Desene animate

Options Desene animate
Subiectul anterior · Subiectul urmator
shirel
Postat: Sunday, March 1, 2009 10:11 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11794
Locatia: israel
Eden se uita la Dora si-i indragostita de Butz,in afara de asta are multe Dvd-uri cu artisti pentru copii israelieni dupa care este inebunita;Rinat si yoyou.Yuval Hamebulbal,dar cea mai speciala este si ramane Dora!
Apropo la vara cand mergem in Romania vreau sa cumpar cateva Dvd dar sa se vorbeasca romaneste ,vreau ca fiica mea sa se obisnuiasca cu limba romana mai mult.Ce imi recomandati deci pentru varsta ei asta din experientza copiilor vostri .computerlove computerlove
Mela
Postat: Sunday, March 1, 2009 11:08 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 11/19/2006
Postari: 13514
Locatia: belgia
Shirel,se gasesc diferite cd-uri educative,sunt bune incepand cu 3 ani,au jocuri,poveste si fisa de colorat,noi avem Cenusareasa,Mica Sirena,Ali-Baba,invata alfabetul cu Lolek si Bolek (asta il cere zilnic).si eu intentionez sa le mai cumpar cateva in vara.

Larisa nu mai vrea desene de copii mici,ii plac asa:
-Dora
-orice cu printesele Disney
-Strawberry Shortcake

iar favoritul lui Mihaita e,binenteles,THOMAS tren deocamdata el nu se da in vant dupa alte desene.
S.ELENA
Postat: Tuesday, March 3, 2009 1:12 AM

Nivel: Senior

Intrat: 6/20/2007
Postari: 7308
Locatia: Printre probleme......
Kiki wrote:
Elena, il intelegem pe Denis cu Thomas si Dav e fan. Desene cu Thomas, jucarii cu Thomas, reviste cu Thomas, screensaver la PC cu Thomas...nervi nervi nervi nervi

In rest, Roary, Postasul Pet, Albinute, Pinocchio, Cars, Ciocanitoarea Woody, Heidi....Nu se uita non stop, dar sa ruleze acolo, ca sa auda... si cand si cand mai atrage cu ochiul la desene.

Offf, am gasit si eu plusuri cu Thomas, dar mi s-au parut cam scumpe si deocamdata avem alte prioritati.uff
Da, la postasul Pat se mai uita si Denis si-i zice "potasu Pet"hohot
Kiki
Postat: Tuesday, March 3, 2009 7:34 AM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 36607
Locatia: In casuta cu pitici
Da, Elena, sunt foarte scumpe. Unele chiar cumplit de scumpe. Dav strange bani daca vrea ceva si il las sa faca chestia asta. Cand crede el ca a strans suficienti bani spune ca vrea sa mergem la magazin si sa luam X sau Y si atunci vedem cati banutzi s-au strans, pune mami si tati diferenta sau mai asteptam sic
vladutu
Postat: Thursday, March 5, 2009 4:38 PM

Nivel: Membru

Intrat: 7/18/2007
Postari: 34
Locatia: Bucuresti
vladut e inebunit dupa thomas si pingu computerlove
celena
Postat: Monday, March 9, 2009 10:48 AM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 2/8/2008
Postari: 240
Locatia: Bucuresti
Ioanei ii place foarte mult Thomas, n-am scapat de ea in magazin pina nu i-am luat un DVD cu Thomas. Mai nou se uita la niste papusele (gen Muppets) la emisiunea Sesame pe Minimax - foarte educativa pt. varsta ei. A, sa nu uit si de puiutzul Kyoro Chan de la ora 8, Scooby Doo (DVD-uri traduse) si nu in ultimul rand cele 3 parti Shrek, Epoca de Gheata, desenele cu Fi-Fi si bondarel
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed