plans plans
Problema este ca are in continuare contractii si dureri mari. Deocamdata asteptam, asteptam, asteptam.
A fost nasol pentru ea ca ieri cand a venit Dr de garda i-a spus ca i s-a deschis colul si ca probabil ca va pierde bebele si ea si-a sunat Dr si dumneaei a spus ca e la munte si ca nu are ce sa -i faca si ca sunt destui Dr in spital si ca o sa se descurce ei cu ea. Asdta a demoralizato rau.
Nici nu mai stiu sa scriu. Asta este ce sa facem , asteptam.
sarcina usoara tuturor.
shirel
Postat: Sunday, July 4, 2010 1:42 PM

Ufff,iubita mai bine o tineai la tine in Italia acuma principalul ca cei doi macar sa ramana .Doamne ce doctoritza ,chiar asa sa raspunda cu toate ca are dreptate ea nu poate sa vina tocmai de pe munte exact in acel moment dar poate sa recomda pe alt cineva in locul ei si sa anuntze ea persoanal.Uuuuufff Imi pare rau nu stiu dar eu cred ca in Romania nu as fi nascut niciodata cu asemenea specimene de doctorii,Scuze ptr.Bulibuli pe ea o apreciez stiu sigur ca ea ar fi procedat altfel
.computerlove computerlove computerlove computerlove
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed