Doctorul Dan Deva maternitate Panait Sarbu

Options Doctorul Dan Deva maternitate Panait Sarbu
Subiectul anterior · Subiectul urmator
donacarmela86
Postat: Monday, January 21, 2008 11:18 AM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Buna ziua tuturor! sunt noua pe aici , numele meu este Cami am 21 ani inca nu sunt mamica dar consider ca orice persona de sex feminin de cand si-a inceput viata sexuala trebuie sa mearga la un ginecolog in primul rand pentru a se respecta pe ea . Si eu am un ginecolog "preferat" Deva Dan de la maternitate PANAIT SARBU .m-a la recomandat o colega care avea aceasi problema ca si mine durei mari in tim pul actului sexual.Ni s-a spus ca avem rana pe colul uterin .Apoi a urmat o cauterizare a colului dupa care de doua ori pe saptamana am venit la "pansat", toata aceasta nebunie durand apropae o luna jumate . Nu am avut probleme cu dansul din punct de vedere al comportamentului , mi-a vorbit calm si delicat
Mai a fost cineva la dansul? Mi-ar placea sa discutam pentru ca ma bate gandul cand o sa am un bebe sa nasc acolo
va multumesc
MNiko
Postat: Monday, January 21, 2008 11:21 AM

Bine ai venit la noi Cami. Sa te ajute dumnezeu si sa ti se implineasca dorinta. Informatii despre medicul tau nu cunos ca nu sunt din aceeasi localitate.
adrianayo2003
Postat: Friday, February 8, 2008 12:42 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 10/17/2007
Postari: 1368
Locatia: Bucuresti
Buna fetelor.
Am nascut si eu de curand 20.01.2008 cu Dr. Dan Deva .... este un doctor de nota 10+.
Am inceput sa am contractii de pe la ora 21 si la ora 00.10 am sunat dr....vreau sa va spun ca am urcat in masina si m-am indreptat spre spital. Doctorul a ajuns odata cu mine la spital si a stat toata noaptea alaturi de mine + vorbe bune + vitamine.
Am nascut extraordinar de usor .... datorita doctorului DAN DEVA ... am un baietel sanatos .
Doctorul DAN DEVA este extraordinar ...sunt pacienta lui de 4 ani de zile si niciodata nu m-a dezamagit.
P.S. : Este un dr. tanar si fff dragut.angel
cristinaflorina
Postat: Tuesday, March 4, 2008 4:44 PM

Intrat: 1/12/2008
Postari: 1309
Locatia: bucuresti
Buna ftelor

Sunt insarcinata in 13 saptamini si tot la dr Deva Dan sunt. Mise parte un tip foarte de treaba si rabdator. Cred ca este un dr super il cunosc doar de 2 luni. Sper sa nu am probleme.salut
adrianayo2003
Postat: Friday, March 7, 2008 8:17 AM

Stai linistita Cristina

Ai parte de un doctor foarte bun.cool
Nu-ti face probleme . Cum am spus si mai sus este un doctor care are grija de pacientele lui.
npredoi
Postat: Thursday, March 27, 2008 8:42 AM

Unde are cabinetul doctorul Dan Deva.
Am gasit pe internet ca este la Anais Medical Center ...dar cand am sunat am aflat ca nu mai are contract cu ei.Stie cineva o adresa,un numar de telefon?
Multumesc
adrianayo2003
Postat: Friday, March 28, 2008 12:56 PM

Ai PM.
lav
Postat: Thursday, June 26, 2008 11:30 AM

buna. si eu am nascut prima data cu dr. deva. este un om extraordinar si un medic la fel de bun. desi nu eram pacienta lui, m-a tratat foarte bine; am rams uimita si este primul medic de care nu mi-a fost teama. acum sunt iar insarcinata si vreau sa ma duc la el. as dori sa imi spuneti si mie unde il pot gasi, in afara de spitalul giulesti. merci mult.
adrianayo2003
Postat: Thursday, June 26, 2008 11:54 AM

Buna Lav.
Dr Dan Deva lucreaza la cabinetul Dr Albu din Gorjului.
Pupici
AnyAl
Postat: Tuesday, July 15, 2008 10:34 AM

Buna,

am fost si eu la Dr Deva in decembrie 2007 si mi s-a parut f dragut; desi f tanar
am fost la cabinetul Sanarur de pe Iuliu Maniu, intre Veteranilor si Gorjului;
stiti cumba daca mai lucreaza acolo?

Mersi,
Any
Mami de David
Postat: Sunday, January 25, 2009 11:54 PM

AnyAl wrote:
Buna,

am fost si eu la Dr Deva in decembrie 2007 si mi s-a parut f dragut; desi f tanar
am fost la cabinetul Sanarur de pe Iuliu Maniu, intre Veteranilor si Gorjului;
stiti cumba daca mai lucreaza acolo?

Mersi,
Any

Buna !
Sunt noua pe aici si tre sa va spun ca Dl.Dr Deva este un fffffffffffffff bun medic isi face meseria cu daruire .
Eu am nascut cu dansu in dec 2005 fff bine si fff usor as mai naste de 10ori .
Am nascut la Spitalul Panait Sarbu si stiu ca mai poate fi gasit la cabinetul dl dr ALBU .
SA VA TRAIASCA BEBEII !computerlove computerlove computerlove
cristinaflorina
Postat: Monday, January 26, 2009 10:06 AM

Intrat: 1/12/2008
Postari: 1309
Locatia: bucuresti
Si eu tot cu dr dan Deva am nascut este un doctor de nota 20. Cind am nascut eu pe 1 august 2008 am ajuns la materntate la 9 din aveam apa rupota deja iar dr Deva Dan tomai fusese de noapte de garda si trebuia sa plece acasa la ora aia dar vazindu-ma pe mine in halul in care eram m-a dus direct in sala de nasteri, mi-a scos serclajul pe care il facusem la 3 luni, apoi am stat in travaliu pina la 18 cind am si nascut cu Deva Dan. Deci a stat in ziua aceea pina seara desi era dupa o noapte de garda pentru mine ca sa nasc., Am apreciat la el foarte mult chestia asta. Deci mai rar doctori care isi fac meseria cu adevarat. Niciodata de cite ori l-am sunat nu mi-a vorbit urit nu m-a tratat cu sictir deci BRAVO D-LE DOCTOR. Il recomand tuturor
adrianayo2003
Postat: Monday, January 26, 2009 10:13 AM

Si eu ii dau doctorului Dan Deva un 10 !!!
Mami de David
Postat: Friday, March 13, 2009 10:43 AM

adrianayo2003 wrote:
Si eu ii dau doctorului Dan Deva un 10 !!!

10+++ si de la mine este un dr ff bun am nascut in 2005 cu dansul este extraordinar megeti la dansu'
geani-dani
Postat: Monday, March 16, 2009 9:00 AM

cum pot da de d-lui in afara Spitalului?Are cineva informatii recente in legatura cu un nr de telefon, cabinet unde ma pot programa sau ceva?Va rog mult sa ma ajutati!Am 35 ani si vreau sa-mi spuna si mie cineva "mami"cry cry
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed