Facebook suspenda facilitatea de Tag

Options Facebook suspenda facilitatea de Tag
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Tzepii
Postat: Monday, September 24, 2012 9:58 AM
Nivel: ALBA CA ZAPADA

Intrat: 2/13/2006
Postari: 1814
Locatia: Romania-Bucuresti
Facebook a suspendat utilitarul de recunoastere faciala pentru poze doar pentru Europa.. Decizia este bazata pe recomandarile pentru protectia datelor personale.
monique
Postat: Monday, September 24, 2012 10:33 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/15/2006
Postari: 3579
Super. Ma mir... In sfarsit o idee buna! Ma intreb insa ce pregatesc in locul acestei facilitati...
Tzepii
Postat: Monday, September 24, 2012 10:56 AM
Nivel: ALBA CA ZAPADA

Intrat: 2/13/2006
Postari: 1814
Locatia: Romania-Bucuresti
Cica o vor reintroduce, dar cu respectarea normelor pentru protectia datelor personale (probabil ca vei fi intrebat daca vrei sa fii taguit)
bulibuli
Postat: Monday, September 24, 2012 12:46 PM

Nivel: Maestru

Intrat: 3/17/2008
Postari: 9649
mi se pare normal.. oricum ai posibilitatea sa stergi tagul, deci e ok si asa... m-am trezit si eu cu niste poze pe wall de la diverse evenimente unde aratam ca o curca plouata si le-am sters, of course..
sweet angel
Postat: Tuesday, October 9, 2012 8:11 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 1/6/2010
Postari: 4463
Locatia: italia
buli ai sters tag-ul sau poza? ca am si eu poze care nu imi placras puse de alte persoane.
shirel
Postat: Tuesday, October 9, 2012 10:24 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11726
Locatia: israel
Si eu ce nu suport cand imi pun altii pozele cu mine.O prietena cu care chiar m-am certat pe urma mi-a pus o poza dintr-o excursie cum dormeam dimineatza si mi se vedeau chiloti.Sunt unii chiar inconstienti ,uite de asta mie nu-mi place Facebook-ul .
bulibuli
Postat: Tuesday, October 9, 2012 8:33 PM

sweet angel wrote:
buli ai sters tag-ul sau poza? ca am si eu poze care nu imi placras puse de alte persoane.

stergi tag-ul si-ti dispare poza de pe wall..
bulibuli
Postat: Tuesday, October 9, 2012 8:34 PM

shirel wrote:
Si eu ce nu suport cand imi pun altii pozele cu mine.O prietena cu care chiar m-am certat pe urma mi-a pus o poza dintr-o excursie cum dormeam dimineatza si mi se vedeau chiloti..

eu oare am vazut-o ?? hohot
t-mihaela
Postat: Monday, March 7, 2016 6:37 AM

Nivel: Senior

Intrat: 6/20/2008
Postari: 5124
Azi mi-am luat inima in dinti si mi-am sters contul de FB ,ma simt bine, eliberata,parca am evadat din inchisoare sincer asa e sentimentul.Devenise foarte obositor desi nu aveam decat vreo 60 de friends.De cand cu FB nu ma mai trimis o poza acasa, poza normala din hartie pentru tata sa priveasca la batranete ,nu am mai dat un telefon in tara la cumnatele mele dragi ...surori de fapt pot spune.A inebunit lumea cu FB asta .Kaze nu are FB ,nu a avut niciodata si e binemersi inca traieste ,lol Big Laugh Am hotarat sa ma intorc la vechile obiceiuri ,sa tin contact cu persoanele dragi prin telefon si de ce nu anticele scrisori,cadruri postale, felicitari...nu ma intereseaza cat de moda veche sunt,cred ca tata ar da ani din viata sa primeasca o scrisoare de la noi pe care sa o citeasca zilnic ca pe rugaciunea inainte de culcare si poze pe hartie sa le tina langa pat ...angel
Am facut o evaluare ,in toti anii astia pe FB ce aport a adus vietii mele ...zero salut

vanina
Postat: Monday, March 7, 2016 10:53 AM

Nivel: Ambasador

Intrat: 12/19/2008
Postari: 886
Locatia: Iasi
Am avut si eu o tentativa sa dezactivez contul pentru cateva zile, dar sunt admin la grupul clasei baiatului meu, asa ca am renuntat. Nu pot sa spun ca petrec foarte mult timp pe facebook, dar intru zilnic pentru ca am nevoie de informatii (de pe grupul facultatii, grupul clasei copilului) si mai joc si un candy crush Lol .
Mie nu imi este dor de scrisori, ci de emailuri ras . Acum trimit doar emailuri oficiale Boredom .
kali
Postat: Monday, March 7, 2016 10:56 AM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 5/27/2006
Postari: 14211
Una nu ar trebui sa excluda pe alta. Atata timp cat nu lasi sa-ti acapareze viata... e ok.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed