Eruptia dintilor!

Options Eruptia dintilor!
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Anelise
Postat: Monday, August 1, 2011 9:53 AM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/4/2008
Postari: 17364
Locatia: Ro
Alexandra, si piticutza mea e destul de agitata zilele astea in sensul ca se foieste extraordinar de mult pana adoarme sau o vad cu manutza in guritza foarte des. Am vazut ca ii ies caninii de sus, dar deja are 2 zile de cand am vazut cate un coltisor. angel Sper sa scapam si noi cat mai repede! Va pupam si eruptie cat mai usoara! pupici
alexandrabogdan
Postat: Monday, August 1, 2011 5:40 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 4/17/2008
Postari: 3770
Locatia: arad
noi avem deja toti caninii. ar fi ok dc as stii ca sunt maselutele. as strange din dinti. ma tem sa nu fie altceva si sa nu imi dau seama
bulinutza
Postat: Monday, August 1, 2011 6:30 PM

Intrat: 10/14/2007
Postari: 3780
Locatia: intre prietene dragi...
Si noi suntem la ultimul canin...plans, maraiala, agitatie, mofturi...Imi vine sa-mi iau lumea in cap...plans plans plans plans plans

banghead banghead banghead banghead banghead banghead banghead banghead banghead banghead

oanamaria
Postat: Monday, August 1, 2011 6:38 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20812
Locatia: Pitesti
Doamne !Eu nici nu am simtit cand i-au iesit lui Stefi dintisorii!
Daca era mai agitat ii dadeam Panadol la culcare!
Imi pare rau ca aveti asa probleme,dar trec si astea .pupici
alexandrabogdan
Postat: Monday, August 1, 2011 6:43 PM

Intrat: 4/17/2008
Postari: 3770
Locatia: arad
pana trec si eu si Bulina ne luam de mana si mergem la balamucplans plans plans
Fluturas
Postat: Monday, August 1, 2011 11:51 PM

Nivel: Maestru

Intrat: 11/22/2006
Postari: 9744
Locatia: o casa,care nu este facuta de mana,ci este vesnica
se pare ca noi am inceput tarziu cu dintisorii si tot asa continuam.la lukas numa ce i-au iesit caninii,are 3 iesiti,dar recent,inca sunt in crestere,iar ultimul inca nu se vede

ce ma nelinisteste pe mine ca nu ii iasa o dantura prea frumoasa,de exemplu caninii ii vad foarte ascutiti,incisivii centrali cam mari,dar sa speram ca cei definitivi vor fi mai frumosi
Anelise
Postat: Tuesday, August 2, 2011 6:00 AM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/4/2008
Postari: 17364
Locatia: Ro
Fluturas, ne luam de mana! pupici Si la noi au iesit foarte greu dintisorii, iar cei din fata sus sunt un pic departati unul de celalalt. Si eu sunt curioasa cum va fi cu cei definitivi, dar mai e pana acolo! angel
Fluturas
Postat: Tuesday, August 2, 2011 11:12 AM

Nivel: Maestru

Intrat: 11/22/2006
Postari: 9744
Locatia: o casa,care nu este facuta de mana,ci este vesnica
anelise,la lukas nu sunt departati,karina are asa,si mi-a zis cineva ca asa e mai bine ca au loc alea definitive sa iasa bine,ca doar alea sunt mai mari.la darius incisivii centrali de sus sunt mari si rotunci,iar caninii acum ii vad foarte ascutiti.nu imi fac probleme,dar totusi sper sa aibe o dantura frumoasapupici
ana scurtol
Postat: Thursday, November 29, 2012 9:45 PM

Nivel: Membru

Intrat: 11/29/2012
Postari: 2
Locatia: chisinau
ajutor va rog , fetitei mele i apare un canin,dar gingia ii imflamata si este si puroi, ce trebue sa fac?? mai are si febra deja a treia zi 38fool
Mami_de_gemeni
Postat: Friday, November 30, 2012 12:51 AM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Mergi la pediatru sa vezi ce spune si apoi la un control stomatologic. Sanatate multa.
Si noi ne chinuim cu caninuti la baiat, e marait rau de tot si mereu pus pe plans din orice.plans plans
ana scurtol
Postat: Friday, November 30, 2012 1:43 PM

Nivel: Membru

Intrat: 11/29/2012
Postari: 2
Locatia: chisinau
merci mult ,am fost astazi la pediatru, mi-a prescris ceva medikamente, dar la stomatolog inca n uam fost ,vad pin luni ce schimbari vor fi . thumright
Mami_de_gemeni
Postat: Friday, November 30, 2012 2:50 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
e bine sa mergeti si la stomatolog. eu in ianurie voi merge din nou la control cu picii mei.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed