De ce ati ales user-ul pe care-l aveti?

Options De ce ati ales user-ul pe care-l aveti?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
koko2008
Postat: Friday, April 29, 2011 1:10 PM

Nivel: Senior

Intrat: 1/11/2009
Postari: 5442
Locatia: romania
CatalinaMaria wrote:
CatalinaMaria ... cele mai dragi fiinte pentru mine ... Catalina - fetita mea si Maria - mama mea ... si intamplator si soacra mea .

Deci si soacra ti-e draga sic computerlove
CatalinaMaria
Postat: Friday, April 29, 2011 3:29 PM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 5/24/2010
Postari: 274
Locatia: Romania
koko2008 wrote:
Deci si soacra ti-e draga sic computerlove

Da, pentru ca este un om deosebit, cum nu cred ca se va naste curand. E foarte sufletista ... vrea sa ajute pe toata lumea, chiar pe cei care in trecut i-au gresit grav (asta pe noi ne enerveaza pentru ca de obicei pe cine nu lasi sa moara nu te lasa sa traiesti ras ), are o vointa dusa la extrem ... De exemplu desi e foarte, foarte bolnava, cand se trezeste dimineata nu intreaba ce e de mancare, intreaba mai intai ce e de munca. hearts Toate astea si multe alte calitati pe care le are acopera micile defecte pentru care uneori as strange-o de gat. ras. Din pacate la cat este de bolnava acum ea este copilul nostru, alaturi de Catalina, de care trebuie sa avem mare grija.
koko2008
Postat: Friday, April 29, 2011 3:58 PM

Intrat: 1/11/2009
Postari: 5442
Locatia: romania
CatalinaMaria wrote:

Da, pentru ca este un om deosebit, cum nu cred ca se va naste curand. E foarte sufletista ... vrea sa ajute pe toata lumea, chiar pe cei care in trecut i-au gresit grav (asta pe noi ne enerveaza pentru ca de obicei pe cine nu lasi sa moara nu te lasa sa traiesti ras ), are o vointa dusa la extrem ... De exemplu desi e foarte, foarte bolnava, cand se trezeste dimineata nu intreaba ce e de mancare, intreaba mai intai ce e de munca. hearts Toate astea si multe alte calitati pe care le are acopera micile defecte pentru care uneori as strange-o de gat. ras. Din pacate la cat este de bolnava acum ea este copilul nostru, alaturi de Catalina, de care trebuie sa avem mare grija.

computerlove
noelia
Postat: Thursday, May 5, 2011 10:40 PM

Nivel: Membru

Intrat: 4/16/2009
Postari: 60
Locatia: SPANIA
eu m-am inscris sub numele de ,,noelia,, fiindca imi place mult acest nume...adica imi placea mai mult cand m-am inscris...in 2007 cand am ajuns in Spania , am auzit foarte mult pe aici acest nume, si chiar imi ziceam ca daca voi avea vreodata o fetita se va numi asa....oriunde ma inregistram imi puneam acest nick,,,, insa acum mi-ar place sa fiu sub alta denumire, dar bine e si asa.ras va pup pe toate si ma bucur mult ca am regasit acest forum.grup
mamibogdan
Postat: Friday, May 6, 2011 8:45 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 5/6/2011
Postari: 3280
Locatia: MM
Bine v-am gasit ! Numele meu e Alina, dar toate combinatiile incercate erau deja utilizate, asa ca am adaugat la calitatea de mama si numele fiului meu, Bogdan
Victory
miridia
Postat: Monday, June 13, 2011 11:16 AM

Nivel: Ambasador

Intrat: 10/24/2010
Postari: 753
Locatia: Bucuresti
Buna ,sunt Mirela iar miridia ...este prescurtarea miri de la Mirela si dia de la Diana ,fetita mea .
Imi e foarte drag acest forum ,ma simt tare bine aici si ma bucur ca v-am gasit pupici
georgyana
Postat: Monday, June 13, 2011 1:45 PM

Intrat: 12/9/2009
Postari: 4771
Locatia: constanta
Buna eu m-am inregistrat cu acest nik pt ca imi reprezinta prenumele si a fost disponibil aici ..bounce
gabyta
Postat: Monday, June 13, 2011 3:45 PM

Intrat: 1/20/2011
Postari: 3242
Locatia: spania (Ro -Sebes AB)
desii ma numesc Gabriela toata lumea imi spune Gabi,doar bunica mea ( draga si scumpa ca doar ea mi-a mai ramas dintre bunicihearts ) imi spune Gabitzo,,,de aici Gabyta.
aurishta
Postat: Monday, June 13, 2011 7:15 PM

Intrat: 3/2/2011
Postari: 5531
Locatia: Bucuresti
Aurishta este un diminutiv de la Aura pe care il foloseste doar preaiubitul meu frate, Razvan.
babydelicios
Postat: Tuesday, June 14, 2011 12:51 PM

Nivel: Membru

Intrat: 6/13/2011
Postari: 94
In general nick-ul mi-l aleg dupa cum imi tuna...hohot dar acum asa am simtit ca trebuie sa fie...am o dulceata creatza si pupacioasa....delicioasa...imi vine sa-i mananc gurita aia roz ......toti gandim la fel despre copiii nostri....iloveyou
alina80
Postat: Tuesday, August 9, 2011 2:03 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
numele meu :)
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed