Cum organizam petrecerile de ziua copiilor?

Options Cum organizam petrecerile de ziua copiilor?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
delfinasa
Postat: Tuesday, July 4, 2006 5:13 AM

Nivel: Senior

Intrat: 2/13/2006
Postari: 6852
Locatia: pe-aici
Mai avem putin si sarbatorim si noi primul anisor de viata si as vrea sa fac o petrecere mai deosebita si sunt in cautare de idei...mi-ar place sa-i fac acasa (ca am spatiu destul) o petrecere cu tema, gen Barbie sau Alba-ca-zapada ori Cenusareasa sau chiar cu delfinasi ras sau fluturasi, sa-i fac un banner cu numele si varsta de 1 anisor si urarea de La multi ani! , sa cumpar coronite pentru fetite si coifuri pentru baietei, baloane cu heliu cu tema aleasa, farfurii, fete de masa, pahare, servetele, toate de unica folosinta cu aceasta tema, sa atarn ghirlande de hartie creponata in culori de roz, alb, rosu0, sa-i fac sau comand un tort deosebit pentru copiii in forma de printesa sau ceva in ton cu tema aleasa si sa pregatesc si cate o mica atentie pentru copilasi ca asa se face pe-aici chiar daca nu sunt ei sarbatoritii...nu avem noi prea multi prieteni cu copilasi, dar cred ca le-ar place si parintilor si se vor simti bine...voi cum ati vrea sa organizati ziua bebelasilor vostrii?
kali
Postat: Tuesday, July 4, 2006 8:33 AM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 5/27/2006
Postari: 14340
La noi e mai dificil pentru ca ziua Alexiei este de Craciun, iar lumea merge pe la rude, nu la petreceri cu copiii. Asadar, cred ca o vom sarbatori inainte de Revelion cu vreo 2-3 zile. Fiind iarna probabil ca voi inchiria un spatiu de joaca pentru copii - sau cum s-o chema... stiti despre ce vorbesc...- unde sunt jucarii multe, deci nu mai trebuie sa mai aduc eu.
Cred ca voi face niste invitatii dragute, voi aduce un clown, baloane inscriptionate cu numele si data ei de nastere, o mica atentie pentru fiecare copil (am fost la o petrecere unde au primit niste antenute fosforescente super haioase si mi-a placut ideea), tort cu artificii, borcanele cu papica pentru cei foarte mici, sucuri naturale... si ma mai gandesc, poate ma inspir si de la voi.
Banner si ghirlande voi pune acasa.
In schimb, daca ar fi vara, as face petrecere cu piscinute pentru cei mici, multe animalute gonflabile si bilute care plutesc (apropo' de delfinasiras), tobogan, inghetata, mici zmei (oare asta e puralul?oare) colorati, groapa cu nisip...
papusa
Postat: Sunday, August 13, 2006 7:07 PM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 7/13/2006
Postari: 422
Locatia: iasi
Deci peste o saptamanba va fi ziua Karinei,abia astept sa vad poze .
lori16ro
Postat: Sunday, August 13, 2006 8:19 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 3/25/2006
Postari: 994
Locatia: iasi
pai fetelor asteptam poze de la asemenea zile super....
recunosc ca la mine au fost mult mai simple ( tort copii care se zbintuie pe muzica sau o masa mare cu toate rudele si cadouri)dar asta nu inseamna ca n-ar fi incintate de asa ceva.......succes si asteptam poze
AdrianaC
Postat: Sunday, July 20, 2008 6:21 AM

Nivel: ALBA CA ZAPADA

Intrat: 2/12/2006
Postari: 17760
Locatia: Bucuresti
Eu la capitolul organizare aniversari / petreceri stau foarte prost.

Intotdeauna raman pe ultima suta de metri cu pregatirile / cumparaturile.

Norocul insa mi-a suras pana acum si am reusit chiar si asa sa organizez de fiecare data ceva frumos si deosebit.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed