Despre mine

Options Despre mine
Subiectul anterior · Subiectul urmator
MinnieMouse
Postat: Thursday, March 14, 2019 6:55 PM

Nivel: Membru

Intrat: 3/14/2019
Postari: 8
Buna fetelor !campfire
Va urmaresc de ceva timp, am cam citit tot..Si imi sunteti foarte dragi!DistanceKiss
M.am bucurat cand una dintre voi a ramas însarcinata ?i m.am întristat cand a.ti pierdut si vreo sarcina!
Despre mine ce sa va spun...incercam de 3 ani.Sotul si.a facut spermograma si spermocultura si i.au iesit bune.
Eu am ovare polichistice , am facut o histeroscopie in care am vazut ca trompete sunt permeabile si tot atunci mi.a descoperit un polip care,anul trecut mi l.a scos.
De atunci am totusi menstruatia luna de luna in ziua 33 -35.Anul trecut mi.am facut si acele analize in ziua 2 de menstruatie si mi.au iesit bune.Am luat urmatoarele tratamente in decursul acestor 3 ani: Myo-Sun, Inofonic, mladite de zmeura,Vitex si acum Agnus Cactus.
De luna urmatoare as vrea sa merg la monitorizare sa vad in ce zi se produce ovulatia , nu stiu daca o am luna de luna...in ultimele doua luni mi.am facut teste de ovulatie si mi.au aratat si pozitiv in zilele 19-21.
Va multumesc Clap daca a.ti citit si in timp daca imi permite?i o sa va mai scriu ce mi se intampla.majoreta
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed