Creatiile mele-MARIVIC

Options Creatiile mele-MARIVIC
Subiectul anterior · Subiectul urmator
endy
Postat: Sunday, June 15, 2014 4:24 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 6/8/2010
Postari: 2512
Locatia: tara mea orasul meu de munte
Bun sfat !Bravoo Cheek Kiss
shirel
Postat: Sunday, June 15, 2014 10:11 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11705
Locatia: israel
Mari,iubita succes eu cred in tine si in dragostea cu care le faci pe toate,asta este doar un inceput nu stiu cum va fi in Romania aici de exemplu toate lucruile tale s-ar purta mult pe la festivalele de dance.Inca un mic sfat alaturi de cele spuse de Mihaela mai sus ,cand iti fotografiezi produsele incearca sa o faci nu pe un fundal care este si el inflorat deci nu covertura inflorata ,incearca mai bine un cadru de o singura nuantza ca tricourile sa iasa in evidentza esti artist realizeaza o poveste alaturi de fiecare tricou sau rochitza ceva care sa atraga .De exemplu alaturi de margarete adauga o vaza cu margarete adevarate ceva de genul acesta .Te pup si succes ...deabia astept sa aud impresie de la prima iesire de la Festival.Cheek Kiss computerlove
marivic
Postat: Monday, June 16, 2014 8:19 PM

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13294
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
Mihaela,Cheek Kiss multumesc mult pt sfaturi....Din pacate am citit astazi uff dar am notatcomputerlove
Shirel,....ok...notat...multumesc muuuultCheek Kiss computerlove
marivic
Postat: Tuesday, June 17, 2014 8:37 PM

Un prim pas l-am facut prin prezentarea la acest Festival...yes
Al doilea pas,...mi-am creat propria pagina,...si tin sa va spun ca mi-am facut-o singura,de aceea tare-s mandra sic pe o retea de socializare yes
Urmatorul pas.....comandarea cartilor de vizita care sa insoteasca produsele yes
Sunt atat de fericita dance yes dance
t-mihaela
Postat: Tuesday, June 17, 2014 10:15 PM

Nivel: Senior

Intrat: 6/20/2008
Postari: 5124
Felicitari si mult succes.angel
marivic
Postat: Tuesday, June 17, 2014 10:26 PM

Multumesc din suflet,MihaelaCheek Kiss SimplyLove
marivic
Postat: Wednesday, June 18, 2014 7:11 PM

Iata o centralizare a lor:
70 lucrate,din care pana acum,30 vandute si 9 lucrate pt mine si ai mei copii....
Un scor destul de bun pt o incepatoare,pot spune.....yes yes yes
shirel
Postat: Thursday, June 19, 2014 12:43 AM

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11705
Locatia: israel
Daaaa si succes in continuare!!Cheek Kiss
t-mihaela
Postat: Thursday, June 19, 2014 5:34 AM

marivic wrote:
Iata o centralizare a lor:
70 lucrate,din care pana acum,30 vandute si 9 lucrate pt mine si ai mei copii....
Un scor destul de bun pt o incepatoare,pot spune.....yes yes yes

Ohoo, scor bun nu gluma.alcool Succes in continuareSimplyLove E bine cand vezi si roade dupa eforttopai
Eu una iti multumesc de idee , am folosit-o sa o bag pe Darya in hobbysa ii dau ocupatie in vacanta .Arti a venit cu ideea de tricou" I ♡ my teacher"Daca nu te superi pun doua poze aici pe topicul tau si promit ca le scot apoiBlushing Cu ocazia asta am aflat ca pictura nu e chiar preferata mea , mai usor as invarti un pulover pe andrele Andrele insa Kaze e tot o artahohot , meticulos si cu patos...el a bibilit la copacalcool
bereea
Postat: Thursday, June 19, 2014 9:17 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22484
Felicitari, Mioara, si la cat mai multe tricouri vandute. Tricourile nu sunt punctul meu forte, sotul meu are alergie la ele, adica nu-i place sa ma vada imbracata in tricou.

Mihaela, simpatice newclap
marivic
Postat: Thursday, June 19, 2014 2:36 PM

Foarte simpatice si frumoase avand in vedere ca sunt lucrate de ei....Bravoooo!Bravoo coeur iloveyou
PS.Am citit cu mai multa atentie si am vazut ca ai scris ca de fapt Kaze a pictat copacul....Daaaa,meticulos si superb Bravoo
Berre,multumesc din suflet coeur
t-mihaela
Postat: Thursday, June 19, 2014 7:04 PM

Eu port numai tricouri,absolut,as fi clientul perfect .In fiecare vara imi cumpar exact tricourile de anul trecut ca pozele mele desi anii trec sunt toate la fel...eu trec ,tricoul ramaneBig Laugh
marivic
Postat: Thursday, June 19, 2014 7:10 PM

Ce zapacita esti hohot hohot iloveyou coeur
marivic
Postat: Sunday, August 3, 2014 8:20 PM

Dupa o pauza cam lunga m-am reapucat de pictat....Iata ultimile doua tricouri lucrate,pentru o mamica si fiul ei,care au vrut tricouri cu bufnite ras
Acesta este pentru baiat,avand in vedere ca sunt 3 frati,el fiind cel mai mare si alte doua fete gemene ras

Iar acesta este pt mama
oanamaria
Postat: Sunday, August 3, 2014 8:25 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20812
Locatia: Pitesti
Ce dragute sunt !Felicitari Mari si hobbyul asta ar trebui s ate tina departe de depresie sau de starile aiurea .Pe mine crosetatul ma scoate din toate starile .Eu port doar in vacanta tricouri ,am 2-3 ca nu sunt fan ,dar imi place sa vad la altcineva .
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed