Cum v-ati descrie copilul / copiii?

Options Cum v-ati descrie copilul / copiii?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
koko2008
Postat: Friday, April 17, 2009 8:04 AM

Nivel: Senior

Intrat: 1/11/2009
Postari: 5441
Locatia: romania
Evelina e o combinatie intre mine si Ionut.E nervoasa cateodata, inteligenta,ambitioasa ,incapatanata , cu o memorie foarte buna(tine minte lucruri pe care eu le uit si mi mai atrage atentia)ca Ionut.Mai e aiurita,vesela,zambitoare,jucausa,copilaroasa,prietenoasa,zapacita ca mine.Pentru mine e perfecta.E exact ce mi am dorit.coeur coeur coeur coeur coeur coeur coeur coeur coeur coeur coeur coeur coeur coeur coeur coeur coeur coeur coeur coeur coeur coeur coeur coeur coeur coeur coeur coeur coeur coeur coeur coeur coeur coeur coeur coeur coeur coeur coeur coeur coeur coeur coeur coeur coeur coeur coeur
chriss
Postat: Thursday, June 4, 2009 9:56 AM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
SErgiu este cel mai de pret dar al lui Dumnezeu pentru noi, e acea minune care ne umple viata intr-un mod miraculos cu zambetul sau.
myha84
Postat: Thursday, June 4, 2009 6:13 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/6/2009
Postari: 2162
Locatia: Baia Mare
coeur Alessia este tot ce mi-am putut dori vreodata, este o fetita foarte isteata,destul de cuminte pt varsta ei, mereu vesela si cu un zambet care nu numai ca ii lumineaza fata rotunda cu ochisorii mari, dar lumineaza intreaga incapere unde se afla.Pt mine mine este copilul perfect!floare3
ioana76
Postat: Thursday, June 4, 2009 7:27 PM
Nivel: Guest

Postari: 5
Pe Rayan l-as descrie asa: dulce, mereu vesel cu un profund simt al umorului, frumos, voce superba, incapatanat, memorie foarte buna ( face legaturi dintre un obiect si o locatie, tine minte detaliile unor evenimente petrecute de mult, tine minte orice detaliu), manipulator ( ma manipuleaza cu succes- doar cand e vorba de culcare, deoarece nu rezist sa nu ma duc sa il culc, sa ne giugiulim, sa ne jucam, si atunci cedez si las activitatea pe care o prestam in acel moment), dragalas, generos, energic, talentat la teatru ( ne imita f bine), nu e suparacios ( si daca rad de el, rade si el cu mine), cateodata timid, cateodata expansiv, o papusa, ce mai, o papusa adoribila, adica viata mea, pentru ca el e tot ce mi-am dorit.
AdrianaC
Postat: Sunday, April 21, 2013 6:56 AM

Nivel: ALBA CA ZAPADA

Postari: 17476
Locatia: Bucuresti
Andrei este foarte istet, cu o personalitate puternica si suparacios.
Alice este cuminte, talentata la desen si romana si pofticioasa la dulciuri ras

Copiii vostri cum sunt? ras
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed