Eu cu cine votez?

Options Eu cu cine votez?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Anelise
Postat: Tuesday, November 11, 2014 10:33 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/4/2008
Postari: 17364
Locatia: Ro
leila wrote:
... date concrete pe foita si a batut moneda pe pensii cat a putut de mult.

Date concrete eronate. hainoroc M-a umflat rasul cand a spus ca nu exista pensie in Romania de 300 ron, cand eu cunosc caz concret cu pensie de sub 150 ron si un altul de vreo 70 ron ca m-am crucit cand am auzit...
oanamaria
Postat: Wednesday, November 12, 2014 2:01 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20812
Locatia: Pitesti
puker puker Dezamagita ...
Anelise
Postat: Wednesday, November 12, 2014 9:00 AM

Mai are rost sa spun ca ieri seara mai ca ma lua cu lesin...? puker A venit fetita mea de la gradi cu un calendar de-a lui Ponta. Cadou pentru parinti cica. hainoroc Cata nesimtire sa ai sa intri peste niste copii de gradi in clasa sa imparti rahaturi (scuzati expresia!) electorale? alcool Chiar trebuiau si ei implicati in toata nebunia asta...? what Sincer, chiar nu mai am cuvinte... Urat, foarte urat!!! closedtopic
bereea
Postat: Wednesday, November 12, 2014 9:06 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22535
Anelise wrote:
Mai are rost sa spun ca ieri seara mai ca ma lua cu lesin...? puker A venit fetita mea de la gradi cu un calendar de-a lui Ponta. Cadou pentru parinti cica. hainoroc Cata nesimtire sa ai sa intri peste niste copii de gradi in clasa sa imparti rahaturi (scuzati expresia!) electorale? alcool Chiar trebuiau si ei implicati in toata nebunia asta...? what Sincer, chiar nu mai am cuvinte... Urat, foarte urat!!! closedtopic

Au intrecut orice limita a bunului simt!
leila
Postat: Wednesday, November 12, 2014 9:18 AM

Nivel: Ambasador

Intrat: 2/16/2014
Postari: 641
NU POT SA CRED !!! pe bune ca s-a ajuns la asta..?Ar trebui ca parintii sa scuture un pic conducerea gradinitei.. Au impanzit astia toate institutiile ca o boala contagioasa ( scoala, biserica) si totul pe banii publici.. Sunt atat de revoltata si dezamagita !!..
aurishta
Postat: Wednesday, November 12, 2014 9:21 AM

Nivel: Senior

Intrat: 3/2/2011
Postari: 5531
Locatia: Bucuresti
Din pacate, n-am urmarit dezbaterea! O sa caut azi inregistrarea, sa fiu si eu la curent!topai
kali
Postat: Wednesday, November 12, 2014 9:23 AM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 5/27/2006
Postari: 14208
Unii pensionari au primit prin posta, atasat la cuponul de pensie, cate un fluturas in care li se spune ca Iohannis va scadea pensiile daca va ajunge presedinte.puker
aurishta
Postat: Wednesday, November 12, 2014 9:47 AM

kali wrote:
Unii pensionari au primit prin posta, atasat la cuponul de pensie, cate un fluturas in care li se spune ca Iohannis va scadea pensiile daca va ajunge presedinte.puker
Mi-e o greata de circul electoralpuker puker puker ...mai cu seama de "campionii de circ" puker puker puker
Lilly of the valley
Postat: Wednesday, November 12, 2014 9:54 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
aurishta wrote:
Din pacate, n-am urmarit dezbaterea! O sa caut azi inregistrarea, sa fiu si eu la curent!topai

Nici eu! Si chiar sunt curioasa.
Cris-DL
Postat: Wednesday, November 12, 2014 10:39 AM

Intrat: 10/4/2006
Postari: 6845
Locatia: over the rainbow
...la soacra-mea, pensionara, au venit la usa cu un tabel sa semneze ca-l voteaza pe Ponta si-ii dadeau cadou un ceas de 2 lei.puker La mine n-au venit, iar blocurile sunt alaturate... clar stiu la cine sa bata la usa!!
aurishta
Postat: Wednesday, November 12, 2014 11:08 AM

scratch Eu ma gandesc sa votez cu Johannis....mi s-a oferit o bricheta si, cu toate ca am spus ca nu fumez, tot mi-au dat-o!sarbatoare sarbatoare
Anelise
Postat: Wednesday, November 12, 2014 5:09 PM

In seara asta, pentru cine este interesat, la B1 TV, ora 20:00, a doua dezbatere. chitara
miriam
Postat: Thursday, November 13, 2014 10:11 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 5/17/2009
Postari: 4979
Locatia: bh
Dezamagita si eu....dar pe Ponta tot nu-l voteznewno
alexandrabogdan
Postat: Thursday, November 13, 2014 10:56 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 4/17/2008
Postari: 3770
Locatia: arad
m-am uitat si eu la dezbatere ....Doamne Sfinte ....ce o sa fac eu duminica? pe cine pun stampila aia afurisita? Ponta - un arogant cum nu se poate, Iohanis - parca era cazut din luna
sousourel
Postat: Thursday, November 13, 2014 11:18 AM

Intrat: 2/18/2006
Postari: 7688
leila wrote:
NU POT SA CRED !!! pe bune ca s-a ajuns la asta..?Ar trebui ca parintii sa scuture un pic conducerea gradinitei.. Au impanzit astia toate institutiile ca o boala contagioasa ( scoala, biserica) si totul pe banii publici.. Sunt atat de revoltata si dezamagita !!..

As ar trebui. Ce e prea mult e prea mult, insa unii n-au ho la nesimtire.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed