Giulia_mamica

Profil: Giulia_mamica
Despre
Utilizator: Giulia_mamica
Nivel: Membru
Nume real:
Locatia Germania
Ocupatie:
Interese:
Sex: nu e disponibil
Statistici
A intrat: Wednesday, February 14, 2018
Ultima vizita: Monday, April 2, 2018 9:09 AM
Numarul de postari: 1
[0.00% din toate postarile / 0.00 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Stare de spirit - 59
Postat: Wednesday, February 14, 2018 11:15 AM
Fetele mele dragi,imi cer mii de acuze ca n am mai dat pe aici.MI am pierdut contul vechi(giulia_mamik)fiindca nu mi pot accesa vechiul email pt a intra in posesia unei noi parole.Da,v ati prins,sunt eu Iulia!Hilar
Cat de mult mi ati lipsit!V am citit cat am putut dar nu am recuperat totul.
Adriana,imi pare nespus de rau pt ce a patit sotul tau!Multa sanatate si recuperare maxima!angel
Mihaela,m ai emotionat tare cu mesajul tau.Cu siguranta vei reusi sa treci si peste hopul asta.Puterea o vei gasi acolo,inauntrul tau!Trebuie doar sa o descoperi!Te pup!Cheek Kiss
Despre mine nu sunt prea multe de spus.N am scapat de boala.Inca ma mai lupt cu ea.Se fac 2 ani in aprilie de cand viata mea a luat o intorsatura nedorita.Ceea ce mi doresc e sa mi reiau cursul vietii de acolo de unde boala l a intrerupt.Am reusit sa ajung la o renumita clinica particulara din Germania si momentan sunt pe tratament cu antibiotic de cateva luni.Nu stiu cum mai rezista organimsul la atatea chimicale.De mult spuneam ca nu mai pot dar se pare ca mai pot putin.Raman pozitiva,visez la ziua cand viata imi va reveni la normal si sper intr o recuperare totala(in afara de leziunile de la nivelul creierului care cica sunt ireversibile).
Va pup pe fiecare in parte si ma bucur ca am reusit sa va scriu!DistanceKiss computerlove