Cum se impaca SAREA cu SARCINA?

Options Cum se impaca SAREA cu SARCINA?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
ana-gabriela
Postat: Tuesday, August 18, 2009 5:00 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
nono nono si eu sunt prietena cu sarea si ea ii dusman cu mine cami face niste picioare de nerecunoscutsunt niste pernute umflate care merge prin casa.binenteles medicul meu intotdeauna mia spus fara sare tot timpul imi spune dar daca nu mananc cu sare mai bn nu mananc
noelia
Postat: Tuesday, December 22, 2009 8:12 AM

Nivel: Membru

Intrat: 4/16/2009
Postari: 60
Locatia: SPANIA
problema asta o am si eu...imi place sarat, si mai ales condimentat la greu, de preferat vegetalove sorry1
mihaellas
Postat: Tuesday, November 8, 2011 8:54 AM

Nivel: Ambasador

Intrat: 2/13/2009
Postari: 806
Locatia: romania
offf! eu de 5 zile ma umflu ca un balon...fara sa consum sare! nu mananc sarat deloc, adica daca pun ceva condiment, in rest prepar mancarea cu condimente verzi, legume, frunze uscate sau congelate. dar ma umflu...deja nu mai pot sa imi scot verigheta de pe deget....uff
alimami
Postat: Tuesday, November 8, 2011 8:57 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 11/2/2009
Postari: 1847
Locatia: Romanica
mihaellas wrote:
offf! eu de 5 zile ma umflu ca un balon...fara sa consum sare! nu mananc sarat deloc, adica daca pun ceva condiment, in rest prepar mancarea cu condimente verzi, legume, frunze uscate sau congelate. dar ma umflu...deja nu mai pot sa imi scot verigheta de pe deget....uff

Nasti imediat si revii la normal.Parerea mea e ca nu conteaza asa mult daca mananci cu sau fara sare,tot te umflii in ultima luna de sarcina cel putin.Cat priveste sarea utilizata rational si cand nu sunt probleme medicale, nu o consider un pericol.
mihaellas
Postat: Wednesday, November 9, 2011 7:43 AM

Nivel: Ambasador

Intrat: 2/13/2009
Postari: 806
Locatia: romania
cred ca ai dreptate! oricum, mai am cateva zile si imi vad minunea! si scap si de picioare umflate!
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed