Clubul mamicilor care vor sa slabeasca anul acesta

Options Clubul mamicilor care vor sa slabeasca anul acesta
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Deyu.
Postat: Saturday, June 1, 2013 1:02 PM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 8/19/2012
Postari: 181
Locatia: U.K. si Romania
Wow, fetelor, sunt deja hiptonizata de cata vointa aveti sa slabiti!Bravoo Bravooooo!sarbatoare
Eu n-am mai trecut pe aici de la inceputul lui apr. dar am tot incercat sa slabesc si asa am ajuns de la 64 de kg. la 57 kg. Dar inca continui cu sportul, care e rau de toooottunete Adica imi rapeste din timpul de familie si munca, dar pot sa spun ca meritathumright Bravo, si succes in continuare! Putem sa actualizam listutasic
alexandrabogdan
Postat: Saturday, June 1, 2013 1:13 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 4/17/2008
Postari: 3770
Locatia: arad
bereea wrote:

O parasc eusic : are peste 1,70 cm. si arata perfect.

Taty si tu pare inalta.eEprea mult daca intreb ce inaltime ai?

Alexandra, in doua zile 800 de grame mi se pare chiar foarte mult.Si te intreb si pe tine : tu ce vrei sa mai slabesti?

Eu nu m-am cantarit, nu mi-a stat capul la asta, dar revin saptmana viitoare

Fetele, succescomputerlove

Bere vreau sa ajung la greutatea pe care o aveam mereu .... adica 55 kg. toate cele 3 kg sau pus pe fund si pe pulpe si nu prea imi place. incerc sa merg in jos cu ajutorul dietei date de nutritionist sotului meu care e pe principiul NU combinam proteina+carbohidrat
Deyu.
Postat: Saturday, June 1, 2013 1:37 PM

alexandrabogdan wrote:

toate cele 3 kg sau pus pe fund si pe pulpe si nu prea imi place.

Si la mine tot acolo se pune.sorry1 Mai ales pe pulpe si pe abdomen...Dar le-am cam rezolvat cu sportul.salut
giulia_mamik
Postat: Tuesday, June 4, 2013 12:20 AM

Intrat: 3/22/2010
Postari: 3091
Locatia: bacau
Deci fetelor,m am hotarat de maine tin Dieta Dunkan!Imi place la e ca se mananca orisicand ti e foame!Urasc dietele alea cu ore fixe si doar 3 mese pe zi,gramaje batute in cuie.Adica o persoana de 70 kg va manca tot atat cat una de 50?Nu mi se par ok aceste diete!Dietra Dunkan pare inteligent conceputa si promite rezultate formidabile daca NU SE TRISEAZA,bineinteles!Eu doresc cu ardoare sa pierd 3 kg plus ca pe langa asta vreau sa fac ceva pt aspectul pielei,pt tonifeiere,pt celulita.Cum arat acum,n as putea iesi la plaja,zau va zic.Si vis a vis de kg mele,degeaba toti spun ca arat bine cu haine pe mine,bineteles=))),daca eu nu ma simt bine in pielea mea!
Va tin la curent!
Succes fetelor in lupta cu kg!computerlove
marivic
Postat: Tuesday, June 4, 2013 1:53 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13402
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
Eu m-am ingrasat cat vacaplans plans Am din nou 59 kg.....Nu va spun ca si sotul meu cand a venit acasa acum 2 saptamani avea 97 kg.Ieri cand ne-am cantarit eu aveam 58,800 iar el 100,300kg banghead banghead Am iar niste burti nervi nervi de tot rasul,....
Deyu.
Postat: Sunday, June 9, 2013 5:47 PM

Eu am stat in ultima saptamana. NuImiPasa Nu am pus si nici nu am dat jos. N-am fost nici la sport, toata saptamana. Poate e si de la vremea asta mohorata. Nu am chef de nimic, mai ales de munca.Boredom Sper ca de saptamana viitoare sa trec la treaba, la propriu.sic

Marivic, nu te stresa! O sa reusesti. Si eu cateodata nu am chef de nimic si bag in mine numai fructe cu zahar sau carne ori cartofi prajitit. Dar ma gandesc ca le dau eu jos.Buddy1
marivic
Postat: Sunday, June 9, 2013 7:00 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13402
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
Ufffff,.....uff uff uff
endy
Postat: Monday, June 10, 2013 12:44 AM

Intrat: 6/8/2010
Postari: 2562
Locatia: tara mea orasul meu de munte
Si eu sant disperata ,dar mesele astea cu copiii impreuna si cu deserturi ne omoara incet ! cum sa te abtii ? Trebuie sa iau in serios cu atentie tot ce mai mananc ....
t-mihaela
Postat: Monday, June 10, 2013 1:06 AM

Nivel: Senior

Intrat: 6/20/2008
Postari: 5141
Am intrat azi intr-un magazin herbal sa caut ceva pilule minune de slabit vreo 5 kile ...stiam de zmeura ,mango african ,cafea verde, dinastea.Vanzatoarea vine la mine si ma intreaba cat timp pe zi fac miscare .Zic ma misc cat merg de la usa la masina si inapoihohot Spre surpriza mea tanti imi spune ca nu ma poate ajuta ca nu-mi recomanda nimic NuStiu ba mai mult a facut asa o fatza de dispret mai ca m-a dat afara din pravalie ...cred ca era o fitness freak.Pana la urma am luat niste indulcior natural , mango african iau de la alt magazin, stiu ca potoleste apetitul closedtopic
roxinthya
Postat: Monday, June 10, 2013 10:15 AM

Nivel: Senior

Intrat: 11/10/2009
Postari: 7205
Locatia: Bucuresti
Giuli cum merge cu dieta Dukan?
giulia_mamik
Postat: Tuesday, June 11, 2013 11:22 PM

Intrat: 3/22/2010
Postari: 3091
Locatia: bacau
roxinthya wrote:
Giuli cum merge cu dieta Dukan?

Nu merge delocCray .N am reusit sa tin nici macar o zi!Sufar si de constipatie,dieta cu proteine mai lipseste!Dar nu i asta o scuza!Pur si simplu n am nici un gram de ambitie.Alta data eram altfel...uff
bulinutza
Postat: Wednesday, June 12, 2013 12:28 PM

Intrat: 10/14/2007
Postari: 3780
Locatia: intre prietene dragi...
Revin si eu pe baricade...dupa o pauza in care am avut pofta sa manac si GATA! Angel

M-am saturat sa ma tot abtin, am mancat, simt ca m-am ingrasat, mi-a fost frica sa ma cantaresc dar de azi, revin la dieta mea.

Mi-am reinnoit programarea la Nature House si am 2 sapt la dispozitie sa slabesc pana ma duc la ei si ma trag de urechi.Lol

CasandraE
Postat: Wednesday, June 12, 2013 4:43 PM

Intrat: 2/17/2012
Postari: 205
bulinutza wrote:
...dar de azi, revin la dieta mea

Adica o dieta echilibrata, cum tin eu? Big Laugh

mirela74chris
Postat: Thursday, June 13, 2013 8:24 AM

Nivel: Maestru

Intrat: 10/17/2009
Postari: 8595
Locatia: Constanta
Am ajuns la 60 de kg.Sper sa ma mentin...Crazy
oanamaria
Postat: Thursday, June 13, 2013 8:31 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20813
Locatia: Pitesti
Recunosc !Am cam luat-o pe aratura in ultima vreme ,DAR ma voi redresa si pana la 70 de kg sau de ani nu ma las!Hilar
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed