Cum se fac copiii?

Options Cum se fac copiii?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
soare1
Postat: Monday, August 31, 2009 8:26 AM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
ras
Salut sunt Razvan.Sunt nou pe aici .Si am 12 ani.Eu ias zice co pilului meu ca Tata si cu Mama sau iubit si a aparut bebe si nas mai lungi vorba si cu asta basta ias zice .Si copilul intradevar va crede ca asa este.Dar sa il protejati de discuti despre cum se fac copii sa nu stea in preajma celor mari si sa nu vorbeasca cu ei despre cum se fac copii.
Fluturas
Postat: Monday, August 31, 2009 8:34 AM

Nivel: Maestru

Intrat: 11/22/2006
Postari: 9744
Locatia: o casa,care nu este facuta de mana,ci este vesnica
butterfly wrote:

chiar la asta ma gandesc de cateva zile,ca le-am spus ca mami va trebui sa mearga la spital si doctorii il vor scoate pe bebe,dar acum ma gandesc ca dupa nastere ma vor intreba...dar cum l-au scos??

si pana la urma m-a intrebat.inca in spital,dar am scapat foarte usor.:cum l-a scos?"si cu manuta la patura sa imi dea jos sa vada ceva rana sau semn.era cineva in salon,asa ca nu i-am dat voie sa imi ia patura si am evitat intrebarea.pe urma nu mai era curios
soare1
Postat: Monday, August 31, 2009 9:16 AM

copilul nu trebuie sa afle secretele vieti de mic cine iar zice adevarul sigur ar fi drogat la minte angry .si nu trebuie sa raspunzi la intrebari care nu are voie sa le stie.
Alina
Postat: Monday, August 31, 2009 10:43 AM

Nivel: SAFIR

Intrat: 3/27/2006
Postari: 18834
Uite care-i treaba, Razvan.
1. Acesta este un forum pentru mamici, nu stiu cat de interesante sunt informatiile pentru tine;
2. La varsta pe care o afisezi (12 ani) ai studiat suficient de mult limba romana incat sa poti scrie corect gramatical, lucru pe care nu-l faci;
3. limbajul pe care il folosesti lasa mult de dorit.
soare1
Postat: Monday, August 31, 2009 10:57 AM

upssssssssssssssssss sryyyyyyyyyysorry sorry sorry bye bhye
danab
Postat: Tuesday, September 1, 2009 9:40 AM

Nivel: Senior

Intrat: 3/13/2006
Postari: 5519
Locatia: Iasington
ras

Miru si-a rezolvat singura problema asta, dupa cateva discutii : Doamne-Doamne pune bebe in burtica, bebe creste mare acolo, mami merge la spital si doamna doctor o ajuta pe mami sa-l impinga pe bebe sa iasa prin buric. Trebuie sa o ajute sa impinga pentru ca buricul e mic. Gata.chitara
Sa nu uit - prin buric Miru vorbeste cu bebe si, daca se chinuie mult il si vede ras
Kiki
Postat: Tuesday, September 1, 2009 9:41 AM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 36607
Locatia: In casuta cu pitici
danab wrote:
ras

Miru si-a rezolvat singura problema asta, dupa cateva discutii : Doamne-Doamne pune bebe in burtica, bebe creste mare acolo, mami merge la spital si doamna doctor o ajuta pe mami sa-l impinga pe bebe sa iasa prin buric. Trebuie sa o ajute sa impinga pentru ca buricul e mic. Gata.chitara

Hi, hi, ce scumpa e! hearts

soare1 wrote:
ras
Salut sunt Razvan.Sunt nou pe aici .Si am 12 ani.Eu ias zice co pilului meu ca Tata si cu Mama sau iubit si a aparut bebe si nas mai lungi vorba si cu asta basta ias zice .Si copilul intradevar va crede ca asa este.Dar sa il protejati de discuti despre cum se fac copii sa nu stea in preajma celor mari si sa nu vorbeasca cu ei despre cum se fac copii.

Eu lui fi-miu i-as da doua dupa ceafa daca la 12 ani in loc sa fie preocupat sa invete limba romana ar sta sa cerceteze cum apar copiii. rambo
mama Alessiei
Postat: Tuesday, September 1, 2009 9:49 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 1/16/2009
Postari: 1578
Locatia: sus pe deal
danab wrote:
ras prin buric Miru vorbeste cu bebe si, daca se chinuie mult il si vede ras

hohot hohot hohot hohot hohot

bulibuli
Postat: Tuesday, September 1, 2009 3:07 PM

Nivel: Maestru

Intrat: 3/17/2008
Postari: 9649
danab wrote:
ras

Sa nu uit - prin buric Miru vorbeste cu bebe si, daca se chinuie mult il si vede ras

E mortala printesa ta, mi-o si imaginez cum explica ea... si ca sa fie totul perfect.. nici nu mai e nevoie de ecograf, se uita Miru prin buric si iti spune ce face bebe sic hohot
bereea
Postat: Thursday, September 3, 2009 1:38 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22725
OARE BAIATUL ASTA DE 12 ANI N-AR TREBUI BANAT?
Alina
Postat: Thursday, September 3, 2009 1:42 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 3/27/2006
Postari: 18834
bereea wrote:
OARE BAIATUL ASTA DE 12 ANI N-AR TREBUI BANAT?

Razvan, ti-am atras atentia o data. Nu a fost suficient. Du-te, copile, pe site-uri pentru varsta ta. closedtopic closedtopic
Ana
Postat: Thursday, September 3, 2009 1:46 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
danab wrote:
ras

Ce tare e !!!!Bravo Mirunica asa sa te rogi tot timpul!!!!newclap newclap
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed