FloreFlore

Profil: FloreFlore
Despre
Utilizator: FloreFlore
Nivel: Avansat
Nume real:
Locatia
Ocupatie:
Interese:
Sex: nu e disponibil
Statistici
A intrat: Thursday, August 17, 2017
Ultima vizita: Wednesday, January 15, 2020 9:42 AM
Numarul de postari: 2,077
[0.20% din toate postarile / 2.32 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Clubul aspirantelor - 77
Postat: Wednesday, January 15, 2020 8:56 AM
Buna ,fetelor!!!
MIHAELA ,felicitari din suflet !!!Ai dat startul în Noul An!Sarcina usoaracoeur
LAURA ,multumim ,sa,iti traiasca fetița ,e minunata !Ce trece timpul...computerloveEu am cam "depus armele"...Doar sa se întâmple o minune...Ma bucur ca mi s a reglat cm.ul la 27-28 zile...Am început sa iau Detrical de 2000 ,2/z...aspenter, magneziu si ceai de năpraznic. ..
CARLITA ,succes la histero si restul investigatiilor!Cheek Kisscand am facut histeroscopia ,mergeam la un medic la privat dar ptr ca profesa si la
Sp. Judetean,mi a spus sa vin acolo cu trimitere de la medicul de fam si dovada de asigurat si nu am platit nimic...
Va pup si mult succes tuturor!!Vad multa mobilizare ,mers la dr,investigatii etc si sigur Mihaela va v a trage pe toate dupa ea majoreta

https://miculrinocer.ro/ovulatia-cand-cum-si-cum-o-pot-stimula/

Postat: Tuesday, December 31, 2019 4:57 PM
SimplyLove Fetelor va doresc ca noul an sa va aduca cadoul mult dorit !!!LA MULTI ANI !!!chitara coeur

Postat: Tuesday, December 24, 2019 8:39 AM
santa craciun Buna dimineata fetelor!!!
Am intrat sa va urez Sarbatori frumoase,cu multa sanatate ,pace in suflete si case si mai ales cu sperante si credinta ca visul vostru se v a împlini!grup
Nu va descurajati si ,mai ales in aceasta perioada frumoasa ,nu lasati tristețea sa va copleșească SimplyLove
Craciun fericit !!!craciun

Postat: Thursday, December 5, 2019 6:51 PM
coeur
adina1109 wrote:

Draga mea, beta 675 . Dna Dr mi a zis sa continui tratamentul si sa repet sambata. Nu-mi vine sa cred. computerlove computerlove

Felicitari!!!La asa beta cred ca sunt boy +mami de fetita !!!Sarcina usoara hearts

Postat: Wednesday, December 4, 2019 3:20 PM
Aleahim wrote:
Fetelor oficial luna asta s-a incheiat pt mine.Test ultrasensibil negativ.
Momentan o sa iau o pauza de la mers la doctor ca deja mi s-a urat.
O sa vedem de la anu incotro ne indreptamCray

Imi pare rau Cray Si eu sunt de parere ca o pauza e binevenita si de la anul sa o iei de la capat cu forte proaspete!computerlove

Postat: Tuesday, December 3, 2019 8:06 AM
adina1109 wrote:
Fetele mele dragi, minunea mea s-a implinit.Love Love Love
Am facut 2 teste si ambele pozitive ( cel alb este ultrasensibil si cel cu roz este un test normal ). Nu pot sa cred, sunt in stare de soc , sunt primele mele teste de sarcina pozitive. Dupa mai bine de 3 ani am reusit. Hilar Hilar
Joi voi face beta cum mi-a recomandat Dna Dr si o voi anunta atunci. Pana joi continui tratamentul.
Doamne ajuta sa evolueze bine si va multumesc din suflet pentru toate incurajarile voastre .

Ce teste frumoase!!!Felicitari!!!Sarcina usoaracoeur

Postat: Tuesday, November 26, 2019 11:38 AM
Aleahim wrote:

Flore nu ar fi mai ok sa mergi la medic?
Eu asa as face, daca ceva nu mi s-ar parea ok.Plus ca zici ca nu te simti nici foarte bine.uff

Da ,asa ar trebui..Ramasese sa refac pap ul dupa Anul Nou dar sa vad zilele astea cum ma simt si sper sa imi fac o programare cat mai repejor...Cheek Kiss

Postat: Tuesday, November 26, 2019 11:25 AM
Mihaela ,D ne ajuta!!!Hands
Carlita,vad ca ai revenit pe listuta si ocupi binecuvântatul loc 3 !!!coeur topai
Eu am o menstruatie foarte ciudata...Mi a venit în z 24 dai ma tine de 6 zile dar in cantitati reduse si curge mai mult la urinare si cand ma sterg...Nu ma simt nici foarte bine ...

Subiect: Clubul aspirantelor - 76
Postat: Friday, November 22, 2019 10:29 AM
Buna dimineata ,fetelor !grup
Ma bucur sa vad atata mobilizare si determinare pentru minunea mult asteptata !
Carlita,astept cu nerabdare decizia dr ului ,sa ne tii la curentHilar
Aleahim,e minunat ce ti se intampla ,simt ca esti foarte aproape de a ti vedea visul împlinit Hands
Criss ,felicitari pentru beta !Sarcina usoara iti doresc coeur
Mult succes tuturor majoreta

Subiect: Clubul aspirantelor - 76
Postat: Saturday, November 16, 2019 3:41 PM
Miha1989 wrote:
Fetelor azi vin cu vesti, dimineata mi am luat temperatura si o aveam 37.3, sunt in dpo 14, sanii sunt mariti si ma dor si am dureri usoare ca la menstra toate astea m au pus pe jar si am avut o lupta cu mine sa imi cumpar sau nu, mi am facut un test pana la urma acum dupa masa si mi a iesit pozitiv nu stiu daca ma credeti dar nici nu stiu cum sa reactionez sunt bucuroasa dar si tematoare, am zis sa ast sa imi intarzie adica o sa mai fac un test cu urina de dimineata pe 19 si sa vad cum iese, imi este tare teama de beta...ar trebui linia a doua sa iasa mai clara fata de cea de acum.Imi este frica si de durerile astea de burta...

Felicitari!!!topai hearts yes