Copiem?

Options Copiem?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
taki
Postat: Sunday, April 15, 2007 8:19 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 2/13/2006
Postari: 13501
Locatia: Printre voi!

Care e cea mai buna metoda de a copia? si ce atitudine trebuie sa iei cand din pacate esti prins ??? oare
AdrianaC
Postat: Sunday, April 15, 2007 8:53 AM

Nivel: ALBA CA ZAPADA

Intrat: 2/12/2006
Postari: 17387
Locatia: Bucuresti
Eu am copiat o singura data si m-am lecuit. Eram antitalent la copiat. hohot
Alina
Postat: Sunday, April 15, 2007 12:53 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 3/27/2006
Postari: 18834
taki wrote:
ce atitudine trebuie sa iei cand din pacate esti prins ??? oare

Cred ca singura atitudine e sa te obisnuiesti cu ideea ca vei lua unu. hohot hohot hohot

Cea mai sigura metoda e sa te lase profesorul sa copiezi.
Vesna
Postat: Sunday, April 15, 2007 2:43 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/27/2006
Postari: 1307
Locatia: Bucuresti
Alina wrote:

Corect! Profesorul vede intotdeauna cand elevul copiaza, doar ca uneori se face ca nu vede.
TatyKS
Postat: Sunday, April 15, 2007 3:26 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 3/1/2006
Postari: 7513
Locatia: Ro
Alina wrote:

Cred ca singura atitudine e sa te obisnuiesti cu ideea ca vei lua unu. hohot hohot hohot

Cam asa ceva ... intotdeauna profesorul vede cand elevul copiaza sic
Si eu am fost antitalent la copiat, mai ales ca tremuram din toate artuculatiile si m-am lasat de incercarile asteapupici Mai bine invatam decat sa pierd timpul cu facutul copiutelor si sa le dau altora ca imi era frica sa le folosescsic
ira_tgr
Postat: Sunday, April 15, 2007 3:56 PM

Intrat: 11/2/2007
Postari: 2320
Locatia: RO
Alina wrote:

o fi asta cea mai sigura, dar nu e o singura...
aveam o colega de banca la liceu, eram cele mai bune la copiat din clasa, si daca era sa copiem - copiam pana si la profesori la care nu se putea copia....
aveam o diriga severa rau, nici nu miscai in fata ei, ei na, de nu am copiat intr-o fericire mai ales la ea, si nu oricand - la teze... cel mai bine se copiaza la profesori severi, caci speriindu-te k iei unu, sunt siguri k nimeni nici nu va incerca s-o faca....
vai da cate metode sunt, daca ma apuc sa le insir - nu cred k imi ajunge loc....

cat despre atitudinea pe care s-o iei cand esti prins?
nu stiu, am avut noroc sa nu fiu prinsa niciodata....yes
Fluturas
Postat: Sunday, April 15, 2007 4:53 PM

Nivel: Maestru

Intrat: 11/22/2006
Postari: 9744
Locatia: o casa,care nu este facuta de mana,ci este vesnica
aici,am fost si eu o talentata.copiam la greu,la extemporale,la teze si chiar si la examene.eu nu cred ca profesorul te vede de fiecare data si nu iti spune nimic.ei,sunt si exceptii cand esti vazut si nu ti se spune nimic.metode?sunt f multe.in generala imi placea faza cu fituica in penar pana am fost "parata"de o colega ca dupa aceea nu a mai mers.la o teza mi-am uitat fituica in caiet si a gasit-o profa,norocul meu a fost ca stiam tot ce era scris acolo si am gasit"scuze" ca din greseala a ajuns acolo.prinsa?niciodata nu am fost,deci nu stiu cum e cu nota 1 in catalog.

cateodata mi-e dor de acea perioada
gabyy
Postat: Sunday, April 15, 2007 5:06 PM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 3/23/2007
Postari: 231
Locatia: bucuresti
si eu copiam pe rupte la toate materiile la care se putea copia.lucrari,teze chiar si la examen am copiat..ma saturasem sa fac copiute sau fituici si copiam direct din caiet sau carte.la examen la fel,din carte.de 2 ori ma avut ghinion sa ma prinda la materii diferite si m-am simtit prost doar in fata profesorului k elevii copiau si eihohot ...si tot am copiat.nu m-am putut lasaras aveam in sange defectul asta...pana si mama imi spunea cum copia ea pe vremea eihohot
gabyy
Postat: Sunday, April 15, 2007 5:08 PM

Nivel: Grupa mica

Postari: 231
Locatia: bucuresti
ATITUDINE?-te simti prost si-ti trece pana la urmatoarea orasic
Roxanel
Postat: Sunday, April 15, 2007 5:24 PM

Intrat: 3/13/2006
Postari: 2691
Locatia: Cararea Dragostei nr. 3
Si eu am copiat la materiile care nu imi placeau si mi-mi intrau in minte orice as fi facut ...sic
Cristy
Postat: Sunday, April 15, 2007 5:57 PM

Nivel: Senior

Intrat: 1/8/2007
Postari: 6843
Locatia: Israel
Vesna wrote:

Corect! Profesorul vede intotdeauna cand elevul copiaza, doar ca uneori se face ca nu vede.

ras ras ras ras

Nu, nu intotdeuna......Am copiat de am rupt in liceu... mai ales inainte de Bac... si mai ales la materiile alea.....puker cel putin alea care nu le aveam la examene...cool
Apropo, detin si brevet pentru metoda de copiere a celui mai crunt profesor din liceu, cel pe care nimeni nu a reusit sa-l copieze....firstprize firstprize

flowers flowers flowers flowers
taki
Postat: Monday, April 16, 2007 5:21 PM

Intrat: 2/13/2006
Postari: 13501
Locatia: Printre voi!
Ultima data am copiat in Facultate, cu hands free. ras
Lilly of the valley
Postat: Monday, April 16, 2007 7:10 PM

Postari: 12042
AdrianaC wrote:
Eu am copiat o singura data si m-am lecuit. Eram antitalent la copiat. hohot

eram in liceu, in clasa aX a si dadeam extemporal la chimie organica, copiam o problema ca nu ma multumeam cu media 6, m-a prins profa si m-a lasat corigenta pe vara. mi-a prins bine. mi-a prins bine ca de frica am invatat atat de bine chimia ca am dat si bacul la chimie si am luat 10. dar din pacate nu mai stiu nimic, ceea ce nu inveti din placere se uita repede.
Cristy
Postat: Monday, April 16, 2007 7:27 PM

Intrat: 1/8/2007
Postari: 6843
Locatia: Israel
mariuta wrote:
ceea ce nu inveti din placere se uita repede.

Aiua.... subscriu

flowers flowers flowers flowers
Cris-DL
Postat: Tuesday, April 17, 2007 12:11 PM

Intrat: 10/4/2006
Postari: 6845
Locatia: over the rainbow
gabyy wrote:
ATITUDINE?-te simti prost si-ti trece pana la urmatoarea orasic

hohot hohot alcool

Eu nu am copiat nici in scoala nici in liceu, dar .....am copiat in facultate ras acum la batranetze alcool Si am copiat pt ca ne mai si lasau profii, statea frumos la catedra, iar noi copiam.

Daca se plimbau prin sala, eram moarta nu mai puteam sa scot nimik, chiar am incercat o data sa scot copiutza in timp ce profu se plimba prin clasa si de emotie si dardaiala a mainii, mi-a cazut pe jos pale a luat-o colega mea, ca eu nu ma mai puteam misca, tremuram toata si ma mai si inrosisem la fatza scratch uhhhhh pale
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed