Dubai

Options Dubai
Subiectul anterior · Subiectul urmator
kali
Postat: Monday, March 27, 2017 2:25 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 5/27/2006
Postari: 14104
Hmmmm... inca nu era topic despre Dubai?!

Deci, recomandari de cazare aveti?
In febr. avem si noi bilete luate, deci revin cu impresii daca nu intervine nimeni pe parcurs...
shirel
Postat: Friday, March 31, 2017 5:13 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11692
Locatia: israel
kali wrote:
Hmmmm... inca nu era topic despre Dubai?!

Deci, recomandari de cazare aveti?
In febr. avem si noi bilete luate, deci revin cu impresii daca nu intervine nimeni pe parcurs...

De data asta chiar te invidiez si imi vine sa va bat sic ras .Dubai este singurul loc din lume care mi-l doresc sa-l vizitez si nu poooooot!Ma atrage totul arhitectura,oamenii,locurile ...tot!!Ce misto de voi!Daca vrei mai multe indicatii vb cu Alina(Antique din Radauti)ea a vizitat si-ti va povesti ce si unde sa vizitati!Astept totul ,poze macar sa vizitez prin voi!!computerlove computerlove
kali
Postat: Friday, March 31, 2017 9:07 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 5/27/2006
Postari: 14104
Lol
Stiiiu ca tu nu poti... imi pare rau...
Sper sa ma intorc entuziasmata ptc. - sincer - nu e o destinatie care sa ma atraga sau sa-mi spuna foarte multe . Sunt super sceptica.
Nu cred ca as fi facut pasul daca nu as fi prins o oferta de nerefuzat si nu m-ar fi incantat ideea de caldura... in febr.
Deja am luat si cazarea - daca nu ma razgandescHilar ... deci... cum mai e pana atunci... incerc sa nu ma mai gandesc.( cred ca v-am mai zis de frica mea de zbor, da? ).
Sigur ca voi face si poze!
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed