FIV la Spitalul International Medpark din Chisinau - 4

Options FIV la Spitalul International Medpark din Chisinau - 4
Subiectul anterior · Subiectul urmator
shurshunea
Postat: Wednesday, May 17, 2017 8:08 AM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 11/6/2014
Postari: 262
Melissa am nascut miercuri pe 23.09 .2015 si simbata la amiaza mi-au dat voie acasa
rodixon
Postat: Friday, May 19, 2017 4:18 PM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 1/24/2014
Postari: 294
Locatia: galati
Tania2105 wrote:

Pana la Fiv-ul respectiv au fost 3 ani de incercari si o sarcina pierduta, asa ca am avut ditamai dosarul de analize, de toate felurile si toate culorile Lol Aveam totul pregatit..Asa ca am facut doar analize uzuale inainte de FIV..Stimularea a inceput din ziua 2

Tania - unde ai facut FIV-ul? la ce clinica?
Tania2105
Postat: Friday, May 19, 2017 8:11 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 3/21/2016
Postari: 978
Locatia: Bucuresti
rodixon wrote:

Tania - unde ai facut FIV-ul? la ce clinica?

Medpark- Dna Dianadance dance dance
yonica
Postat: Thursday, May 25, 2017 3:40 PM

Nivel: Membru

Intrat: 5/1/2017
Postari: 1
Locatia: iasi
Buna Tania!Eu sunt nou membru pe forum si nu prea stiu cum functioneaza, am mai incercat un mesaj dar n-am primit niciun raspun.As vrea sa ajung si eu la Dr.Diana AlFaraj, dar vreau intai sa-i trimit pe mail toate analizele mele si eventual sa-mi fac si altele inainte sa merg la Chisinau deoarece sunt din Iasi.Imi poti da o adresa de mail sa pot lua legatura cu d-nei?Mai cunosti pe cineva cu reusita la Medpark cu o varsta peste 40 de ani si cu un AMH=0,4?

mimi36
Postat: Friday, May 26, 2017 11:35 PM

Nivel: Membru

Intrat: 4/5/2015
Postari: 28
Locatia: moldova
yonica wrote:
Buna Tania!Eu sunt nou membru pe forum si nu prea stiu cum functioneaza, am mai incercat un mesaj dar n-am primit niciun raspun.As vrea sa ajung si eu la Dr.Diana AlFaraj, dar vreau intai sa-i trimit pe mail toate analizele mele si eventual sa-mi fac si altele inainte sa merg la Chisinau deoarece sunt din Iasi.Imi poti da o adresa de mail sa pot lua legatura cu d-nei?Mai cunosti pe cineva cu reusita la Medpark cu o varsta peste 40 de ani si cu un AMH=0,4?

Bun venit yonica adresa D-nei Diana e fl@medpark.md. Deobicei raspunde repede. Daca doresti sa incepi FIV atunci succes .
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed