Clubul mamicilor singure

Options Clubul mamicilor singure
Subiectul anterior · Subiectul urmator
AdrianaC
Postat: Saturday, May 12, 2007 9:58 PM

Nivel: ALBA CA ZAPADA

Intrat: 2/12/2006
Postari: 17764
Locatia: Bucuresti
Cine se inscrie in clubul mamicilor singure, sa ne spuna data nasterii copiilor si numele lor.

Aici veti gasi si alte mamici singure si veti putea impartasi experiente si cunostinte.

mami de fetita

1. Taki - Sasha Rodica - 27.03.2006
2. mihac28 - Andrei - 14.05.2002
3. oanalaurisa
4. Katy_lumika - Luana si Maya
5. Alimami
6. Andrushka
7. Sorina Vas
8. Denisuk1985

Ultima actualizare: 25.04.2013
taki
Postat: Tuesday, May 15, 2007 7:46 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 2/13/2006
Postari: 13501
Locatia: Printre voi!
Vai, sunt cap de lista! ras

Mamica singura ( in acte inca casatorita ), am o japonica cu numele de Sasha Rodica, nascuta pe 27 martie 2006!
taki
Postat: Monday, December 3, 2007 2:09 PM

Mda...acum sunt oficial a single mom angel !
spezam
Postat: Monday, December 3, 2007 2:22 PM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 11/21/2006
Postari: 243
Locatia: Bucuresti
Alina, trebuie sa te gandesti acum la partea frumoasa a vietii. Esti norocoasa ca il ai pe fratele tau, pe tatal tau, familia ta. Care iti este cu siguranta alaturi si te iubeste!!!
taki
Postat: Monday, December 3, 2007 2:26 PM

spezam wrote:
Alina, trebuie sa te gandesti acum la partea frumoasa a vietii. Esti norocoasa ca il ai pe fratele tau, pe tatal tau, familia ta. Care iti este cu siguranta alaturi si te iubeste!!!

pupici Asa este.
cute_babies_of_mine
Postat: Monday, December 3, 2007 2:28 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 4/4/2006
Postari: 8978
Locatia: Piatra Neamt, Romania
Subscriu la cele spuse de Spezam. Noroc ca ai o familie minunata! Inchipuie-ti cum era daca tatal tau iti spunea ca nu te vrea acasa cu un copil, ca il faci de rusine? Ca s-au mai vazut cazuri...
Si apoi, nu esti singura-singura, ca o ai pe Sasha!angel
taki
Postat: Monday, December 3, 2007 2:31 PM

cute_baby_of_mine wrote:
Subscriu la cele spuse de Spezam. Noroc ca ai o familie minunata! Inchipuie-ti cum era daca tatal tau iti spunea ca nu te vrea acasa cu un copil, ca il faci de rusine? Ca s-au mai vazut cazuri...
Si apoi, nu esti singura-singura, ca o ai pe Sasha!angel

hohot hohot Ma faci sa rad. Ai dreptate, am un tata de milioane care tine loc si de mama.angel love

Nu ma plang fetelor, a fost decizia mea sa divortez si abea astept sa incep a new life.flowers
oanalaurisa
Postat: Monday, December 3, 2007 2:32 PM

Nivel: Senior

Intrat: 1/10/2007
Postari: 5597

Taki,mama m-a crescut singura,dar de la varsta de 7 ani,cand a murit tata.
Nu i-a fost usor,insa din pacate am cam luat pe umeri nelinistile,grijile si problemele ei,fapt care m-a maturizat mai repede decat trebuia.Nu pot sa ma plang ca mi-ar fi lipsit ceva,insa e o povara destul de mare pentru un copil sa tina loc de consilier si sfatuitor al unui parinte singur.
Ea nu s-a mai recasatorit,asa ca eram doar noi doua,la bine si la rau.
O respect si o iubesc pentru ce a facut pentru mine,insa acum la maturitate constientizez ca mi-a furat o parte din copilarie,facandu-ma partasa la tot ce o mama trebuia sa imparta cu tatal,nu cu un copil.
taki
Postat: Monday, December 3, 2007 2:39 PM

oanalaurisa wrote:

Taki,mama m-a crescut singura,dar de la varsta de 7 ani,cand a murit tata.
Nu i-a fost usor,insa din pacate am cam luat pe umeri nelinistile,grijile si problemele ei,fapt care m-a maturizat mai repede decat trebuia.Nu pot sa ma plang ca mi-ar fi lipsit ceva,insa e o povara destul de mare pentru un copil sa tina loc de consilier si sfatuitor al unui parinte singur.
Ea nu s-a mai recasatorit,asa ca eram doar noi doua,la bine si la rau.
O respect si o iubesc pentru ce a facut pentru mine,insa acum la maturitate constientizez ca mi-a furat o parte din copilarie,facandu-ma partasa la tot ce o mama trebuia sa imparta cu tatal,nu cu un copil.

Woaw...

Tata a crescut 2 copii singur. Eu aveam 15 ani si fratele meu 9 ani cand mama a decedat. Eu nu am ce sa-i reprosez acestui parinte, iar cine il cunoaste stie exact despre ce vorbesc. Mi-a lipsit mama, dar nu am putut sa o aduc inapoi ca sa-i cer cateva sfaturi, ajutor sau alte cele. Sper ca Sasha sa aiba o relatie la fel de buna cu tatal ei asa cum o am eu cu tatal meu.

Nu am de gand sa raman singura nu , am o inima mare si trebuie sa o impart si cu altcineva.angel
oanalaurisa
Postat: Monday, December 3, 2007 3:04 PM

taki wrote:

Woaw...

Tata a crescut 2 copii singur. Eu aveam 15 ani si fratele meu 9 ani cand mama a decedat. Eu nu am ce sa-i reprosez acestui parinte, iar cine il cunoaste stie exact despre ce vorbesc. Mi-a lipsit mama, dar nu am putut sa o aduc inapoi ca sa-i cer cateva sfaturi, ajutor sau alte cele. Sper ca Sasha sa aiba o relatie la fel de buna cu tatal ei asa cum o am eu cu tatal meu.

Nu am de gand sa raman singura nu , am o inima mare si trebuie sa o impart si cu altcineva.angel

Nici eu nu pot sa zic ca am ce sa-i reprosez mamei,dar o femeie este intotdeauna mai sensibila si are nevoie de un umar pe care sa-si descarce supararile,doar ca umarul unui copil nu e cel potrivit.

Meriti tot ce-i mai bun!pupici pupici pupici
taki
Postat: Monday, December 3, 2007 3:12 PM

oanalaurisa wrote:

Meriti tot ce-i mai bun!pupici pupici pupici

merci la fel.flowers
oanalaurisa
Postat: Monday, December 3, 2007 3:15 PM

taki wrote:

merci la fel.flowers

pupici pupici pupici
kali
Postat: Monday, December 3, 2007 3:28 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 5/27/2006
Postari: 14340
taki wrote:
Mda...acum sunt oficial a single mom angel !

Sunt convinsa ca nu pentru mult timpdance
Iti doresc sa-ti gasesti cat mai repede sufletul pereche- daca nu v-ati gasit dejafirstprize -.
taki
Postat: Monday, December 3, 2007 3:29 PM

kali wrote:

Sunt convinsa ca nu pentru mult timpdance

Sper sa fie asa.angel
Lilly of the valley
Postat: Monday, December 3, 2007 4:21 PM

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
sa ai parte de tot binele din lume, o viata noua pe masura asteptarilor tale! O ai pe minunata SASHA!pupici
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed