Clubul aspirantelor - 69

Options Clubul aspirantelor - 69
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Andreea06
Postat: Monday, November 19, 2018 5:47 PM

Nivel: Senior

Intrat: 2/28/2017
Postari: 5019
Clubul anterior nr. 68 il gasiti aici.

coeur Listuta aspirantelor la titlul de mamica coeur

1. FloreFlore - TTC 4 ani

2. Dxc - TTC 3 ani

3. Nella - TTC 2,5 ani (apr '16)

4. Adina Mariana - TTC 2 ani (aug '16)

5. Mihaela14 - TTC 2 ani (dec '16)

6. Albinutza30 - TTC 2 ani

7. AndreV - TTC 2 ani ('16)

8. Amaria2511 - TTC 1,5 ani (mai '17)

9. Adina1109 - TTC 1,5 ani (mai '17)

10. Monican - TTC 1 an (sep '17)

11. Ella123 - TTC 1 an (noi '17)

12. Madalina3012 - TTC 1 an (noi '17)

13. Roser - TTC aug '18

14. Andreea06 - TTC noi '18

15. Alina89 - TTC noi '18

16. Andia

17. M2m2m2

18. Primavera7

19. Aleahim

20. elena2695

21. Rose
22. Andra09
23. AlexaT
24. Marga22

Ultima actualizare: 19.11.2018
Persoanele inactive au fost sterse de pe listuta, cel putin temporar pana revin.

M2m2m2
Postat: Monday, November 19, 2018 5:59 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 6/30/2018
Postari: 534
Locatia: Arad
Casuta noua Bravoo chitara
Multumim de noua casuta ..!
alina89
Postat: Monday, November 19, 2018 6:03 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/21/2017
Postari: 1721
Locatia: Bucuresti
Aoleeeu, suntem pe listuta. Big Surprise Big Surprise Big Surprise m-a luat inima bounce bounce hainoroc
FloreFlore
Postat: Monday, November 19, 2018 6:19 PM

Intrat: 8/17/2017
Postari: 1659
Mul?umim pentru casuta !!!Eu tot pe aici..Cray
Dar ma bucur pentru fetele care au venit cu vesti bune !!
Raluk stai lini?tita ca e bun rezultatul Hilar A?teptam beta 2 majoreta
Primavera majoreta majoreta majoreta
Mirela.t83
Postat: Monday, November 19, 2018 6:56 PM

Nivel: Membru

Intrat: 11/1/2018
Postari: 84
Locatia: Belfast
Bine v am gasit la casa noua!Cheek Kiss
La cat mai multe vesti noi si cu bucurie sa fie!grup
Cautam sa postez si nu mergea.
Saraca de mineHilar
Mirela.t83
Postat: Monday, November 19, 2018 6:59 PM

Intrat: 11/1/2018
Postari: 84
Locatia: Belfast
RalukM acum am vazut detaliile tale privind beta.
Pai al 2 lea va fi ok. Cheek Kiss
Eu am luat 10 teste clearblue digital.
Cam scumpe dar am zis sa le fac.
Adina Mariana
Postat: Monday, November 19, 2018 7:52 PM

Intrat: 8/16/2017
Postari: 2787
Locatia: Sibiu
Multumim pt.casuca noua Andreea,eu sper sa fie ultima mea casuca,nu mai vreau aici,stau de peste un anBye2 ...asa as schimba ceva la lista asta dar nu stiu ce,parca lipseste ceva.Pacat ca nu au toate fetele tiket sau un ttc..ce frumos este la clubul mamicilor cu tikete si cu bebe numele si cand so nascut.Era misto si aici numele nostru plus ttc si in functie de ttc sa fim trecute pe listuta nu neaparat tiket.Dar stiu ca este complicat pt.ca daca ma uit pe listuta inca multe fete nu au mai dat vreun semn de muuuult timp.

Andreea si Alina bine ati revenit pe listuta si bafta la bebe 2 sa se prinda repejor si sa ma luati si pe mine dupa voipupici
Adina Mariana
Postat: Monday, November 19, 2018 8:02 PM

Raluka felicitari pt.beta si bafta sa se dublezecomputerlove
Elena si Carlita multumesc pt.gandurile buneCheek Kiss
Primavera eu inca sper pt.tine stii ca ti-am si spus.Nu te speria.Daca este sarcina parerea mea este 400 progesteron pe zi vaginal,e prea putin 200.Trebuie 200 dimi si 200 seara.Mie imi da acuma dupa iui 400 pe zi,intr-o sarcina cu sangerari eu am auzit chiar si 600-800 pe zi.Dar pt.inceput pana ajungi la medic 400 pe zi iti ajung.Arefam sau Utrogestan se asimileaza mai bine ca si Duphaston.
Aleahim nu te speria,nu e atat de horror..si eu asa am fost ca tine dar durerea este suportabila.Simti o presiune puternica ca la menstra,poate de multe ori ne-a durut mai rau burta la ciclu ca si aici plus ca nici nu iti recomand sa faci tratament de stimulare injectabil fara sa stii cum sunt trompele tale..daca doamne fereste ai o problema cu ele imagineaza-ti ca faci degeaba totul si crede-ma nu este placut..numai eu stiu cum au trecut astea 13 zile de injectiipale esti pe drumul cel bun acum..o sa vezi ca te va intarii Dumnezeu asa cum ne-a intarit si pe noi care deja am trecut prin asta.Suntem alaturi de tine,va fii bineCheek Kiss
Aleahim
Postat: Monday, November 19, 2018 8:25 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 7/19/2018
Postari: 589
Multumesc de incurajari fetelor. Ma rog si eu sa fie bine. Maine imi sun gine sa fac ex de secretii si apoi ma relaxez un pic. Weekendul asta mergem in ungaria si vreau sa fiu zen, sa ma deconectez sa am putere pt ce urmeaza.
pale
Roser
Postat: Monday, November 19, 2018 8:35 PM

Intrat: 10/21/2018
Postari: 72
Mirela.t83 wrote:
RalukM acum am vazut detaliile tale privind beta.
Pai al 2 lea va fi ok. Cheek Kiss
Eu am luat 10 teste clearblue digital.
Cam scumpe dar am zis sa le fac.

Si eu tot Clearblue folosesc. Sunt foarte bune, nu lasa loc de interpretari, e ori da ori ba sic
Cel putin, pt mine ca sunt la inceput cu testele de ovulatie, sunt foarte utile.
Andreea06
Postat: Monday, November 19, 2018 8:39 PM

alina89 wrote:
Aoleeeu, suntem pe listuta. Big Surprise Big Surprise Big Surprise m-a luat inima bounce bounce hainoroc

Te-am trecut obligat fortat ca tu n-aveai curaj sa admiti Lol

O sa adaug si tickerele curand, sa apuc doar.
Andreea06
Postat: Monday, November 19, 2018 8:41 PM

Adina Mariana wrote:
Multumim pt.casuca noua Andreea,eu sper sa fie ultima mea casuca,nu mai vreau aici,stau de peste un anBye2 ...asa as schimba ceva la lista asta dar nu stiu ce,parca lipseste ceva.Pacat ca nu au toate fetele tiket sau un ttc..ce frumos este la clubul mamicilor cu tikete si cu bebe numele si cand so nascut.Era misto si aici numele nostru plus ttc si in functie de ttc sa fim trecute pe listuta nu neaparat tiket.Dar stiu ca este complicat pt.ca daca ma uit pe listuta inca multe fete nu au mai dat vreun semn de muuuult timp.

Andreea si Alina bine ati revenit pe listuta si bafta la bebe 2 sa se prinda repejor si sa ma luati si pe mine dupa voipupici

Eu pot trece ttc si scoate tickerele dar cred ca si alea ajuta, ff de ex, mi se pare ca unele din voi acolo se uitau ca sa gaseasca rapid update de cineva anume. Daca nu e asa spuneti voi si le scot si imi scrieti fiecare ttc si notez ala :) dar fetele ce lipsesc o sa ramana fara, la coada listei. Ca acum cu cele fara tickere.

Multumim de primire, sper sa raman repede sa nu am ceva surprize acum.. si sa fie totul bine. Cu mare drag te iau pe sus cu mine! Dar poate ne tragi tu dupa tine luna asta majoreta
Andreea06
Postat: Monday, November 19, 2018 8:44 PM

Pe telefon tickerul meu de cm arata mic cat celalalt, dar pe laptop am vazut ca e imeeens. Caut o solutie si de nu gaseec il inlocuiesc cu un altul.
Nella
Postat: Monday, November 19, 2018 8:44 PM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 11/17/2017
Postari: 487
Locatia: Iasi
Multumiiiiim pentru casu?a !!! computerlove
Tare mult îmi doresc sa fie cu noroc ?i pe cele mai vechi casu?a asta ... Mai ales ca are ?i un numar Lol ...
Raluca ma bucur pt beta !
Carlita Cheek Kiss
Bun venit ?i fetelor noi ! Sa fie o luna productiva ?i sa vina Mo?ul cu teste pozitive .
Adina Mariana
Postat: Monday, November 19, 2018 9:01 PM

Andreea06 wrote:

Eu pot trece ttc si scoate tickerele dar cred ca si alea ajuta, ff de ex, mi se pare ca unele din voi acolo se uitau ca sa gaseasca rapid update de cineva anume. Daca nu e asa spuneti voi si le scot si imi scrieti fiecare ttc si notez ala :) dar fetele ce lipsesc o sa ramana fara, la coada listei. Ca acum cu cele fara tickere.

Multumim de primire, sper sa raman repede sa nu am ceva surprize acum.. si sa fie totul bine. Cu mare drag te iau pe sus cu mine! Dar poate ne tragi tu dupa tine luna asta majoreta
Cum doresc si fetele..stiu ca tot eu am spus si cu tiketele..pt.fete e bine oricum numai eu am nevoie de schimbari.Poate si pt.ca trec prin niste perioade grele si deja 2 ani si cateva luni de incercari mi se par enorme.As tot schimba ceva...casuta as schimba-o daca s-ar puteasic stiu ca eu am venit cu ideea cu tiketele dar acum mie mi-ar placea mai mult cum este la clubul mamicilor.De exemplu 1:Adina Mariana-TTC-august 2016, 2: Altcineva si tot asa in functie de ttc.Cine are cel mai vechi ttc sa fie prima si sa si ramana repede graviduta sa lase pe alta pe primul loc hehesic Se poate lasa si tiketul cine are dar sincer fetele cu tikete sunt active zilnic si e usor sa le cauti sa le vezi graficul sau tiketul.Cine nu are ttc se trece in jos si poate treptat vor intra fetele si vor tot spune de cat timp incearca sa fie si ele trecute cand se face casuca noua.Asta e propunerea mea,poate mai spun si alte fete daca le place ideea,cred ca ar arata frumos si organizat,iar daca ti se pare greu Andreea o lasa balta,este doar o ideepupici

Da Andreea si la mine pe tableta tiketul tau este enorm de mare,sigur te vad cand scriiHilar atunci va trag eu dupa mine luna asta daca e sa fiedance
Utilizatori in acelasi subiect
delia.c.yaya,diana.dmn,Eli.Georgi
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed