Ferumm Hausman

Options Ferumm Hausman
Subiectul anterior · Subiectul urmator
aurishta
Postat: Tuesday, December 30, 2014 9:11 AM

Nivel: Senior

Intrat: 3/2/2011
Postari: 5531
Locatia: Bucuresti
mamica vesela wrote:

Pentru inceput vreau sa va intreb, ce supliment alimentar as putea sa-i dau copilului meu de aproape 8 ani, pentru pofta de mancare, luare in greutate...mi se pare usor subnutrit, are 30 kg imbracat si sunt cam ingrijorata, mananca f putin si cand are perioade mai bune nu asimileaza.
Decat suplimente, mai bine da-l la sport...ceva care sa-l solicite serios....iti garantez ca se va repezi ca un balaur asupra mesei!
Si, personal, nu mi se pare deloc subnutrit un baiat de 8 ani la 30 de kg....de-acum ei tind sa se inalte....este clasica imaginea cu baietandrii inalti si slabanogiHilar
Lilly of the valley
Postat: Thursday, January 1, 2015 4:27 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
mamica vesela wrote:
Buna seara si bine v-am gasit!!!
Pentru inceput vreau sa va intreb, ce supliment alimentar as putea sa-i dau copilului meu de aproape 8 ani, pentru pofta de mancare, luare in greutate...mi se pare usor subnutrit, are 30 kg imbracat si sunt cam ingrijorata, mananca f putin si cand are perioade mai bune nu asimileaza.
Multumesc anticipat!

a mea are in februarie 10 si abia a ajuns la 30 kg, nu mi se pare la 8 ani atat de slab.
mergi la dr inainte de a-i da orice supliment alimentar. e posibil sa aiba si paraziti intestinali.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed