Familie cu doi copii din Bucuresti, are mare nevoie alimente si haine.

Options Familie cu doi copii din Bucuresti, are mare nevoie alimente si haine.
Subiectul anterior · Subiectul urmator
lumi27
Postat: Sunday, January 22, 2017 2:02 PM

Nivel: Membru

Intrat: 10/12/2014
Postari: 4
Buna ziua! Va contactez pentru o familie din Bucuresti, cu doi copii, care are o situatie financiara nu foarte buna. Familia a trebuit sa se mute cu chirie in regim de urgenta.
Familia Tudorache trece printr-un regres financiar, desi ambii parinti lucreaza, tatal nu si-a primit salariul de 2 luni. Copii familei: o fetita de 11 ani si 1 luna si un baiat de 4 ani si 4 luni.
Tatal lucreaza ca agent de paza la un depozit de medicamente iar mama ca femeie de serviciu, la bloc, pe un salariu foarte mic.
Apartamentul in care stau acum este confort 2 si au nevoie de o mocheta/covor ingust pentru hol
Pe langa alimente, ei au nevoie de hainute iar mama are are nevoie urgent de incalaminte de iarna marimea 39.

Pentru detalii personale in legatura cu familia Tudorache va stau la disozitie pe privat.
shirel
Postat: Sunday, January 22, 2017 3:38 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11713
Locatia: israel
lumi27 wrote:
Buna ziua! Va contactez pentru o familie din Bucuresti, cu doi copii, care are o situatie financiara nu foarte buna. Familia a trebuit sa se mute cu chirie in regim de urgenta.
Familia Tudorache trece printr-un regres financiar, desi ambii parinti lucreaza, tatal nu si-a primit salariul de 2 luni. Copii familei: o fetita de 11 ani si 1 luna si un baiat de 4 ani si 4 luni.
Tatal lucreaza ca agent de paza la un depozit de medicamente iar mama ca femeie de serviciu, la bloc, pe un salariu foarte mic.
Apartamentul in care stau acum este confort 2 si au nevoie de o mocheta/covor ingust pentru hol
Pe langa alimente, ei au nevoie de hainute iar mama are are nevoie urgent de incalaminte de iarna marimea 39.

Pentru detalii personale in legatura cu familia Tudorache va stau la disozitie pe privat.

As vrea sa ajut cum sa iau legatura cu tine?Ai facebook?
lumi27
Postat: Monday, January 23, 2017 7:26 PM

shirel wrote:

As vrea sa ajut cum sa iau legatura cu tine?Ai facebook?

Daca esti Crisu....suntem prietene pe fb , ti-am lasat mesaj
shirel
Postat: Tuesday, January 24, 2017 5:27 PM

lumi27 wrote:

Daca esti Crisu....suntem prietene pe fb , ti-am lasat mesaj

Nu sunt Crisu!sic Ma gasesti Shirel Levy.
lumi27
Postat: Tuesday, January 24, 2017 7:41 PM

shirel wrote:

Nu sunt Crisu!sic Ma gasesti Shirel Levy.

Ti-am trimis mesaj pe fb. Scz de confunzieLol
shirel
Postat: Tuesday, February 7, 2017 9:30 AM

lumi27 wrote:

Nu stiu dar in ultima vreme imi iese sa intalnesc oamenii minunatii din orice colt al lumii dar si oamenii de la care poti sa inveti sau sa iei ceva ptr viatza ta.Ei,bine pe mama acestestor copilasi au cunoscut-o doar prin telefon ,ce mama devota exact o leoaica adevarata care incearca sa lupte impotriva naturii impotriva vietii ptr a supravietui si apara puii.Aceasta mamica este exact ca noi ar vrea sa zambeasca ,ar vrea sa fie fericita ar vrea sa se plimbe cu familia ei dar viatza asta grea al lor nu le da voie.Credeti-ma sunt oameni care muncesc imi povestea ieri printre lacrimi cate cazane de gunoaie a ridicat si aranjat.Aceasta familie trebuie ajutate,trebuie sa dovedim acestei familie ca inca mai exista oameni cu suflet mare ,aceasta familie trebuie ridicata fiindca se merita sa o ajutam ....este un exemplu de mamica care o intereseaza sa stie ca ,copii ei sunt in sigurantza si poate sa le o ofera un pahar de lapte cu paine.
Rog toate prietenele si membrele de pe acest forum si mai ales cele din Bucuresti luati legatura ori prin mine pe facebook ori scrieti-mi aici haideti sa dovedim ca suntem o comunitate care putem sa dam si o mana de ajutor atunci cand trebuie.Credeti-ma ca nu trebuie ceva mult,o paine intr-o zi sau o punga de lapte ,o gecus
tza sau un pulovar ramas mic de la copii nostri ptr ei este o avere si un dar bine venit.Va rog din suflet haideti sa ajutam este un lucruu mare in ziua de astazi!Va pup computerlove campfire iloveyou majoreta
ingerash
Postat: Tuesday, February 7, 2017 1:35 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27673
Locatia: u.k.
Doresc sa ajut.Pot avea mai multe detali ?
shirel
Postat: Tuesday, February 7, 2017 10:34 PM

ingerash wrote:
Doresc sa ajut.Pot avea mai multe detali ?

Ti-am scris pe facebook dar daca mai ai ceva intrebari anunta-ma!!Multumesc mult Ingeras!!SimplyLove SimplyLove
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed