GRAVIBINON

Options GRAVIBINON
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Ioanathomy
Postat: Thursday, May 8, 2008 6:09 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Buna ,ma numesc Ioana,am o poveste mai complicata...am pierdut doua sarcini pana acum chiar daca am deja un baietel de 3 ani si 1 luna,acum sunt din nou insarcinata dar nu merge bine...am fost suspecta de sarcina extrauterina,pana la urma s-a vazut un punctulet in uter,dureri nu am avut absolut deloc si asta l-a determinat pe ginecologul meu sa creada ca e o sarcina normala doar ca ar putea fi de 2-3 saptamani.Problema este ca am avut mici sangerari in urma cu cateva ziel,am fost repede la un control,am refacut hcg beta care il facusem inainte cu o saptamana,hcg-ul a crescut deci este o sarcina care vrea sa crasca,de la o zi la alta a inceput sa se vada sacul ovular sub forma de un punctulet.Problema e ca ginecologul meu a zis sa incerc sa imi fac rost de gravibinon,pentru ca acesta ar fi cel mai bun medicament care m-ar putea ajuta dandu-mi exemplu o pacienta care a avut sangerari mari la inceputul sarcinii si dupa ce a luat gravibinon acum este in luna 6-a si este bine.Nu stiti cumva de unde as putea face rost?Ca eu am incercat in Germania,Italia,Ungaria si Spania....In doua zile mi se da raspuns de la o farmacie din Germania care a zis ca poate rusesc sa gaseasca in serbia si sa imi comande dar ca nu se mai fabria...am intrat pe forum in speranta ca cineva o fi avut acest tratament si m-ar putea ajutauff Va multumesc din suflet si astept un raspuns,Ioana
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed