despre medici

Options despre medici
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Lilly of the valley
Postat: Tuesday, February 12, 2008 12:46 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
Merci Mihapupici
am citit atunci de test, dar pentru ca are un spectru doar restrans de testare, nu ma ajuta prea mult. e nasoala situatia pentru ca eu o pot supune cu nestiinta alergenului, ferind-o de alune, inutil, privand-o si pe ea de unele deliciiuff
dya
Postat: Tuesday, February 12, 2008 12:57 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 5/12/2006
Postari: 12982
Locatia: Hunedoara
Din cite ai postat tu eu zic ca mai mult ca sigur a facut reactie alergica la alta substanta din snackul acela.
MNiko
Postat: Tuesday, February 12, 2008 1:01 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
mariuta wrote:
Merci Mihapupici
am citit atunci de test, dar pentru ca are un spectru doar restrans de testare, nu ma ajuta prea mult. e nasoala situatia pentru ca eu o pot supune cu nestiinta alergenului, ferind-o de alune, inutil, privand-o si pe ea de unele deliciiuff

Mariuta, te inteleg perfect, pt ca sunt in aceeasi situatie cu tine. Desi noi nu banuim alergie alimentara ci de mediu, nu stiu exact de ce s-o feresc. Stiu ca sistemul ei imunitar a luptat destul de mult cu alergiile si nu a mai ajutat-o sa faca fata racelilor, asa ca de cate ori aud la cresa un copil tusind(poate saracul isi drege doar glasul) eu stau si ma intreb daca seara cand o iau o sa fie racita sau nu.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed