E baiat sau fata ?

Options E baiat sau fata ?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
dya
Postat: Wednesday, March 21, 2007 4:15 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 5/12/2006
Postari: 12982
Locatia: Hunedoara
Am fost pe la Miri si ne-a apucat calculatulras si la mine a iesit ca o sa fie baiat.love Avind in vedere ca la majoritatea s-a adeverit sexul copilului .... sunt foarte nerabdatoare pina in momentul in care o sa se poata vedea sexul copilului la echo ...nu de alta dar poate o sa am o surpriza.sic
Kiki
Postat: Wednesday, March 21, 2007 8:53 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 36607
Locatia: In casuta cu pitici
dya wrote:
... sunt foarte nerabdatoare pina in momentul in care o sa se poata vedea sexul copilului la echo ...nu de alta dar poate o sa am o surpriza.sic

Si chiar daca se va vedea sexul copilului la echo, nu te culca pe o ureche...S-a mai vazut sa iti zica una la echo si sa se nasca alta...hohot Un vecin de-al meu a patit-o. Toata sarcina i-a zis doctorul ca e baiat si s-a nascut fata...A facut scandal monstru in maternitate ca i-au schimbat copilul, dar s-a dovedit a fi falsa ipoteza...Chiar se nascuse fata hohot
dya
Postat: Wednesday, March 21, 2007 9:07 PM

Kiki wrote:

Si chiar daca se va vedea sexul copilului la echo, nu te culca pe o ureche...S-a mai vazut sa iti zica una la echo si sa se nasca alta...hohot Un vecin de-al meu a patit-o. Toata sarcina i-a zis doctorul ca e baiat si s-a nascut fata...A facut scandal monstru in maternitate ca i-au schimbat copilul, dar s-a dovedit a fi falsa ipoteza...Chiar se nascuse fata hohot

Mai la mine medicul ginecolog este chiar matusa mea si nu vreau sa o laud dar... din zona este printre cei mai buni medici love si mai ales in domeniul echografiei. Din cite cazuri (si stiu cu sutele)a vazut nu sa inselat la niciunul. O sa vedem daca tocmai la mine s-o insela.sic ras Oricum cred ca ar fi in stare sa ma tina chiar si o ora ca sa poata vedea cum trebuie ce sex o sa avemhohot ... este innebunita ca o sa am insfirsit un bebe.(si normal ca ea ar vrea sa fie fetita).Anul trecut ma intreba ca daca eu o sa nasc ea ce o sa fie...bunica????i-am zis ca daca vrea poate sa fie si bunica.ras
pupici pupici pupici
Kiki
Postat: Wednesday, March 21, 2007 9:12 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 36607
Locatia: In casuta cu pitici
Ei, nu am zis ca toti ginecologii sunt dusi...Am zis ca se mai intampla, poate nu la tine, dar se mai intampla. sic
dya
Postat: Wednesday, March 21, 2007 9:17 PM

Kiki wrote:
Ei, nu am zis ca toti ginecologii sunt dusi...Am zis ca se mai intampla, poate nu la tine, dar se mai intampla. sic

Eh...sti cum este cu apropiatii , tot ce se poate ca tocmai mie sa-mi spuna fals...sic insa la cite echografii am participat deja ma pricep si eu sa vad sexul fatului si ce este mai important de vazut asa ca o sa o controlezsic hohot hohot hohot
Miri
Postat: Wednesday, March 21, 2007 9:21 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/26/2006
Postari: 16505
Locatia: pe o margine de lume...
Subscriu la ce a zis Dya.thumright
"Matusoaia"(cum o alintam noi!sic) e un doctor de prima mana, noua ne-a zis ca va fi fetitza, si asa a fost, spre marea noastra bucurie!dance
Ely
Postat: Wednesday, March 21, 2007 11:29 PM

Nivel: Senior

Intrat: 3/2/2006
Postari: 5605
Dya si eu zic ca tot baietel o sa fie nu stiu de ce, dar asa te vad cu toate ca daca nasti iarna ies mai mult fetite dupa cate am vazutras
georgy_adinutza
Postat: Tuesday, September 4, 2007 3:03 PM

Nivel: Avansat

Postari: 3065
Locatia: Bucuresti
La mine s-a potrivit testul la Adina , iar acum BB 2 cica fata , intr-adevar si la echo tot fata a zis ........asa ca asteptam pana iese ras ras ras
Ely
Postat: Thursday, June 25, 2009 10:09 PM

Nivel: Senior

Postari: 5605
La Karina s-a potrivit si acum tot fetita iese si eu tot fetita cred ca este .Ce o fi sanatosi sa fim.hearts
bulinutza
Postat: Monday, July 20, 2009 9:42 PM

Intrat: 10/14/2007
Postari: 3780
Locatia: intre prietene dragi...
Mai am facut si eu...si e FETITA!!!!!

Ce sa va spun ca am mai gasit cateva situri. La toate mi-a iesit fetita...dance Abia astept sa stiu!!!

Va pun si voua link-urile sa va mai amuzati...sic

http://babygendertool.com/baby-gender-test.aspx

http://www.select-baby-gender.com/chinese-lunar-calendar.aspx

Puuuuup toate burticile in asteptare si sa va dea Doamne-Doamne fiecareia bebele mult dorit! Sa fie sanatos si sa fie ce vreti voi!!

computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove
Lilly of the valley
Postat: Monday, July 20, 2009 10:20 PM

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
Bulinutza computerlove ce nerabdatoare esti!bounce Si eu pe langa tine!topai
2pitici
Postat: Monday, July 20, 2009 11:12 PM

Nivel: Membru

Intrat: 7/2/2009
Postari: 79
Si eu! Si eu!
computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove yes yes yes yes yes
Vreau sa am cui impleti cosite!hearts topai
Anelise
Postat: Tuesday, July 21, 2009 8:25 AM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/4/2008
Postari: 17364
Locatia: Ro
Si mie imi iesise fetita si asa a fost! coeur angel
praslea_cel_voinic
Postat: Tuesday, July 21, 2009 2:05 PM

Intrat: 6/19/2009
Postari: 2339
Locatia: Far, far away...
Sa vedem daca se aplica si la noi....am calculat si eu...dupa calcule e fetitza....Si la Alex a fost invers pe ce ne-am dorit noi...am dorit o fetitza si a fost baietel...acum vrem un baietel (ca de, ne-am obisnuit cu stilul dance ) si poate e fetitza....Nu conteaza ce e, sanatos sa fie.... Pupicei la toate burticile si nu numai.....topai
onicik
Postat: Saturday, November 7, 2009 1:04 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
miam facut testul imi zice ca am fata dar miam mai facut unul si zice ca am baiat sapt viitoare sper sa aflu cand ma duc la doctor sunt nerabdatoare abia astept imi doresc sa fie sanatos si cum zice al meu sa faca pipi din picioare :)):)):018: hainoroc apropo am 4 luni si jumatate a inceput sami miste de vreo 2 sapt dar cateodata ma sperie misca foarte repede ca niste batai asa nu pot sa va explic e primul copil si nu stiu nu vreau sa radeti de mine:P astept sa mi raspundeti daca doriti va poop mamicilor
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed