creme antirid

Options creme antirid
Subiectul anterior · Subiectul urmator
cristiseo
Postat: Sunday, February 16, 2014 7:17 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
delfinasa wrote:
A folosit cineva creme Roc, Olay total effect sau regenerist, Hydroderm, Neutrogena healthy skin? De Eucerin, ca tot l-ati pomenit, ce stiti? Are creme pentru toate tipurile de ten? Am vazut si aici prin toate farmaciile, dar nu am folosit si nu am auzit pe cineva sa foloseasca. Zona ochilor imi e atacata de cateva lines si trebuie sa iau masuri. Care-i diferenta dintre crema si ser anti-rid? Care-i mai indicata la aparitia primelor riduri?

Eu am gasit creme antirid care stimuleaza regenerarea celulelor au la baza factori de crestere care provin din celule stem.
cristiseo
Postat: Friday, February 21, 2014 3:36 PM

Nivel: Membru

Intrat: 2/21/2014
Postari: 1
Locatia: Baia Mare
oanalaurisa wrote:

In primul rand, sa te intreb: vrei sa mergi pe cosmetice obisnuite, cum sunt L'oreal sau Garnier?
Sau vrei dermatocosmetice care sunt mai grozave?

Uite,o crema buna pentru varsta peste 25 de ani,este de la VICHY ,crema MYOKINE de fata si este si de ochi.
Asta zic eu ca ar fi cea mai buna alegere.

ras

Eu folosesc o gata noua de produse cosmetice de la Jeunesse si sunt foarte bune. Ati auzit de aceste produse? Pentru mai multe informatii accesati acest link: mesaj editat de moderator
CrVlad
Postat: Monday, July 11, 2016 3:35 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Mie imi plac cremele antirid de la Teosyal. Dar, trebuie sa mentionez ca intai am avut o interventie cu acid hialuronic in zona ochilor (laba gastii) si in zona peribucala, caci acolo aveam riduri foarte pronuntate. Si acum tot ce fac este sa intretin procedura cu niste creme de la ei. Imi place super mult efectul si calitatea este exact cea garantata prin certificatul de frumusete. Am avut ceva emotii inainte sa incerc acidul hialuronic, dar aruncasem mult prea multi bani pe creme miraculoase, care la finalul zilei nu aveau niciun efect. Eu va recomand din toata inima Teosyal Rha, este o minune! DistanceKiss
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed