Cum ati dori sa fiti tratate la dentist?

Options Cum ati dori sa fiti tratate la dentist?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
DDS Alina
Postat: Monday, January 9, 2012 2:41 AM

Nivel: Membru

Intrat: 1/9/2012
Postari: 1
buna fetelor !
Am si eu o intrebare - cum ati dori sa fiti tratate la dentist in cazul unei igienizari dentare facute profesionist si cu mare atentie - cam 30min? sunteti de acord sa mergeti de 2 ori pe an daca primiti la 6 luni un SMS care sa va reaminteasca acest lucru? Cam se suma ati fi dispuse sa cheltuiti pentru aceasta manopera?
Ma bazez pe comentariile voastre sincere - acestea imi sunt necesare pentru prezentarea unui proiect..
Salutari tuturor
alimami
Postat: Monday, January 9, 2012 12:35 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 11/2/2009
Postari: 1847
Locatia: Romanica
DDS Alina wrote:
buna fetelor !
Am si eu o intrebare - cum ati dori sa fiti tratate la dentist in cazul unei igienizari dentare facute profesionist si cu mare atentie - cam 30min? sunteti de acord sa mergeti de 2 ori pe an daca primiti la 6 luni un SMS care sa va reaminteasca acest lucru? Cam se suma ati fi dispuse sa cheltuiti pentru aceasta manopera?
Ma bazez pe comentariile voastre sincere - acestea imi sunt necesare pentru prezentarea unui proiect..
Salutari tuturor

Poate ar trebui sa explicati mai intai ce e aceea "igienizare dentara facuta profesionist 30min", sa se stie clar pe ce se dau nishte bani..si apoi eu inca nu-mi dau seama care e treaba cu SMS-ul (adica e obligatoriu sa mergi pt ca ai primit sms-ul?sau se face de la inceput ceva intelegere referitor la igienizare si modalitate de instiintare si plata).Poate o clarificare nu ar strica pt a ne da seama ce anume doriti.
Eu cand am vazut numele topicului am crezut ca vreti sa stiti cu totul altceva. Toata lumea isi doreste cred sa fie tratata prompt si corect, sa nu stea pe la cozi, sa nu faca hepatita de la lucrusoare nedezinfectate, sa i se scoata maseaua gresita. Toti ne dorim tratamente eficiente si pe cat posibil ieftine.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed