Elemis Skin Care

Options Elemis Skin Care
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Roxanel
Postat: Monday, December 17, 2007 10:35 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/13/2006
Postari: 2691
Locatia: Cararea Dragostei nr. 3
Mi-am facut si eu un cadou de Craciun.yes

Am cumparat ceva produse de la Elemis.

Din pacate nu am vazut site-uri in romaneste care sa povesteasca despre aceasta gama dar pe aici este foarte cunoscuta in saloanele de infrumusetare. Stiu ca livreaza si in Europa deci este posibil sa livreze si in Romania.

Mi-am cumparat produsele la recomandarea unei prietene care lucreaza la un beauty spa si unde se folosesc aceste produse. Avand in vedere ca pentru 1h de facial cu produse Elemis se plateste in jur de 100 de lire am decis sa-mi cumpar singurica cremele pentru aceeasi bani si sa le folosesc mai mult timp. Sunt scumpicele dar rezultatele sunt super. Mi s-a recomandat Elemis SOS Skin Emergency Cream. Se pare ca efectele sunt de necrezut.what

Pentru primul order am avut si o reducere de 15% asa ca am iesit mai ieftin.

Poate a mai folosit cineva si mai auzim si alte pareri. Daca nu am postat unde trebuie rog un moderatorii sa mute subiectul acolo unde se cade.pupici
oanalaurisa
Postat: Monday, December 17, 2007 1:39 PM

Nivel: Senior

Intrat: 1/10/2007
Postari: 5597
Roxanel wrote:
Mi-am facut si eu un cadou de Craciun.yes

Am cumparat ceva produse de la Elemis.

Din pacate nu am vazut site-uri in romaneste care sa povesteasca despre aceasta gama dar pe aici este foarte cunoscuta in saloanele de infrumusetare. Stiu ca livreaza si in Europa deci este posibil sa livreze si in Romania.

Mi-am cumparat produsele la recomandarea unei prietene care lucreaza la un beauty spa si unde se folosesc aceste produse. Avand in vedere ca pentru 1h de facial cu produse Elemis se plateste in jur de 100 de lire am decis sa-mi cumpar singurica cremele pentru aceeasi bani si sa le folosesc mai mult timp. Sunt scumpicele dar rezultatele sunt super. Mi s-a recomandat Elemis SOS Skin Emergency Cream. Se pare ca efectele sunt de necrezut.what

Pentru primul order am avut si o reducere de 15% asa ca am iesit mai ieftin.

Poate a mai folosit cineva si mai auzim si alte pareri. Daca nu am postat unde trebuie rog un moderatorii sa mute subiectul acolo unde se cade.pupici

E foarte bine aici postarea,ca astept si propunerile voastre cu privire la alte game de dermato-cosmetice pe care le folositi si chiar despre cosmetice profesionale cum sunt si acestea despre care ne scrii tu.
In tara nu stiu daca sunt,probabil in saloane se folosesc,pentru ca acolo sunt alte game decat in farmacii si magazine.
Asteptam si alte detalii,daca aveti chef sa scrieti,aici e locul potrivit.
Si rezultatele !pupici
viviana
Postat: Saturday, December 22, 2007 8:39 AM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Si eu folosesc produsele Elemis sunt intr-adevar cu rezultate surprinzatoare
nu stiu daca se gasesc in Romania sau daca exista saloane care folosesc aceste produse.
Am facut tratamentul de o luna de zile cu Liquid Radiance 1 si 2 si crema pro-collagen marine si masca Exotic Cream Moisturising Mask.
Sunt f bune si nu sunt f scumpe in raport de calitate pret eu le iau cu preturile din SUA sunt mai ieftine decat cele din Europa asa ca daca va intereseaza, cu cat cumperi mai multe produse cu atat reducerea este mai mare. Am o fosta colega de servici care imi este si o buna prietena plecata in SUA, care este f draguta si imi face serviciile astea.
Dupa tratamentul de o luna rezultatele sunt vizibile si folosesc si crema de ochi Pro-collagen Eye Renewal.
Eu am folosit intotdeauna cosmetice de firma si pot sa fac comparatie, de aceea va spun ca sunt exceptionale si imi doresc sa nu intrerup folosirea lor.
Ma uitam la crema de ochi din care folosesc de o luna de zile si aproape nu se cunoste ca iau din ea asa ca o sa-mi ajunga sigur pana la vara.
Vi le recomand cu toata increderea!pupici
viviana
Postat: Tuesday, June 10, 2008 9:34 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
daca va intereseaza produse elemis ma puteti contacta
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed