Design sticker 7 PiTiCi

Options Design sticker 7 PiTiCi
Subiectul anterior · Subiectul urmator
crista
Postat: Friday, April 27, 2007 12:11 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 1/27/2007
Postari: 1849
Mie mi se par prea simple, prea transparente, nu prea sare in ochi oare, ca sa mai spun ca la o parte din soferii nostri daca nu vad ceva mai colorat lipit pe luneta, ignora....sau nici nu observa uff...
Palma parca nu-mi place nici mie, nu stiu e ciudata, poate ca e simbol international pentru STOP, dar parca se refera la altceva....in nici un caz la copil. Asta e parerea mea, ...dar mai bine o ignorati, daca voua va place, nu vreau sa supar pe nimeni...!
Rody
Postat: Friday, April 27, 2007 1:09 PM

Nivel: Senior

Intrat: 6/10/2006
Postari: 6198
Locatia: Peste tot si nicaieri...
crista wrote:
Mie mi se par prea simple, prea transparente, nu prea sare in ochi oare, ca sa mai spun ca la o parte din soferii nostri daca nu vad ceva mai colorat lipit pe luneta, ignora....sau nici nu observa uff...
Palma parca nu-mi place nici mie, nu stiu e ciudata, poate ca e simbol international pentru STOP, dar parca se refera la altceva....in nici un caz la copil. Asta e parerea mea, ...dar mai bine o ignorati, daca voua va place, nu vreau sa supar pe nimeni...!

Si eu sunt deacort cu tine. Aici este excat aceisi plama pe toate usile,unde nu ai voie sa intri,decat anuminte persone.VA ROG NU DATI CU ROSII ras eu va spun cum e pe aici.Pt stikere,mai ales cum e in Romania ,va trebuie ceva clar.Un simbol de bebe sa stie toata lumea cai bebe la bord.Parerea mea.Asa sunt aici.Asa cum zicea si Crista,ingnorati daca voua va place. Va pup!
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed