deni

Profil: deni
Despre
Utilizator: deni
Nivel: Membru
Nume real:
Locatia Galati
Ocupatie:
Interese:
Sex: nu e disponibil
Statistici
A intrat: Saturday, September 9, 2006
Ultima vizita: Friday, August 12, 2011 1:52 PM
Numarul de postari: 27
[0.00% din toate postarile / 0.01 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Copilul Mowgli
Postat: Thursday, June 26, 2008 5:46 PM
Am dori sa participam si noicool

Subiect: Prima mea poza
Postat: Thursday, January 4, 2007 5:06 PM
Super concurs, felicitari pentru idee Oana Nicole, sper sa ne primiti si pe noi!cool
In imagine este fetita mea Denisa la cateva ore de la nastere.

Subiect: La cat timp dupa nastere s-a instalat lactatia?
Postat: Tuesday, November 21, 2006 4:22 PM
La mine s-a instalat destul de tarziu, cam la trei zile de la nastere, o posibila cauza fiind faptul ca mi s-a indus travaliul in mod artificial si sarcina era peste termen.

Subiect: Cum se impaca SAREA cu SARCINA?
Postat: Tuesday, November 7, 2006 2:01 PM
Incerc sa evit sarea mai ales ca am avut perioade in care o foloseam in exces. Pe perioada sarcinii m-am abtinut sa mananc sarat si am reusit de dragul bebitei si am evitat o multime de neplaceri. In concluzie se poate manca si nesarat, este un beneficiu pentru sanatate.

Subiect: Trauma produsa de incest
Postat: Tuesday, October 10, 2006 3:24 PM
Cunosc o astfel de persoana care a suferit un abuz grav in copilarie, iar efectele sunt intr-adevar devastatoare. Pur si simplu traieste parca intr-o realitate paralela din care nu se poate desprinde se detaseaza de cei din jur, chiar daca noi vrem sa o inconjuram cu iubire si intelegere. Pedepsele prevazute de lege pentru astfel de agresori care distrug vieti nu sunt suficient de dure.

Subiect: Bebelusi 0 - 1 an pe forum
Postat: Sunday, September 10, 2006 10:20 AM
Sper sa ne primiti si pe noi! Bebelusa mea Denisa s-a nascut pe 11 martie 2006. pupici