GAMA VICHY - PREZENTARE

Chestionar intrebare: ATI FOLOSIT PRODUSE VICHY?
Alegere Voturi Statistici
da 14 70%
nu 6 30%

Options GAMA VICHY - PREZENTARE
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Andi&Mariuca
Postat: Sunday, January 6, 2008 2:39 PM

Nivel: Senior

Intrat: 2/14/2006
Postari: 5089
oanalaurisa wrote:

Au inclusiv o pudra tip mozaic cu mai multe nuante pe care le poti combina...pai mergi si vezi,au si pudre compacte si normale.

multumesc de informatie! cand mai drum si, mai ales, bani, sigur le incerc!pupici
Lilly of the valley
Postat: Sunday, January 6, 2008 10:39 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
Oana, da` de produsele pt. ten gras nu mai zici nimicuff pupici
oanalaurisa
Postat: Sunday, January 6, 2008 10:42 PM

Intrat: 1/10/2007
Postari: 5597
mariuta wrote:
Oana, da` de produsele pt. ten gras nu mai zici nimicuff pupici

Ba da,ma apuc si pun gama Normaderm.pupici
celena
Postat: Monday, April 21, 2008 1:00 PM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 2/8/2008
Postari: 240
Locatia: Bucuresti
Eu am folosit o mostra de fond de ten dintr-o revista iar a doua zi mi-au aparut vreo 3-4 bubite pe fata asa ca m-am lecuit forever.
oanalaurisa
Postat: Tuesday, April 22, 2008 11:06 AM

celena wrote:
Eu am folosit o mostra de fond de ten dintr-o revista iar a doua zi mi-au aparut vreo 3-4 bubite pe fata asa ca m-am lecuit forever.

Fiecare tip de ten cu particularitatile lui...nu inseamna ca produsul nu e ok,poate ar trebui sa folosesti un fond de ten pentru piele sensibila...
S.ELENA
Postat: Tuesday, April 22, 2008 3:12 PM

Intrat: 6/20/2007
Postari: 7308
Locatia: Printre probleme......
celena wrote:

Eu am o prietena care lucreaza in farmacie si-mi aduce mereu mostre, cred ca am testat toate tipurile de creme de la ei pana acumras, dar niciodata nu am avut probleme, de niciun gen!!!!
Mi se par cele mai bune din cate am folosit pana acum!!!! cool
oanalaurisa
Postat: Tuesday, April 22, 2008 4:03 PM

S.ELENA wrote:

Eu am o prietena care lucreaza in farmacie si-mi aduce mereu mostre, cred ca am testat toate tipurile de creme de la ei pana acumras, dar niciodata nu am avut probleme, de niciun gen!!!!
Mi se par cele mai bune din cate am folosit pana acum!!!! cool

Spre deosebire de alte dermato-cosmetice,sa stii ca in marca Vichy am cea mai mare incredere.
Maria & Mario
Postat: Tuesday, April 22, 2008 5:49 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 2/13/2006
Postari: 9883
Locatia: Departe-poate prea departe
Si eu folosesc si mama ! creme hidratante +25 ceva cu Therma .... cu miros de caise. iti face pielea foarte misto, fina, nu ramane gras tenul , intra imediat in piele si hidrateaza super bine !
Si ma mai incata spray-ul ala de fata , inainte de machiaj, dimineata ! Pulverizare pe ten curatat in prealabil ! 10+.
oanalaurisa
Postat: Tuesday, April 22, 2008 9:03 PM

Maria & mami wrote:
Si eu folosesc si mama ! creme hidratante +25 ceva cu Therma .... cu miros de caise. iti face pielea foarte misto, fina, nu ramane gras tenul , intra imediat in piele si hidrateaza super bine !
Si ma mai incata spray-ul ala de fata , inainte de machiaj, dimineata ! Pulverizare pe ten curatat in prealabil ! 10+.

Apa termala,da. Se poate folosi si la bebelusi,la fundulet.
oanamaria
Postat: Friday, July 10, 2009 6:46 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20813
Locatia: Pitesti
AM folosit si eu cremele de fata ,fondul de ten ,cremele contur pt ochi,demachiantul si gelul anticelulita si am fost extrem de mltumita .Dar in tara sunt mult mai scumpe ca in strainatate si am renuntat de ceva timp la ele .Momentan mai folosim eu si sotul sampoanele de la DERCOS (42LEI)care sunt foarte bune.
ana ioana
Postat: Monday, June 17, 2013 10:19 AM

Nivel: Membru

Intrat: 6/17/2013
Postari: 2
Andi&Mariuca wrote:
este o gama f buna de produse. putin cam piperate ca pret pt majoritatea dar...merita! eu am avut crema pentru hidratare si remedierea imperfectiunilor pielii si alte cateva creme pe baza de apa termala...daca nu ma insel?scratch

sotul meu foloseste cam de 3-4 ani un sampon din gama Dercos de la Vichy si suntem fff multumiti de rezultate. asta in conditiile in care el i-a rezolvat probleme "spinoase" ale scalpului, ceea ce nici un alt sampon nu a reusit.

eu am incredere in aceasta gama si pot spune ca isi merita banii.

Si eu sunt la fel de multumita de aceste creme de la Vichy. Sunt de acord cu tine in privinta preturilor, insa daca stai sa analizezi cat cheltuiesti pe alte produse mai ieftine care nu prea dau rezultate, tot acolo ajungi sau poate chiar cheltui mai mult.
bulibuli
Postat: Sunday, January 18, 2015 2:49 PM

Nivel: Maestru

Intrat: 3/17/2008
Postari: 9649
Am folosit samponul Decros si nu sunt multumita... parul arata bine dupa spalare dar se ingrasa la fel de repede si in plus am facut matreata (asta da surpriza, chiar imi lipsea)- la cat e de ridicat in slavi, aveam mari asteptari de la el.. asta e - incercam altul, pana terminam toata farmacia ras
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed